Političtí představitelé se obrací proti Pablovi, který se musí začít skrývat. Brzy ale nachází způsob, jak to všem vrátit. Murphy a Peña přesvědčí CIA, aby jim pomohla. (Netflix)

Wiikii

Escobar je v hledáčku všech, protože jeho bombové útoky zašli až tak daleko, že nechal odpálit celé letadlo s více než sto nevinnými lidmi. Takže mění taktiku, teď unáší rodiné příslušníky politiků + si to rozháže u dalšího velkého narkobarona Helmera "Pacho" Herrera i přesto se ke konci dílu blízká Pablovi na lepší časy... ()

Kaka

Akční scény se změní na akční politikaření a vyjednávání, která už však nedosahují takových grádů. Zvedá to ale bravurní scéna s Poisonem, která tak trochu připomíná nahánění na střechách z Fast and Furious, jen méně popkornová a více autentická. ()

Frajer42

Další luxusní díl. Tou bombičkou v letadýlku se Pablo dostal do nesnází. Rozhodl se dosáhnout svého tím, že mírně pozměnil taktiku a tvrdě se opřel do rodinných příslušníků důležitých a vlivných osob, čímž dostal pana prezidenta pod nezáviděníhodný tlak. O drama a napětí rozhodně není nouze. Nechybí hromada akce a nějaký ten pravý a nefalšovaný kolumbijský únos. Nemohl jsem odtrhnout oči od obrazovky. ()

Necrotongue

Pablo Escobar by mohl být skvělý šachista, jasný mat vytáhl k patu a nakonec ho ještě přetaví ve vítězství. Po shlédnutí sedmé epizody mohu konstatovat, že jsem se zatím u seriálu nenudil ani na vteřinu. Příběh tohoto dílu byl opět výborně napsaný, atmosféra, napětí i akce fungovaly skvěle. ()

JohnMiller

Escobarova stratégia sa trocha zmenila. bomby ktoré vyhadzovali všetko do vzduchu, stovky mŕtvych policajtov, to všetko ako si najvyššie postavený dokázali vždy prekúsať a s Pablom nechceli za žiadnu cenu rokovať. Tak, narko-génius, zmenil stratégiu a začal unášať rodinných príslušníkov oligarchov. Tí pod nátlakom a strachom z blízkych presvedčili pána prezidenta pod neskutočným prívalom vyhrážania, nech konečne začne dohadovať podmienky na legálne vyriešenie problému. ()

Sany33

Príbeh: Pablo sa z muža ľudu mení na teroristu a necháva za sebou kopy mŕtvych. Orgány donúti konať až na základe unesených rodinných príslušníkov miestnej smotánky. A tak prezident so stiahnutou riťkou ide vyjednávať s najväčším zločincom všetkých čias. Prevedenie: Seriálu stále nedochádza dych. Menej akčné pasáže strieda naháňačka s Poisnom. A sentimentálna rozlúčka Pablita s rodinou navodzuje tú pravú rodinnú atmosféru. Nehovoriac o tom, že si Pablito robí ďalších nepriateľov keď spochybní bossa ktorý ovláda NY. 90% ()

LachtanShows

I ty akční sekvence Narcos hodně sluší a já jsem ohromně zvědavý, co se bude všechno dít dál. A je vlastně dobře, že si pořád postavy příliš nepamatuju dle jmen. Nikdy není jisté, kdo se dožije další epizody. ()

johnsnow

Je síce pravda, že tento diel išiel viac politickou sférou ale keď už reči tak k veci a žiadne omáčky. V závere njprv fajn nahánačka po favele a v úplnom závere vidíme miesto na Pablove známe "väzenie" skade si šéfoval ostošesť. ()

K1NGSLAYER

Další pecková epizoda. Po bombě v letadlo si Pablo docela dost zavařil. Začal na něj ještě větší nátlak a tak se rozhodl trošičku potrápit politiky. Nejvíc se mi zde líbila honička mezi Poisonem a agenty. Pablo je fakt mazaný člověk, to prostě nechápu co za věci dělal. ()

Dukekuky

Výborný díl, musím říct že začátek byl za mě nudnější a přemýšlel jsem že dám o hvězdu dolů ale nakonec se to po pár minutách skvěle rozjelo a bylo to jako u každé epizody ! 9/10 ()

MovieMan7

Pablo v této epizodě čpěl naivností, možná i díky výbuchu s bombou (dvojsmysl ;)), epizoda zase vtipem ("Podívej, z Pabla je svatej." "No jasně. Lidi posílá rovnou do nebe."), hodně vražd a Gaviria je v úzkých. Honička se dala natočit o malinko lépe. 93% ()