Terrifier

Počas Halloweenskej noci dostane polícia oznámenie o tom, že istý muž v obleku klauna zavraždil dve osoby. Zdá sa, že ide o žart, ale v skutočnosti sa v meste prebudil vraždiaci klaun s menom Art, ktorý je pripravený zničiť každého, kto sa mu postaví do cesty. (Marceloo)

jericho001

Jedním slovem....dokonale.vyborny mix hororu a komedie.Klaun Art je odporný brutální a rad vrazdi.za me nejlepší vraždící klaun a Pennywise ať se jde zahrabat.95%a plna palba ()

Postal2

Nečekal jsem ani sofistikovaný příběh, dialogy na úrovni, nápaditou kameru nebo úžasné herecké výkony. V tom film nezklamal. Očekával jsem ale, že se alespoň trochu pobavím. Bohužel! Celý příběh, veškeré jednání skutečně každé postavy včetně jejího filmového osudu, bylo jednoduše předvídalné, skoro jsem si říkal, že ten scénář mám otevřený před sebou a jsem o stránku napřed. Začal jsem se nudit už po 10 minutách od začátku. Bohužel jen kýble krve, nesmrtelný klaun a hodně odolné oběti. Zbytečných 84 minut. Jedna hvězda za 4 závěrečné dialogy v závěru filmu mezi patologem a zřízenci přivážejícími mrtvoly, cca 3 minuty - kdo mrkne propásne. Chcete se nudit? Nekupujte medvídka mývala, a pusťte si tento film. ()

tXtX

Slušné grindhousové divadielko o ktorom sa bojím povedať nahlas že ma bavilo, aby si o mňe niekto nepomyslel, že potrebujem odbornú pomoc.. Viete, ono v máloktorom filme človek vidí ako klaun rozreže na polovicu (detailne!) mladú ženu vysiacu za nohy pílkou na železo od hora až dole (áno, od vagíny až po hlavu) v sprievode debilného úsmevu. Čo k tomu napísať.. V podstate to nemá ani príbeh ani pointu ani jediný normálny dialóg, proste nič, len extrémnu dávku explicitného násilia páchanú na (ne)hercoch, ktorých kvality radšej nerozoberajme. Ale na druhú stranu, ako fanúšika praktických gore efektov ma toto krvavé predstavenie bavilo, no nemyslím si, že to ešte niekedy potrebujem vidieť.. 75% ()

Fibonacci

Zvláštne, akú dvojsečnú zbraň predstavujú komentáre k filmom alebo proste k čomukoľvek. každý má iný fkus, dakto má nefkus... o čo ale ide? jeden komentár je 5* a hned vedľa neho je 🚽🧻. preto je dvoležité dať šancu aj týmto 56% filmom. mňa tento kúsok prekvapil. drží si to 80-tkový feeling - grafikou tituliek, krvou, jasným dejom, ide o jedno, vraždu. to mi bolo veľmi sympático. čo ale je viac kool, to je klaun. z "art'a" ide strach a hnus. pínivajsa strčil do vrecka. jednoduchý thriller, skutočný krvák. vrelo odporúčam ()

Makaveli92

Nejlepší horor s klaunem co jsem kdy viděl, bravurní. Ten 80sátkový vizuál tomu dodává takový ten pochmurný brakový feeling a v tomhle případě to funguje na výbornou. Hlavní postava vraždícího maniaka v kostýmu klauna je naprosto perfektně zahraná, charismatická a šílená. Velké plus je i tempo, kde se děj nikde moc nezdržuje a servíruje nám napětí od první do poslední minuty, kéž by takových snímků vznikalo víc. No a v neposlední řadě hlavně slušná dávka gore... s čistým svědomím 5 hvězd. ()

kopy123 odpad!

TOTÁLNÍ SRAČKA O NIČEM, ANI STRAŠIDELNÁ ANI VTIPNÁ, NIČÍM ZAJÍMAVÁ... POINTA FILMU JE,ŽE NĚJAKÝ „VELMI DĚSIVÝ“ KLAUN ZABÍJÍ VŠECHNY LIDI BEZ ROZDÍLU POHLAVÍ, PROTOŽE PROSTĚ MŮŽE. ()

GamelotXP

Výborná underated hororová komedie. To, že se nesnaží protagonistky bránit je zhola lež. Hlavní záporák je sadistická a velice vtipná zrůda a je perfektně napsaná i zahraná. Temné, ponuré, krvavé. Za mne nedoceněné mistrovské dílo. ()

mdf

Pokud nehledáte žádnou logiku,chytré dialogy a herecké výkony,ale brutální klaunskou vyvraždovačku,tak jste na správném místě.Slušná podívaná. ()

Geraldstark

Na tento film len tak ľahko nezabudnem. Bolo to dosť brutálne, doslova mi prestalo chutiť. Ale aj napriek brutalite má film dosť dobrú atmosféru. Klaun je dosť vydarený. Ide z neho presne to čo má. Bol nechutný a zvrátený. Ale dosť zlyhávali herecké výkony a ,,staré dobré,, hororové klišé. ()

JenTR

Je to opravdu brutální, dlouho jsem neviděl takové explicitní scény a tolik krve, ale i na to si člověk zvykne, to nevadí. Velký problém tohoto horroru je v tom, že se tu všechny oběti zase chovají jako pitomci a zbytečně nadbíhají vrahovi. Tak např. místo aby holka ihned utekla z baráku, kde zjistila, že se vraždí a vrah je stále přítomen, tak to tam začne prozkoumávat, různě se schovávat a nakonec se silnějším útočníkem sama bojovat. Už ho měla omráčeného na zemi, ale ne, neuteče, počká až se probere. OMG. Pak se snaží dostat ven a půl hodiny rozbijí zámek na dveřích, zatímco tu železnou tyč drží v ruce a zezadu se k ní blíží útočník, což ta blbka taky ví. Mohla ho tím majznout....no nic, a pak bohužel další hloupost, co bije do očí. Klaun dostane několik zásahů, tvrdých řezných a bodných ran, ale vždy se zvedne a je v pohodě, nebrečí bolestí, nekulhá, nekrvácí. Na konci si prostředí hlavu (!), ale to je v pohodě, nikdo nepozná, že mu tluče srdce, odvezou ho márnice a on se tam v pohodě probere, opět je zcela fit a zdráv a nic ho nebolí... Kdyby mu uřízli hlavu, sám si ji nasadí a jede dál. Člověku tyhle věci zkaží prožitek z filmu. ()

ReMusiCZ

Klaun je naprosto ohavnej a pošahanej, což však k takovému filmu patří, a alespoň pro mě tam překvapivě hrají jen velmi sympatické herečky, opomenu-li však jejich ne zrovna sympatické "zakončení". Na bodech však ubírá takové to jejich klasicky slabší myšlení, které se samozřejmě vůči jejich životu projeví negativně, a celkově je zvláštní samotný děj v budově, kde se všichni nějakým způsobem sejdou a naleznou, ačkoli vlastně tam nemají co pohledávat... Scénář zkrátka mohl být o něco propracovanější. Vidím v tom nevyužitý potrnciál. ()

gggggg

Skvelý film, ktorý mal síce pár chybičiek krásy, ale založil pre mňa nový kult akým bol Meyers, Vorhees a spol. Tak morbídny, krvavý a zábavný film som dlho nevidel a asi ani už nebudem. Klasické hororové klišé, zaujímavé striedanie a dopĺňanie postáv, dobrá atmosféra i prostredie. Doplnené skvelou hudbou a netradičnými vraždiacimi praktikami, ktorých sa vo filme prestrieda dosť. Síce sem tam sa pripletie nejaká chybička v podobe strihu, alebo logická chyba, tak tento film mi sadol a neviem sa dočkať pokračovania. ()

sun.eagle

Konečně slasher, který má koule a nebojí se pořádného gore, go Fulci go go. Klaun je správně šilený a maska je rozhodně povedená. ()

BigJohn02

Ono se to lehce říká - postavy se chovají idiotsky,.. Kdyby se ale chovaly logicky a racionálně, tak první oběť, které se psychouše podaří praštit, ho dobije a po 20 minutách je konec. Tenhle nesmrtelnej magor stál za to, gore bylo slušný - já si nestěžuji. ()

drkaldj

Doufal jsem už po těch pár filmech, když je toto vlastně první, přímo zaměřený jen na art klauna, nějaké bližší vysvětlení (kdo to je, motivy, hraje nějakou roli nadpřirozeno nebo je to člověk a podobně). Vlastně to nemá ani žádný pořádný děj. Připomíná mi to dost staré klasické horory, především slashery. Hororová stránka je zaměřená především na zabíjení, mrzačení a znetvoření. Možná si během sledování řeknete, na co to vlastně koukám? Na jednu stranu, kdyby se zapracovalo na scénáři, mohla by z toho být celkem slušná hororová série. ()