Malé lásky

(relácia)
  • Česko Malé lásky
Dokumentárny / Reality-TV
Česko, 2017, 50 min

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících matek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře, za nimiž přichází dítě na svět. (TV Nova)

milwaukee odpad!

Z toho, co je přísně soukromé, TV H@vna udělá totální realitní sračku a účinkující, většinou trochu vypatlanci, za prachy rádi do takové žumpy po hlavě skočí. ()

borohub odpad!

Pro mě velmi nevkusné. Čekám až TV nova nasadí kamery (rovnou skryté, to bude ještě více cool) na veřejný záchod a budeme koukat jak lidé vykonávají svojí potřebu. Viděl jsem to hodně zběžně ale dostala mě kráva, která nechtěla manžela u porodu, ale že jí zabírá několik kamer a pak se to bude vysílat v TV jí už jaksi nevidělo. Pro mě fakt příšerné, chápu že pro mnoho lidí je narození dítěte krásné, na druhou stranu nemusí to dávat (hlavně před 22.00) v televizi.. Docela mě překvapuje tak vysoké hodnocení, čekal jsem že tu bude spíše černé číslo.. 10% ()

lake-lake odpad!

Tedy nepovažuju se za puritánku. Ale slyšet od lékařky při vyšetřování rodičky-kolegyně hlášku i směrem k přihlížejícímu budoucímu otci "no, je vidět, že jste p*cali" mě naplňuje takovým hnusem, že jsem ráda, že tyhle věci absolvovat nemusím. Ani v porodnici, ani v televizi. Naprosté dno české "zábavy". ()

bohhous22 odpad!

Každá žumpa má svý smrdutý dno.Aspoň jsem si to vždycky myslel 🤔 Každej fanda dětský pornografie se může pomalu a jistě těšit,že jeho oblibenej žánr co nevidět poběží na komerčních televizích v hlavním vysílacím čase.Hned jak se diváci čtveráci nabaží Soukupa, Policie v akci nebo tohodle porodu v přímým přenosu, už toho snad krom pořadu o pohřbech a kremacích, změn pohlaví a amputací hlav v podání IS moc nezbejva!!!!🤢 ()

TooSugary odpad!

Ženská u porodu chlapa nechce, ale kamery jí nevadí?! V čekárně nechá dítě, proč chlap nejel s dítětem domů? Proč vůbec k porodu tahá dítě?!! A ještě jí chtěla na porodním sále. To je konečná. ()

Nonna

Ačkoliv bych sama na účast v takovém pořadu nikdy nepřistoupila (mám ráda svoje soukromí a čím míň rodinných příslušníků na porodním sále, tím pro mě lépe), přijde mi tento dokument docela přínosný. Především by si ho měly pečlivě nasledovat všechny hrdé (a dle mého názoru slabomyslné) zastánkyně "přirozených a krásných porodů v rodinném prostředí doma", aby si uvědomily, kolik komplikací a nečekaných zvratů může při porodu nastat. Moje prababička byla z 10 dětí, z toho 4 zemřely při porodu doma. Zemřely naprosto přirozeně a v láskyplném prostředí, za účasti zkušené porodní báby. Při posledním porodu zemřela s dítětem i praprababička a prababička nám pak v dospělosti, poté, co vychovala X mladších sourozenců, vždy zdůrazňovala, abychom si vážili toho, že žijeme v době, kdy se lze svěřit s porody do rukou odborníků vybavených lékařskou technikou......takže pokud má pořad působit nejen pro zvrhlou zábavu, ale též a především osvětově, proč ne. ()

TheKniGht odpad!

Kam se hrabe vymitac dabla 😂 Dalsi serie lidi jak vymena manzelek, Komedie i horor v jednom 😂 Clovek vidi co na planete zemi obcas zije... ()

mstychov

Natoceny je to moc hezky. Hodne jsem se na prvni dil tesila a nezklamal me. I jsem mela slzy v ocich. Co me ale zklamalo je pristup FN Plzen. Vsude se tento porad prezentuje jako nahlednuti na porodnici, kde se rodi prirozene, ze je tedy nepochopitelne, aby maminky chteli rodit doma. Nezlobte se na me, ale prirozeny porod je uplne o necem jinem. Ten v tomto poradu nehledejte. To leda ze by v budoucnu tocili v porodnici Pribram a dalsich vstricnych! ;) ()

phil22 odpad!

Jasně, jak jinak s takovouto hovadinou a blbostí, mohla přijít jen televize NOVA. Dost by mě zajímalo co bude příště, to budete cpát kamery i s celým štábem třeba i na pohřeb ? ()

SuzieS

Po prvnim dilu si rikam, ze na dane tema a zanr je to udelane dobre :) Tomu prvnimu dilu bych dala i 5 hvezdicek. Dalsim dilum uz mozna jen tri. Na muj vkus mozna a moc "reality show", ale jinak by to nepritahlo mainstream. Ctyri v tom byli asi vic seriozni, ale i tento zpusob neni spatny. jsem zvedava, jak se to bude vyvijet. Nejvic obdivuju, ze dokazali prenest emoce. Uz u prvniho dilu jsem slzela asi trikrat. Co mi vadi, je urcita prkenost dialogu. Trochu mi to pripada jako amatersti herci v Nebezpecnych vztazich nebo u Soudkyne Barbara a tak jsem dlouho neverila, ze je to opravdu reality show s realnymi lidmi. Pro druhem a tretim dile: zacina to byt hodne podobne, hlavne treti dil me uz prisel takovy, ze uz asi nepotrebuju koukat dal. Pro mladsi holky, co to ceka je to zajimave, ze trochu vic vi, do ceho jdou. ()

fafejt001

Poučné , nevšední , autentické , dojemné . SKLÁNÍM se a hluboce smekám před těmi ženami , která prošly touto zkušeností . My chlapi bychom se z toho . . . a kdo z chlapů tvrdí , že ne , tak dvojnásob . ()

gorerated odpad!

Ještě že jsem emoční mrzák, a nesnášim parchanty. Musel bych se sám oprcat rozbitou lahví, každý večer na tohle čekat a čumět jak vygumovanec, kterých je bohužel v tomto státě pořád přes 30%. ()

Ondr4H odpad!

Že sestry jsou největší drbny to ví každý, konečně to ale někdo natočil.Řeknu vám nějak je mi putna kdo si uhnal s kým co...Doufám že se dočkáme i seriálu Making of malé lásky, čistě pro mačkání hada! ()