Kingsman: Zlatý kruh

• Česko Kingsman: Zlatý kruh (viac)

S tajnými agentmi ešte tajnejšej organizácie Kingsman sme sa rozlúčili trochu rozpačito. Síce na poslednú chvíľu zachránili svet a väčšinu jeho obyvateľov, sami na tom neboli práve najlepšie. Harry Hart (Colin Firth) skončil s prestrelenou hlavou a je teda potenciálne mŕtvy, za sebou to má aj klamár šéf Arthur. Mladý agent Eggs (Taron Egerton) síce prežil a skončil v náručí dánskej princeznej, ale inak by sa dal počet elitných agentov, ktorí prežili, spočítať na prstoch jednej invalidnej ruky. A teraz čelia zvyšní hrdinovia novej výzve. Ich tajnú centrálu totiž zničil niekto, kto má poriadny arzenál a celý svet sa stáva rukojemníkom ďalšieho šialeného zloducha. Ako inak, že? Kingsmanov čakajú nové úlohy a prekážky, a aj keď im hrdosť káže inak, spoja sa so spriatelenou americkou špionážnou organizáciou trefne pomenovanou Statesman. Konkrétne s agentmi nazývanými Tequila (Channing Tatum), Whiskey (Pedro Pascal), Champagne (Jeff Bridges) a Ginger (Halle Berry). Agentúry Kingsman a Statesman musia spoločnými silami poraziť riadne šibnutú a pravdepodobne aj mimoriadne nebezpečnú potvoru menom Poppy (Julianne Moore). A pri tom opäť zachrániť celú Zem a väčšinu jej obyvateľov. (CinemArt SK)

Xpatrix

Tento film bez pozrieta prvej časti nemá zmysel. Preto poďme rovno k veci. Ide o pokračovanie časti Kingsman: Tajná služba (2014). Kde sa dozvedáme pokračovanie príbehu a príchod nového zloducha. Na začiatku je to také usporiadané až po pár desiatkach minút sa to zmeny. Počas filmu sa dozvedáme o niektorých veciach ktoré v prvej časti ostali otázne. Približne v strede filmu zistíme že nás zabitý priateľ žije (čo bolo pre mňa dosť prekvapenie). Celý dej filmu sa krúti ohľadom ,, epidémie" z drog. A naši kingsmani majú novú prácu, zničiť zlodušku na tajnom ostrove. Čo viac dodať podľa mňa ďalší podarený film v téme Kingsman. ()

McGuffin

Podnikatelka v drogách a nekonečná miliardářka toho času zašitá v kambodžské džungli lituje, že na rozdíl od miliardářských podnikatelů v alkoholu a tabáku ona nemá společenské uznání. Do své drogy vkomponuje jed a oznámí světu, že výměnou za dekriminalizaci drog a společenské přijetí podá všem nakaženým protijed. Její spiknutí odhalí tajný Kingsman: Zlatý kruh, Kingsman: The Golden Circl a s pomocí zámořské spřátelené tajné služby se pustí do honby za protijedem bez jejich podmínek. Zbývá jen vyčkat zda, jak a kdy se jim to podaří a kdo z toho zápasu vyvázne živý. Podle komiksu Mark Millara a Dave Gibbonse to publiku servírují scenáristé Jane Goldman a též režírující a produkující Matthew Vaughn. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

notfilip63

Skvelé pokračovanie výborného filmu Kingsman tajná služba. Kingsman filmy je moja najobľúbenejšia séria akčných filmov. Všetky tri časti majú niečo do seba. Akcia vo filme je výborná aj hudba a herci. Hraje tu môj najobľúbenejší herec preto ten film milujem. Je to aj dosť humorne ale bola tam aj jedna smutná scéna. A finálny súboj bol vynikajúci. Film na 10/10. Ked milujete akčné filmy toto je jedno z tých výborných. ()

TragyCZ

Nějak nejsem schopen na tomto filmu najít něco pozitivního. Z hlediska scénáře se jedná o naprosto řadovou "bondovku", nic nového ani přínosného. Přidaná hodnota nulová. A pokud si tedy odmyslím přidanou hodnotu a budu to brát čistě jen jako zábavu, tak jsem také nebyl spokojen. Většinu času jsem se poměrně nudil a váhal, jestli má vůbec cenu to dokoukávat. Akce sice slušná, ale vše je tak extrémně předpovídatelné... Jediná postava, která mě tam fakt bavila, byl Elton John. Inu znovu už se na Kingsmany asi nepodívám. ()

pistabaci

Čo si budeme, dvojky vždycky trpia neduhom, že chcú byť veľkolepejšie, lepšie a často na to doplatia. To bohužiaľ je aj prípad tohto dielu ALE návrat Harryho potešil, akčné scény sú fajn, Tatum tiež nebol zlý, kokot "Oberyn" tu našťastie zdochol obdobne brutus ako v GOT. Moore je však ako záporačka nič extra (hold Jackson je Jackson čo si budeme) a jej odjebanie je odfláknuté, zaslúžila si brutálnejšiu smrť. Ale pochváliť musím Eltona Johna, hrá tu síce sám seba ale každá scéna kde je má grády. ()

StarFsh

Neviem, kto robil CZ dabing k tomuto filmu, ale ďakujem mu za to, že mi ÚPLNE SKURVIL zážitok z inak priemerného filmu. Celý čas som pri sledovaní nerobil nič iné, len, že som diaľkovým uberal a pridával hlasitosť. FAKT ĎAKUJEM! ()

3anitram

Proti jedničce mi tady asi něco scházelo -1.hodina poloprázdná, 2.hodina dobrá a až finále mělo koule. Celkově lepší tři hvězdy. ()

JohnDark odpad!

Kingsman: Zlatý kruh - Kingsman: The Golden Circle, Akčný, USA, VB 2017, R: Matthew Vaughn, H: Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Halle Berry, Julianne Moore, Channing Tatum, Pedro Pascal, Edward Holcroft, Hanna Alstrom, Sophie Coookson, Jeff Bridges, Emily Watson, Elton John, 0% ()

brand28

Občas se divím proč má kdejaká píčovina takový bombastický mediální humbuk. Ale o této super podívané se dozvím až v neděli v telce. ()

Alex.V

Na rozdíl od prvního dílu přibil humor v mnohem větším měřítku, stejně tak jako spousta nečekaných zvratů které bych nerada prozradila, ale jedno je jisté, člověk nemá nouzi o akci ani o vtipné momenty. Skvělé herecké obsazení a celkové zpracování je za mě určitě velice povedené! ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

08.12.2020

Zpátky v roce 2014 diváky v kinech mile překvapil nenápadný snímek režiséra Matthew Vaughna Kingsman: Tajná služba. Následně se tvůrce upsal taky jeho pokračování s podtitulem Zlatý kruh, které už… (viac)

Kingsman 3 má datum premiéry

Kingsman 3 má datum premiéry

23.09.2018

Eggsy a spol. se oficiálně dočkají své třetí mise. Studio 20th Century Fox potvrdilo, že trojka Kingsmanů dorazí do kin v listopadu v roce 2019, režie se pak ujme otec série Matthew Vaughn (Kick-Ass,… (viac)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)