Pilot dronu Viktor bojuje s nesmírnou zodpovědností spojenou s jeho prací. Jack a Greer se připojili k důstojníkům francouzské zpravodajské služby na misi k vypátrání Suleimanova bratra. Hanin je nucena udělat kvůli svým dětem nebezpečné rozhodnutí. (Prime Video)

Melios

Tretí diel, sa čo najviac snaž priblížiť k rukopisu Toma Clancyho. Akcia, administratívne záležitosti, vyšetrovanie, morálne rozhodnutia, emocionálne zvraty, rozprávanie príbehu cez viacero postáv, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako zbytočné, realistická akcia, brutalita, dávanie si načas a mnoho ďalšieho. "Viac-menej celý Clancy v kocke" :) ()

castor

I třetí díl jsem slupnul s výtečným pocitem, že nám tvůrci seriál servírují v co nejsvižnějším a řemeslně jistém podání. Úkol se zdá být jasný: hledání konkrétního teroristy a rozklíčování jeho plánu. Kápo teroristů Suleiman rozhodně není černobílým záporákem, jeho motivace nespočívají jen o tom, že je prostě zlý. Navíc ho výtečně hraje charismatický Ali Suliman. Jeho manželka Hanin má každopádně zaječí úmysly, její motivace k útěku z velkého rodinného sídla je nicméně trochu uspěchaná. Zajímavou linií se nicméně díky ní stanou osudy pilota dronu z letecké základny v Nevadě. ()

ScarPoul

Okej, začína sa to zamotávať. Dostávame sa do rôznych lokácií a pribúdajú nové postavy. Stále mi tam chýba také to správne korenie, ale baví ma to. Hoci v tomto dieli hrá Jack druhé husle. ()

• Písnička, která hraje v kasínu, je „Human“ od Rag'n'Bone Man. V 17. minutě hraje z gramofonu „Never Tear Us Apart“ od INXS. Ve 23. minutě hraje „Bladi“ od K Rhyme Le Roi & Khaled & Freeman. (Duoscop)