Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa Ozzy2 k tomuto seriálu (20)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

Námět dobrej, škoda, že to natočili španělé.Osoby nesympatické a scénář natolik idiotský a nepravděpodobný, že je lepší se tomuto nepodařenému výtvoru obloukem vyhnout.90 % je silně nadhodnocerné.Buď jsou češí opravdu hloupí debilové a čumí na vše, aniž by u toho zapnuli mozky,nebo je to hodnocení podvrh od Netflixu.Kdo je fanoušek seriálu, je dement. ()

Epizoda 1 (2017) (S01E01)

První díl mě vůbec nezaujal, neměl jsem chuť si pustit druhý,ale můj syn to už viděl a přesvědčil mě.A dobře udělal ()

Epizoda 2 (2017) (S01E02)

Tak aby byl druhej díl o 100 % lepší než pilot je divné.Ale pokud to bude pokračovat tímto směrem, nebo se to ještě stupňovat, budu spokojený ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03)

Chvílemi přitažené za vlasy.Ale napínavý to je, to zase né, že ne, ale na 5 je ještě brzy ()

Epizoda 5 (2017) (S01E05)

Scénáristická fantasmagorie jede dál, je to čím dál uhozenější, to hodnocení tady je naprosto mimo.Velitelka akce-vyjednávačka:))))(nesmysl), psychická hromada hoven těsně před zhroucením jen tuto volovinu korunuje. ()

Epizoda 7 (2017) (S01E07)

Nebudu už dál hodnotit jednotlivé díly, nemá to smysl.V každém je tolik nesmyslů, pitomostí a píčovin, že by si to zasloužilo odpad,ale celý seriál v kuse si to nezaslouží. P.S. Je tam někdo, kdo není duševně labilní troska, nebo teplouš? ()

Epizoda 8 (2017) (S01E08)

Fakt je to čím dál debilnější.Ten příslušník zpíčenýho národa, který se rozpíná po celém světě a škodí a škodí, kam vleze měl být okamžitě zastřelen.Svědek, který může Profesora identifikovat si to přihasí na fízlárnu sestavit identikit????To tam v tom autě mohl rovnou nechat občanku.....to musel vymyslet úplnej idiot! ()

Epizoda 9 (2017) (S01E09)

Fantasy-mystery seroš:))To není ani možný tohle ()

Epizoda 10 (2017) (S01E10)

Jsou tam třetí den a stalo se tam věcí a vztahy jsou tak pokurvené, jak kdyby tam byli měsíc. ()

Epizoda 11 (2017) (S01E11) odpad!

Pořád je neděle!!!!je neubvěřitelné, co tam za jednu neděli stihnou:)))No a Rachel, to je velitelka akce, jak má být.Hromada sraček, frustrovaná, nenávidící manžela a nadržená tak, že by znásilnila bezdomovce, takže největší loupež všech dob a týmu velí taková neurotická kráva úplně sama?Scénárista fetuje, to je čím dál větší slátanina a nevěřím už, že to dokoukám. ()

Epizoda 12 (2017) (S01E12) odpad!

Ten zásah, u toho jsem lehl smíchy:))Tam už jen začít pouštět smích a je z toho super sitcom.Už nevidíme jedinou uvěřitelnou scénu, je to fantasmagorie, na poslední díl se podívám, druhou řčadu už ale sledovat nebudu, je to ztráta času ()

Série 2 (2017) (S02)

Lidi zešíleli.Dát tomuto scénáristickému průjmu takové hodnocení...nikdy jsem neviděl tak trapný seriál s tolika nelogickými hovadinami.Jak to lidi děláte, že se vám to líbí?Vypnete mozky a čumíte na hýbající se obrázky?Už jen to, že si vybral génius profesor na tuto akci největší ubožáky a neumětely ve Španělsku je na ránu,ale že tým policie vede frustrovaná policejní vyjednávačka, která si neumí udělat pořádek ani doma? ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Sračka za víc peněz, než mají české slátaniny, jinak ve výsledku stejné.Tolik pitomostí se jen tak nevidí.Za všechno stačí jedna-přiveze na místo činu civilistu a forenzní expert to vylepší, že ho vezme rovnou dovnitř a pak tam má velitelka, inspektorka a vyjednávačka v jedné osobě!!!!!! jedinou starost, kdo chudáčka Salvadora odveze domů:))Doufám, že v dalších dílech uvidím, jak se seškrábaných mikročástí popela na komínu složí krásné digitální fotografie:)Zbytek je jen omáčka, vztahovka a nevzrušivá podívaná.Ty náhlé zvraty v chování zlodějů jsou už na palici., tam nefunguje absolutně nic.Jediné, co oceňuju je chování Helsinky, jak kamarádovi pomohl z utrpení. ()

Epizoda 5 (2017) (S02E05) odpad!

Super paráda, podle červeného vlasu odhalí geniální forenzní vyjednávačka profesora, zatímco její starej jako laborant chodí po fízlárně, kde nemají velitele a on rozhoduje a zamítnutí případu vkošili se kšandami s kvérem.Netušil jsem, že hlavní laboratoř je na okresní fízlárně. Jediná kladná postava je Berlin.Tomu jedinému jeho roli věřím.To musí bejt hajzl a manipulátor i v reálu.) ()

Epizoda 6 (2017) (S02E06)

Tak tohle byl konečně díl, kde nebyly skoro žádné kraviny, kromě té s Tokio na motorce a její návrat.pokud jsou ve Španělsku poldové takoví pitomci a ostřelovači neumí střílet, tak to musí být ráj pro zločince všeho druhu.A ty, milý Trevore jsi nevzdělaný.Pojmy jako čečenská mafie, ruská mafie, srbové, Makedonci....slované z východu jsou celosvětový odpad a tak je na ně na západě pohlíženo a to zcela oprávněně. ()

Epizoda 9 (2017) (S02E09) odpad!

Teda to je slátanina, opravdu jsem dlouho nic tak špatnýho neviděl.To hodnocení tady, to je prdel, ne?Proč toho geniálního profesora nenapadlo použít rukojmí?Celý seriál se žvaní o důležitosti Alison a pak ji nechají odejít???Tam, nemusel padnout jedinej výstřel,alespoň bych se nemusel i dívat na tu trapnou a velice špatně natočenou přestřelku s mrtvým Berlinem na závěr, který asi dostal infarkt, protože do něj nasypali asi pět zásobníků a neměl na sobě ani škrábnutí.A ta jeho zlatokopka?To fízlům nedošlo, že ta holka mezi rukojmími chybí?Jdětě se vysrat španěláci, jste stejně mizerní tvůrci, jako čeští seriáloví matlalové.A vy trottlové s vypnutými mozky, co jste to vytáhli na tohle neuvěřitelný číslo s nimi. ()

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

Jediné, co mě potěšilo, byla vlepená facka tý krávě Tokio.Měla jí prostřelit hlavu, ta píča nemá absolutně žádnou pokoru.Zermřou kvůli ní tři lidé, včetně vlastní matky a jí je to u prdele a ještě vyskakuje.Za mě nejodpornější postava. ()

Aikido (2019) (S03E02)

Proč jdou multimilionáři opět riskovat své životy, proč se nechají ovládat zakomplexovaným, psychopatickým profesorem i po loupeži č.1?To nedává vůbec smysl.Za ty prachy, co rozházeli za vybavení, vzducholodě a 140 mega euro pro plebs si mohli do smrti užívat....A nepoučitelní fízlové se opět nechají oblafnout a zesměšnit?Sladký život zločinců v Madridu:) ()

48 metrů pod zemí (2019) (S03E03)

Neskutečná sračka.Fakt můžu říct, že nic horšího jsem dlouho neviděl.Ta komedie u guvernéra, to bylo co? ()

Série 4 (2020) (S04)

Odpad všech odpadů.Za tu krávu Tokio, hnusnější postavu jsem dlouho neviděl, Palerma a scénáristu, který je pravděpodobně těžce závislý narkoman dávám jednoznačný odpad, tam už není na jedinou hvězdu nic.Dlouho se budu vyhýbat španělské produkci. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi