Profesor s týmem sedmi zločinců a mladé zlodějky chystá velkou loupež ve španělské Královské mincovně. (Netflix)

warrenur

Siahol som po tomto starsom spanielskom kusku s vysokym hodnotenim, ked uz je momentalne dostupna 4ta seria. Prvy diel tej prvej ma teda neohuril. Rovnake "tahy" sme totiz videli v desiatkach filmov o "chytrych lupicoch". Takze to beriem zatial ako predstavovacku. Tvorcovia maju otvorene pole s tak pestrou paletou charakterov, ze dufam, ze z toho ozaj navaria tak, ze pochopim to vysoke hodnotenie. Moznoze to prislo az dalsimi seriami. Ja dufam, ze tomu bude uz v tejto. Tento diel na mna vsak okrem "profesora", tatu so sikovnymi rukami-Denvera a hackera vsetci ostatni posobia absolutne nestabilne az detinsky. Ako niekto, koho by ste zarucene nechceli mat v takejto parte. Zatial z toho tryska naivita. Dufam vsak, ze ten zaver ju rozptylil a v dalsom to nebude tak "bit do oci". ()

Bossi123

Jako první díl mega najeté. Hned mě zaujalo a vtáhlo do děje. Moc se mi líbí, že to má vypravěče - mladou a sympatickou Tokio. Celkově nápad mi přijde hodně dobrý, opravdu připomíná Robina Hooda. Oceňuji hudbu, která tomu dodávala tu správnou atmosféru (např. hned na začátku telefonát Tokio s matkou). Všechny postavy mi byly sympatické. Těším se na další díly. ()

Sayko

Proč se mi zdá, že nám byl celý příběh odvyprávěn v jednom prostém díle. Už mne nic nevnadí pro zhlédnutí toho dalšího, jelikož nám sice tvůrci ukázali boží plány, co a jak se bude dít, ale taky to všechno v jednom díle sfoukli a abych se koukl na další epizodu, nezbývá nic jiného, než si vytvořit citový vztah k některé z postav. To se však nekonalo a mně se nezamlouvá ani jedna z nich, takže mě ani nevzrušuje, co bude dál. Někdo umře? Pf, no a? Z podezřívavosti, jak se může tenhle seriál vyvíjet dál, že to má tak vysoký hodnocení, koukám na další epizodu.. ()

sun.eagle

No jako pilot to mělo sice momenty, které mě navdadily, ale bylo to na hraně, protože míra totální stupidnosti dosáhla fakt velkých rozměrů. Tak třeba proč mají ty masky? Protože jejich ksichty viděla tak polovina rukojmích, většina hlídačů, ochranka, policajti venku, to nemluvím o kamerách, ale ok, třeba se dočkám nějakého twistu, stejně jako na to proč po půlročním plánování nepřišli na to, že po nich budou policajti střílet, to musí mít taky asi nějaké vysvětlení, stejně jako jejich palba - asi slepé, protože jinak to už fakt nedává smysl. No nic, počkám si na druhý díl, a pokud to bude stejná patlanina tak hurá do odpadu. ()

Najt

Kurva co to je za holomajznu .. prvnich 5 minut uplne super a pak to slo cely do kopru a konec je nelogická hovadina. Nechápu. Čekal jsem že bude shánění týmu, pak příprava na akci ale vše bylo ustřiženo a v půlce dílů už samotná akce, to je zvláštní protože teď nedokážu říci o čem teda těch 5 sérii bude :D ()

• Všetci návštevníci múzea aj jeho zamestnanci majú presne 4-miestny PIN na mobile. Nikto nepoužíva žiaden iný druh autentifikácie, pričom vidíme mnoho druhov mobilov. (muti)