Ria dopadnou a rozrušená Tokio žádá Profesora o pomoc. Společně pak vymyslí odvážný plán záchrany a obrací se s ním na ostatní členy týmu. (Netflix)

ALIENka_

Netflix úspěšně koupil La Casa de Papel a plánuje to roztáhnout na 5 sérií. Jistě chápete moje obavy. Myslím, že to mělo skončit u druhý série, už tam se ta realističnost začala trochu vytrácet a teď si najednou vycucali z prstu, že půjdou ukrást zlato. Upřímně, co vám budu povídat, nechce se mi do toho. Je z toho pěkně cejtit pach Netflixovskýho prodlužování pro prachy a to se mi moc nezdá. To setkání Tokyo s Raquel (nebo teď teda už Lisabon asi) bylo pěkně cringe (správný český slovo pro to neexistuje, kdo ví, tak ví). Samozřejmě, hádejte kdo to posral - Rio s Tokyo! Do prdele, tyhle dva fakt... Každopádně tady držím s Denverem, zachránit Ria ok, ale zatáhnout do toho všechny ostatní je pěkně blbej nápad. Ježiš to je tak těžký zůstat na ostrově, kterej si člověk koupil sakra? Koho má Profesor furt zachraňovat. A taky, to do toho jako jdou úplně všichni? Prostě jenom tak, proč ne? Raquel má děcko, Denver s Monicou mají děcko. To je tam nechaj samotný někde v Asii a půjdou umřít do banky? Hodnocení: Prosím, ukončete moje trápení, já tuhle sérii vidět nechci. Ale samozřejmě, že se na ni podívám, protože jsem asi masochista nebo nevím/10 ()

Phietros

Pokračování našich oblíbených zlodějů 2 roky poté, co jim vyšlo jedno z nejlepších přepadení v historii Španělska ukazuje z prvu všechny jak žijí, ale následně se něco musí pokazit, aby se celá parta dala zas dohromady! V tomto případě Rio, kterého dostanou přes vysílačky! Nádherné prostředí různých ostrovů, dělají s tohoto dílu jeden s nejdražších a nejexotictejsich dosud! ()

orkadimenza

Jsou tady zas! Rio to posral a tak nám nadělil další, minimálně jednu sérii. Ťukám si na čelo, ale co jiného jsem taky mohl čekat. Zleva skepse z prvního a zřejmě ne posledního z Berlínových flashbacků (jen ať se to šustí v kapse), zprava skepse z nových postav. Lisabon, jako vážně? Skepse všude kolem mě. Ale dám tomu šanci. ()

BROKEN_

Čistě kdybych měl hodnotit podle toho, jak moc mě tahle epizoda bavila šel bych na 5 hvězd. Ale nemůžu, jde hodně vidět, že i když to mají pěkně promyšlené tvůrci, tak to není jejich původní plán. Přijde mi, že samotná další loupež je hrozně tlačená na pilu. Jenže tvůrci tentokrát vsadili více na mainstream a tak to má větší tempo, je to větší a neustále se něco děje. Díky tomu mě to vlastně baví více. Vlastně jsem překvapený, jak moc mě to baví. :-) ()

sKralicek

Celý díl je hrozně uspěchaný a když vyšlo najevo, okolo čeho se to celé bude točit a jakým způsobem, byl jsem zklamaný. Vypadá to, že se bude jedna prakticky o kopii prvních sérií jen v novém kabátě. Tentokrát tu ale už není žádný efekt překvapení, protože přesně víte, co se bude dít a navíc je celá zápletka tak debilně postavená, že vám to prostě nebude dávat smysl. Nicméně jsou zde opět staří hrdinové, což hodně potěší a začátek vypadal hodně nadějně, než vyšla zápletka najevo. Kdyby to byl jakýkoliv jiný seriál, tak asi přestanu po tomto díle koukat, ale pořád tomu dávám šanci, že se to rozjede a nebudou tam velké logické chyby. ()