Díky průlomu ve vyšetřování a chybě jednoho ze zlodějů Profesorovi hrozí, že bude odhalen. (Netflix)

warrenur

Zvrat v zavere bol napadity a "Professor" sa predviedol. Na to, aky je to "podivin" mu to v hlave slusne srotuje. Zatial ma predstavitelka kravky Tokio svojim "herectvom" a kazdym dalsim vystupom irituje viac a viac. Z "Berlina" sa ukazuje celkom vydareny sociopat a "Helsinky" len utvrdil, ze je jednoduchsi pesiak, co hra len krovie. Slabsie stvorhviezdie, ale v ramci toho, co sme mohli vidiet doteraz, konecne zabavnejsi a originalnejsi diel. ()

Narcis

Scénu, kdy Profesor zjistil, že musí poprvé vyrazit do terénu řešit "ukázkově neřešitelnou situaci" (bezchybné otisky :-) beru jako jednu z nejlepších v tomto seriálu a pak jsem jenom s napětím čekal, kdy zase naskočí na motorku... Škoda, že v 3. a 4.serii takové dokonalé improvizace v terénu skoro nebyly... ()

muti

Prichádza loose end. Ten ktorý je vonku a ku ktorému začína smerovať polícia. Boj o vrak auta začína. Bude treba spraviť všetko, aj ísť za čiaru dôstojnosti. Mastermind vie čo je v hre a vracia sa na miesto činu. Teraz uvidíme botu streleckej dievčiny, ktorá sa sama odzbroji, viď zaujímavost k časti ()

ALIENka_

Vim, že to říkám furt, ale pamatuju si, jak na první zhlédnutí jsem z týhle epizody byla úplně v prdeli. Tohle bylo intenzivní i na druhej průchod saakra! I když musím říct, že ta scéna, kdy typickej ruskej Ivan ze skládky máchá s Profesorem v autě jak šílenej byla zatraceně hilarious. A když už jsme u toho, ještě mi přijde vtipná (nebo spíš zvláštní?) jedna věc - pamatujete, jak rodiče Ria v minulým díle říkali, že skoro nevylejzal z pokoje a hrál jenom videohry? Tak to teda jestli má takovýhle vypracovaný bicáky a pekáč buchet jenom ze sezení na prdeli.. dokonalá genetika. A přísahám, že scéna, kdy si Profesor strká tyčku do nosu, mě fyzicky bolela i za něj. (A taky mi to trochu připomnělo covid test.. ¯\_(ツ)_/¯) No a Berlín je prostě perfecto, muy perfecto (Na konci seriálu budou recenze ve španělštině, jste pro?). Jak může bejt někdo takhle sexy, i když jenom sedí na židli a doslova nic nedělá? Ne, že by byl jedinej v tomhle seriálu, tady je sexy doslova každej druhej a fakt mě to ničí (v dobrým slova smyslu). Hodnocení: dobrovolně se hlásím do harému Berlína. Je to už moc? Ok, pardon, budu se snažit zůstávat nad věcí/10 ()

castor

Možná bych ubral těch telenovelových vztahů a víc tlačil na nekompromisní kroky a chytré zvraty. Ani to tříštění pomocí flashbacků moc nepomáhá, stejně jako brodění se interními problémy. Píšu to poněkolikáté, ale Profesor musí zase hasit chyby svého týmu. Auto, které měl Helsinky nechat sešrotovat, může vyšetřovatele dovést k dalšímu významnému posunu. Sice je Profesorův telefonát v kufru šrotovaného vozu dost mimo, ovšem na vrakovišti jde nakonec o slušné drama. ()