Jejich životy jsou v sázce. Profesorův plán vychází najevo a tým se musí zbavit nepřátel, jak uvnitř Španělské národní banky, tak za jejími zdmi. (Netflix)

dudel3333

posledne 3 časti totalny vyplach logiky ,Gandiia vykresleny ako Rambo presuvajuci sa rychlejšie ako Superman,gulky sa mu vyhybali ako X-Manovi a všetkym akobi zakazali rozmyšlať.Prve 2 serie mrga ale toto.....telenovela s 300 retrospektivami.P.S na aku počesť tam bola ta preoperovana mužožena medzi rukojemnikmi ,hmmmm ()

dinosaurus39

Rozhodně je to velké zlepšení oproti "suché" 3. sérii. Na první 2 série to možná nemá, nicméně co se akce a záživnosti týče, tak v tomto ohledu 4. řada dominuje. Je neuvěřitelné, že Berlín je nejlepší postavou i přes to, že zemřel ve 2. sérii. Jsem rád, že místo klasické nudné vycpávky jsme se dočkali super flashbacků, které dokonale doplnily děj, který měl rychlý spád. Těšil jsem se, až tu jako první ohodnotím postavu "terminátora", ale koukám, že budu až druhý :D Tato postava děj příjemně oživila, nicméně jeho schopnost schovat se před střelbou i v situaci, kdy to do něj pálí ze 4 stran mi docela nadělala roupy. Jsem rád, že se dočkáme 5. série (snad to korona neposune o dlouhé měsíce). Myslím si, že tím by mohli a nejspíše také měli ukončit. Za mě 90%. Bella ciao, bella ciao! ()

scheeza

Panebože to je ale blbost, to tomu vážně někdo je schopnej dát víc jak 3 hvězdy? Pořád to samé dokola, miliardy kulek, miliardy slz, miliardy míření, jediný pozitivuj je smrt Nairobi kdy se konečně něco stalo, zlatý Prison Break první série, tohle to tomu nešahá ani na paty, tolik nelogičností, náhod a štěstí se jen tak nevidí, byl jsem donucen přeskakovat několika minutový sekvence protože se to už nedalo vydržet ()

Monika95

SPOILER!! - Jako s tím, že zabili Nairobi to fakt pos*ali! Už druhá, po Berlínovi, mně nejbližší postava. Jinak už trošku něco moc přehnané, ale inspektorka Alicia se jim taky hodně povedla. ()

MatyRock

Pokračování třetí série, kde základní DNA zůstalo stejné. Hodně mind fucků, hodně akce, hodně hádek mezi postavami a hlavně debilní policie. Teda v momentech, kdy je to třeba, protože občas i tu chytrost najdou. Sem tam přišel fajn nápad. Takže s hodnocením zůstanu stejně jako u předešlých sérií. 8/10 s přimhouřenýma očima. ()

Pimburger

Dávám jednu hvězdu za skvělé popsání soudobé skutečnosti. Zlodějští milionáři, kteří jsou podporováni levičáckým plebsem, protože jim nakukali, že bojují za jejich práva. Je v pořádku střílet do policajtů, kteří dělají svojí práci, protože jen tak se uchová svoboda. Smutný obraz dnešní společnosti, která velebí zloděje, kteří jakoby kradou pro lidi. Příběhově pak tak hrozná nuda, že by si člověk snad radši šel přečíst Kapitál - kdyby byl hovado... Fuj! Hrozně tady fandím policii, aby je v tý bance všechny postřílela. ()

Geon

Přidáno na akci a flashbacích z minulosti. Přes všechny svoje chyby a klišé si tato pohodová záležitost plná akce diváka čímsi udrží a dobře pobaví. Za což můžou sympatičtí členové profesorova gangu s ním samotným, kteří připravují půdu pro závěrečnou sérii. ()

Chenso

A DOST. Na to se už fakt nedá koukat jak tlačí na to aby to ještě vyplodilo nějaké prachy. První serie jsme žral z nadšením a klidně bych u toho stravil 24 hodin v kuse,přišel o praci , opsustil rodinu a skočil z mostu abych viděl další díl. Ovšem co za hovadinu ztoho časem udělají jen proto aby ztoho byl cashflow tak to je fakt smutný. Co mě ovšem osobně nejvíc sere je ten plešatý nesmrtelný batman který tam poletuje mezi milardou kulek a všechny se mu vyhnou,jupí. A aby toho nebylo málo tak se z našich malých zlodějíčku stávají profi vojáci kteří nemají problém zacházet i se zbraněma které by běžnému smrtelníkovi urvalo ramena jen při pokusu jej zvednout. Jestli se v dalších dílech ten plešatý batman zvedne po těch 4 odjištěných granátech do ksichtu tak půjdu protestovat před hlavní budovu netflixu aby propustili toho idiota který ho tam vepsal. ()