Castlevania - Season 1

(séria)

Poslední žijící člen zdiskreditovaného klanu bojuje o záchranu východní Evropy před Drákulou. Podle série klasických počítačových her. (Netflix)

Dejf4

Až moc dlouhý a jednoduchý prolog, ale svoje momenty to má a těším se až se to celé rozjede, protože závěr slibuje velké věci. 6/10 ()

IZFNP

Upírske anime môžem, tu je skvelý vizuál i dabing, príbeh sa črtá fajn, ale už zo stopáže je jasné, že prvá séria je len úvod. Ako taký funguje na výbornú a ja som is ho užila. ()

Sticks

Pamatuju jak jsem to v roce 2017 koukal a divil se, že je tak krátký seriál, kde se to vlastne moc daleko nepohne. Tehdy mě to i celkem bavilo, že je to tak gore. Nyní když jsou 4 série a mí přátele z DnD to všichni zkoukli jsem tomu dal druhý pokus. A teda musím říct že to nic světaborného není. Po 3 dílech ani nemám chuť to koukat dál. Jsou na trhu lepší anime. ()

CheeseFigure

Hru som nikdy poriadne nehral, ale celkom pozitívne reakcie vo mne o tento počin vzbudili záujem. Čo treba pochváliť? Intro, animáciu, súboje, brutalitu, Trevora, správne odporných náboženských fanatikov a aj Draculu, ktorý síce chce vyhubiť celé ľudstvo (jak sa na správneho upíra patrí), ale tentoraz k tomu má aj celkom pádny dôvod. Bohužiaľ, malý počet epizód tomu podráža nohy (síce nie nejak vážne, ale i tak), nedočkáme sa nejakého poriadného rozvinutia a ani ,,finále série" nepôsobí moc ako finále série. Mať to viac epizód, aj hodnotenie by bolo vyššie. ()

martingazo

Hru jsem nikdy nehrál, takže k tomu nemám tak silný vztah a vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu, a vlastně můžu říct, že je to docela ok. Nejsem zatím moc odvařený celkově z příběhu a směru kterým to jde a paradoxně i přes to jak krátká tahle série je, tak se první dvě epizody vyloženě táhly.. pak už se to posune někam dál a působí to mnohem zajímavěji, hlavně díky hlavní postavě, u které jsem byl příjemně překvapen. Akce byla pravděpodobně to nejsilnější a v těchto ohledech animace dost bodovala (i tak tu ale byly scény, kdy animace byla dost budget). Zatím ok 6/10, uvidíme kam to půjde dál ;) ()

Witcher3

Seriál jsem si pustil po cestě ve vlaku a nic jsem od toho neočekával. První série mě velice potěšila. Fantasy z Evropy udělá Evropanovi radost. Moc se mi tam líbil hlavní hrdina, který byl hezky emočně plochý a je vidět že má něco za sebou haha. Nemazlili se ani s nasilnými scénami, kde bylo všude spousty krve. Nakonec mě potěšil poslední díl v zajimavé bitce mág, hlavní hrdina versus hordy příšer. Teším se co nám přinese další série. ()