Súboj s rodinou

• Česko Souboj s rodinou (viac)

Životopisný film o britskej zápasníčke WWE Paige, ktorá vyrastá v bláznivej wrestlingovej rodine a má šancu bojovať v americkej lige... Saraya (Florence Pughová) a jej brat Zak (Jack Lowden) Knightovci nežijú v obyčajnej rodine. Otec Ricky Knight (Nick Frost), ktorý zanechal neistú kariéru malého kriminálnika, cestuje po Anglicku ako zápasník, ktorý bojuje v ringu s matkou Juliou (Lena Headeyová). Ich podnikaniu sa však nedarí veľmi dobre a mladým tiež nič nevychádza podľa plánu. Na oplátku rodičia aktívne pomáhajú svojim deťom pri výučbe wrestligového zápasenia. Je to veľmi dobrá škola, ktorá sa neskôr oplatí. V 18-tich rokoch Zak a Raya vstúpia do zápasníckeho šoubiznisu pod menom „Zak Zodiac“ a „Britani Knight“ a dostanú príležitosť zúčastniť sa konkurzu do prípravného tábora pre WWE v USA. V najväčšej americkej wrestlingovej organizácii sa nestretávajú iba s hviezdami ako Dwayne „The Rock“ Johnson, John Cena alebo Mike "The Miz" Mizanin. Ujme sa ich profesionálny tréner Hutch Morgan (Vince Vaughn) a pod jeho ochrannými krídlami musia tvrdo trénovať. Šancu vstúpiť do profesionálneho ringu a skutočne bojovať však dostane iba Saraya, ktorá si zvolí umelecké meno Paige, pod ktorým sa preslávi. (TV JOJ)

terunka003

Britské, rodinné, bojovné, milé, ženské, wrestlingové. Příjemné pokoukání o skutečném příběhu jedné britské holky a rodinném snu o wrestlingu. Tomu sportu moc nerozumím, legrace to ale určitě není. Příběh je moc hezky vyprávěn, nejedno to morální dilema, láska a podpora rodiny, vtip a šmrnc. Příjemná podívaná. ..dick me dead, and bury me pregnant.. ()

JohnSmith

Slabá wrestlingová komedie. Osobně mi tenhle pseudosport nikdy nepřirostl k srdci. No a nebýt Vaughna , tak by se na to nedalo koukat vůbec. ()

blackJag

"JAK JISTĚ VÍTE, WRESTLING JE VYPRÁVĚNÍ PŘÍBĚHU. JE TO TELENOVELA V ELASŤÁCÍCH." Víme, víme, taky je to důvod, proč jsem to jako děcko přestal sledovat :-) Filmy o této kašírované zábavě bývají ale zábavné a naštěstí to sedí i zde. Je super, že to jede s originální licencí WWE, jde o životopis (vhodně upravený), ta autenticita by chyběla :-) 75% ()

herr_carter

Wrestle mánie mohla vzniknout asi fakt jen v Americe, pouze Američané jsou schopní bavit se nad něčím, co je jenom nahrané a navíc všichni ví, že je to nahrané. Ale o tom asi nemá cenu mluvit, co se týká filmu samotného, označeného jako sportovní, asi nemám větších námitek, byla to prča, občas i dojemné a tak jediné, co bych vytknul je to náhlé závěrečné zařazení Paige do hlavního programu, byť celou dobu je prezentovaná vlastně jako outsider. Jak moc se to podobá skutečným událostem nevím, jen mi to trošku nesedlo..............................moje hodnocení = 6 z 10. ()

kenkaku

Tak upřímně, vyplesknutý jako někteří tady opravdu nejsem. Už varování na začátku (natočeno dle skutečné události), mě nepotěšilo. Filmy dle wikipedie mi nedlají dobře. Obzvlášť když nejde o pravěk, ale něco co se odehrálo před pár lety. Pak to téma. Wrestling... nejstupidnější zábava pro vidláky (která je tak moc sofistikovaná, že ji nechápu). Prostě film má samé mínusy hned z kraje a prakticky polovina z nich je opodstatněná. Co by jeden čekal od příběhu dle skutečné události o Wrestlingu ;). ()

sedm.1

Pardon, ale do prdele, tento film je pro mě naprosto neskutečným šokem, kdy se mi jen velmi těžko hledají slova nadšení. Od úplně první, do naprosto poslední minutky, se jedná o totálně dokonalý filmový zážitek, který mě ve všech ohledech absolutně nadchnul, a to v tom nehraje roli ani to, že jsem měl pro wrestling vždy slabost, jelikož mě ta show jednoduše upřímně bavila, ale tohle není jen o wrestlingu, tohle je především o neuvěřitelně fantasticky působivém a strhujícím skutečném příběhu, disponujícím tolika přesvědčivými a silnými emocemi, že jsem se prakticky na dvě hodiny stal členem rodiny Bevisových, a prožíval s nimi se vším všudy jejich osudy, takže jsem se stejně jako oni upřímně smál, plakal, fandil, dojímal, a při závěrečných titulkách jsem byl i stejně jako oni šťastný a plný energie a pocitů plných předsevzetí, neboť tento film je zároveň i neuvěřitelně inspirativní jízdou, která nemůže snad nikoho nechat chladným. Každopádně, co se týče zápletky, je strhující, zábavná, neuvěřitelně vtipná, dojemná, ale i upřímná a přesvědčivá, veškeré postavy pak nelze označit jinak, než za luxusní, k čemuž samozřejmě pak napomohli i geniální výkony všech zúčastněných herců, všechny jsem si je ihned opravdu zamiloval, nadchla mě ale i atmosféra, nadchl mě styl zpracování, nadchly mě veškeré dialogy, prostě všechno a já musím znova jen zopakovat, tento snímek mě absolutně vším ohromil, je to bomba, bomba, bomba!!! ()

666Carnage

Suprově našlápnutá komedie o wrestlingu podle skutečné události. Hodně jsem se nasmál, něco dozvěděl. Tyhle filmy mám rád a ještě o to více když tam hrají sympatičtí herci. Parádní oddychovka. 75% ()

NifKor

Co k tomu asi tak říct. Wrestling mi příjde dětinskej a příšernej ale chápu, že se to někomu může líbit jen to prostě není pro mě. Lidi se tam převlékají do divných kostýmů, snaží se navzájem urážet a být za největší borce a vždycky jsem si i myslel, že je to nahrané, což si myslím upřímně do teď. Ale teď k filmu, příběh mě nijak extra nezajímal a dle mého názoru je tu víc lepších životopisných příběhů než je tento a taky zajímavějších. Co film má dobrý jsou herci, kteří se snaží ve všech scénách jít na maximum a jde to i vidět. Film, když se snaží být vtipný tak není, ale to je pro mě už tak nějak někdy i klasika. V jistých momentech se postava Jacka Lowdena chovala strašně a někdy i samotný dialogy mezi postavami byly divný. Na film jsem se upřímně koukl z nudy a jsem za to rád, protože jsem aspoň nic nečekal. Celkově film byl tak nějak na středu takže 50% a u mého hodnocení také bohužel 2 hvězdy.  4,5/10 ()

Hanys_

Hodně feel good komedie, napsána životem, upravena scenáristy (hlavně teda ten závěr) a skvěle obsazená (takový Nick je přímo božský). Merchantův ambicióznější kino debut dopadl teda fakt skvěle a je třeba s ním do budoucna počítat. ()

provitamin

Nemám rád drámy podľa skutočných udalostí a wrestling mi pripadá smiešny, ale toto ma prekvapujúco bavilo. Dobre natočené a zahrané a navyše aj ftipné. 90% ()

Paity

Životopisný film? OK, může být. Sportovní? Při troše představivosti možná. Rodinný? Počty slov jako penis a koule, nebo i mr*ka mi připadá, že do této oblasti asi moc nezapadá. Komedie? Are u kidding me? Jako kde? Kdy? Tak 4x za film se člověk lehce pousměje. Nejvíce jsem se však za břicho popadal, když sportovně nadaná žába, co od 13 let dělá profi wrestling je fyzicky zadupána při tréninku modelkou, rostleskávačkou a tanečnicí. Patrně je cílovka nějaké naprosto nemyslící publikum. Díky, ale už nikdy opakovat toto nebudu. ()

Mauric

Čekal jsem další uprděnou americkou komedii a hle, ona je to velice příjemná oddechovka s fungujícími emocemi, reálnými postavami a schopnými herci. WWE nemusím a už tuplem ne ženskou část. Vidět holky, jak si dávají do tlamy, byť je to choreogafie, není nic moc pro mě. O to větší kloubouk dolů, že se všem zúčastněným povedlo mě vtáhnout do děje a nepustit do závěrečných titulků. Režisér udržuje svižné tempo i u emocionálně silných scén, rozvíjí vedlejší postavy filmu, aniž by to bylo na úkor příběhu hlavní hrdinky, a závěr krásně propojuje se začátkem filmu (např. scéna s lavičkou). Příjemné překvapení. ()

Prochy38

On tam ten "The Rock" zase tolik nebyl, aby tu visel jako druhý herec. Ale když už tam byl, byla to jízda. Našel jsem si videa z těch wrestlingů, protože natočený je všechno. F. Pugh byla super volba, ale mně víc zaujala originálka :). Zajímavá sestava co se herců týče, příběh ale prima. Bavilo celou dobu, i když ty vztahy s modelkama, roztleskávačkama apod. byly kolikrát opruz. Ale super. V. Vaughn v super roli. ()