Power Rangers: Strážcovia vesmíru

• Česko Power Rangers: Strážci vesmíru (viac)

Nudný život pätice stredoškolákov sa obráti naruby v okamihu, keď objavia starú vesmírnu loď. Každý z nich vďaka tomu získa nejakú superschopnosť a stanú sa z nich Power Rangers – Strážcovia vesmíru. Oni jediní môžu zachrániť svoje malé mestečko i celú planétu pred inváziou mimozemskej civilizácie. Ale predtým musia prekonať množstvo osobných problémov a spojiť svoje sily, aby dokázali odvrátiť hrozbu skôr ako bude neskoro. (Forum Film SK)

animario

Power Rangers byli vždycky gumová infantilní ptákovina,ale ptákovina s jakýmsi kýčovitým kouzlem,který se tady nepodařilo oživit.Chybí tomu turbo,akce,nadsázka a režisérský disco koule.. ()

Wallis3 odpad!

Bylo to dražší, mělo to působit velkolepěji o očividně oslovit i stejnou skupinu diváků, jako tehdy! Takže morfujeme do stejné stupidity. ()

tomik99

I z debilní předlohy lze udělat dobrý film, ale v tomto případě se o to jednat nebude. Snímek si vzal asi to nejhorší z původního seriálu, a proto výsledek je takový, jaký je. Režisér, scenárista, zkrátka nikdo neinovoval a všichni si mysleli, že když předělají starý (a kritiky nenáviděný) seriál, udělají pár digitálních monster, že to všichni budeme žrát. Nedalo se na to dívat. Akční scény hrozné, nemluvě o třaskavé kameře, hlavní hrdinové nevýrazní, příběh ubohý. Je to v podstatě kombinace všech nejhorších superhrdinských filmů, které znáte, spojené s Transformers. Do toho scenárista použil všechny známé klišé z ostatních filmů, kecy o záchraně vesmíru a všeho, co jsme slyšeli nejméně stokrát někde jinde. Humor se už vůbec nepovedl a jen podtrhuje trapnost celého filmu. Herecké obsazení je kapitola sama o sobě, pochválit lze snad jen Naomi Scott. Nejlepší scéna filmu? Možná úvodních třicet sekund snímku a následná znělka z původního seriálu. A pakliže je na filmu nejlepší znělka z původního otřesného seriálu, samo o sobě to něco vypovídá o kvalitě tohoto filmu. ()

HenryIvan

Ani neviem ako, ale aj tento film sa ocitol na mojom Wanna see list 2017. Čo ale čakať od Power Rangers ?? Tí z vás, ktorí sledovali príbehy našich piatich protagonistov v televízii ako malí vedia, aké detinské to celé je. A musím uznať do momentu, kedy sa „ zmorfovali ” do tých farebných, latexových, obtiahnutých kostýmčekov a vyzerali skôr ako „ Tele tabíz ” než superhrdinovia, má to dosť bavilo. Bol to taký slušný B-čkový teenegerský kúsok, ktorý celkom dobre frčal, občas bol vtipný a nebol gýčový. Našťastie sa to celé tak povediac kazí až na konci, čiže to až tak nevadí. Ten záverečný boj proti „ emzáčke ” s najľudskejším menom aké som asi počul nebol až taký zlý, lebo vám pripomenul aký banálny ste boli, keď ste boli sedem ročný. Po trikovej stránke to ušlo, no už som vyrástol a len samotná nostalgia, pár relatívne dobrých trikov a ako tak sympatickí herci to celé nezachránia. Ale čakal som, že to bude oveľa väčší prúser. Takže môžem skonštatovať, že som spokojný. To, že tu dokázali dotiahnuť hercov ako Elizabeth Banks či Bryan Cranston má dosť udivilo, no dnes je asi už všetko možné. Teda, ak máte peniaze. 60 %. ()

Cryptkeeper

Na klasiku to nemá. První půlka super,zajímavá,celkem napínavá...taková fajn adult zápletka. Druhá půlka - odfláknuté zordy,tuctové ztvárnění záporačky + jejich pomocníků a závěr tak nějak o ničem. ()

Torgal

Čakal som zlátaninu, úvod bol ale celkom sľubný. Prológ na prehistorickej Zemi načrtol celkom použiteľnú mytológiu a predstavovačka hrdinov tiež celkom ušla. Lenže potom našli tie svetielkujúce disky a infantilita začala prudko stúpať, pričom eskalovala v príšernej Rite. To síce sedí s pôvodným seriálom, no na kino biják mám predsa len vyššie nároky. Najhoršie ale bolo to, že po prvej tretine sa vývoj deja totálne zasekne, lebo ústredná pätica celú večnosť nedokáže získať svoje obleky a keď ich v závere konečne dostanú, tak v nich sú asi tak minútu kým naskočia do zordov. Potom nasleduje len nevýrazná digideštrukcia mesta (collateral damage musel byť ohromný). Tešil som sa na skladanie megazorgu, ale ešte aj to tvorcovia opinkali a nechali ho zložiť niekde v jame, not cool! Slabota, ale aj tak znesiteľnejšia než štvrtý Transformery. 5-/10 ()

Eduardo

Prvú hodinu som si hovoril, že to je celkom v pohode. Charakterovo celkom dobré zloženie, chémia medzi postavami dobre funguje a tak podobne. Nasledujúcu polhodinu som si hovoril, že by sa už konečne aj mohli stať tými power rangermi a poslednú polhodinu, keď sa už nimi stali, som zas dúfal, že to čo najskôr skončí, lebo na ten otrasný CGI súboj dinobotov proti chodiacej zlatej želatine sa fakt nedalo pozerať... Čiže nakoniec som predsalen dostal presne to, čo som od Power Rangerov očakával. Úplne zbytočný film, ktorý môže upadnúť do zabudnutia spolu so všetkým, čo pod touto značkou vzniklo. ()

Jakubik

Sice jsem od toho nic nečekal ale jsem trochu zklamán. Má to strašně dloooooooohý rozjezd což by ani tak nevadilo. To známe snad ze všech týmovek, že první půlka je věnována hlavním postavám ale většinou to v půlce skončí ale tady to zasahuje až do samotného závěru který se odehraje hrozně rychle a bez napětí nebo nějaké cool akce. Ztratilo to takové to svoje „hloupé“ kouzlo. Zordy nevypadají jako dinosauři. Všechno co se hlavním protagonistům stane je takové náhodné a nefunkční. Nečekal jsem mnoho teda spíš nic. Jen se na chvilku vrátit do těch uhozených devadesátek což se moc nepovedlo. ()

hijacker

Jedna velká nuda, kde se většinu času nic neděje. Jsem pamětníkem starých Power Rangerů, kteří byli sice strašní, ale v mé tehdejší dětské optice mi přišli skvělí. Toto je pouze počin, jak z tématu ještě něco vytřískat díky digitálnímu bordelu a "novým" hrdinům, což se ovšem nedaří. Raději budu nostalgicky vzpomínat na časy starých Power Rangerů. ()

dainio

Jako malý, jsem brzy ráno vstával, abych mohl vidět klasický seriál. Byla to hitovka a velký kult. Dost mě zajímalo, jak bude fungovat převedení do moderní podoby v celovečerním filmu s velkým rozpočtem. A myslím, že to málokdo čekal, ale Strážci vesmíru fungují nenásilně a pohodově. Dokonce se odvažuji říct, že kdyby nebyla na konci akce, tak by mi to vůbec nevadilo. Funguje to totiž skvěle jako melodrama, příběh. A do prvního morfování tomu tak i je. Objevování schopností, rodinné problémy, nezdary. Ale stejně se mi to nějakým způsobem líbilo. Je to na hranici mezi 3 a 4 - ale budu hodný. ()

Kingjiri

Scénář je v lepších případech standardní teen podivanou, jenže ani dětinský pasáže mu nejsou cizí. Občas se zdá, že nebude děj tak předvídatelnej, ale nakonec je příběh jedno velký klišé. Obsazení Elizabeth Banks a Bryana Cranstona mi vzhledem k jejich postavám (záporačka byla hodně tragická) přišlo uplně zbytečný. Akce mohlo být víc a zejména finále trpí unylou režií, takže nemá žádnou gradaci ani zajímavý pasáže a vůbec se nedá označit za vrchol filmu (ten uplně chybí). Kdyby nebyl rozpočet 100 mega, dalo by se s přihmouřenejma očima mluvit o neškodný žánrový jednohubce. S takovymhle rozpočtem jsem ale čekal mnohem víc, než jen horko těžko průměrný akční scífko se skromnější porcí akce a jen několika povedenejma vtípkama / momentama. ()

geek.ondra

Kupodivu je to dobré když sledujeme pouze ty studenty a jejich problémy. Jakmile dojde řada na Power Rangers a akci tak se rozjede béčkový blockbusterový fetiš za který by se stydělo i studio Asylum. Průser ()

DarthFailord

Božeeee to byla chujovina. :-D ale překvapivě docela zábavná. Je důležité nečekat hluboký kreativní film, ale naprosto jednoduchou zábavu. A tu jsem taky dostal. Správně vyvážený tým jak rasově tak genderově a všem do docela fungovalo. Celý film na nic nečeká a odsýpá vskutku svižně. Není to bůhvíco, ale je to lepší než jakýkoliv Strážci předtím. 60% ()

Hellierer

Hned na začátek musím říct, že Power Rangers je a vždy bude taková moje úchylka, tím pádem jsem šel do kina s tím,že mne film bude bavit a bude to jasné GP. Nicméně mě překvapila kvalitní vztahová výstavba filmu a vlastně i dost oblíbitelní hrdinové s levnou kopií Zacka Efrona v čele. V tomto ohledu je film přístupen i masám a rozhodně neurazí ba dokonce i poměrně dost baví. Posledních 20 minut už jen obrovská akce pro fanoušky seriálu a běžný divák by s tím mohl mít velký problém to vše strávit. Taktéž velké plus za použití Go Go Power Rangers znělky. 65% BTW: Crispy Cream ehm? ()

Likan7

O čem byly starý Power Rangers?! O bitkách na zemi, kde si to Strážci rozdali s panďulákama, pak se morfovali a dali panďulákům nějaký fatality. Ke konci si zavolali zordy a dali po hubě zvětšenému bossovi. A takhle to bylo furt dokola. Nic víc, nic míň. Fungoval takhle i ten film, kde byl ten fialovej hň*p. Člověk by pak logicky čekal, že něco podobného dostane i tady. Půl hodiny vysvětlovačka, představovačka a pak jedna bitva za druhou. Jenže chyba lávky! První hodinu sledujeme, jak se tým dává dohromady. Chvilku to ještě je ok ale po 45 minutách snahy morfovat a vážnýho řešení jejich problémů typu "jsem neoblíbená(ý), jsem mrcha, nezapadl jsem" už Vás to začne nebetyčně s*át. Vtip vymizel po 10 minutách a hrozní herci tomu taky nepomáhají. A teď pozor! K akci se film dostane po 90(!!) minutách strašný nudy! Tak ale alespoň stojí za to ne? Ani náhodou. Režisér je nebetyčnej id*ot, gradace tady neexistuje vůbec a hudba je obrovský fail. Když se už dostaneme do brnění a čekáme epický nástup a pořádnou bitvu, dostaneme ve 3 minutách pár kopanců a nějaký minizordy, se kterýma pak jdou zničit nepřítele. Během 10 minut je všechno hotovo, a Vy máte chuť někoho zabít, protože tak odfláklý..Nevím jestli tomu můžu říkat blockbuster, spíš céčko, jste neviděli minimálně deset let. Strážce Vesmíru jsem měl rád, film taky, ale tahle remake slátanina nestojí za zhola nic, a už vůbec ne za Váš čas. Pusťte si trailer, je krátký, ve 20 sekundách je tam skoro celá akce a navíc je sestříhaná mnohem lépe a hudba je mnohem více údernější. Film je strašná věc. Jednu dávám asi fakt jen z nostalgie a pěknou Kim... ()

Psycho.R

Originál jsem žral a mám ho rád i teď, jak první řady seriálu, tak film. Nová verze má však mnoho nedodstatků, mj. se neumí rozhodnout pro jaké publikum by chtěla být. Výsledek je příliš rozvláčnění, charaktery jsou od těch původních úplně změněné (zde jsou všichni průseráři) a z atributů, kterých je v tomto vesmíru na stovky se zkrátka vzal jen základ, hlavní záporák první série seriálu a to má vystačit na dvě hodiny, kde se jen původní hodinu pachtíme v tom, že Power rangers ještě ani nejsou power rangers. Pokud vznikne druhý díl (mezititulkovou scénou k tomu má nakročeno), pak doufám, že se tvůrci poučí a neodevzdají další kopii Trasformerů. Sice stále sním, že vznikne pokračování s původními herci, ale vím, že k tomu nikdy nedojde, škoda. Toto je velký průměr. ()

agrimon

Perfektný začiatok, prekvapujúca tajomná atmosféra,postupné odhaľovanie tajomných kameňov a supersily, no asi niekde v polovici najprv začne dookola dej stáť na mieste.. 20 minút riešia to isté a nič sa nedeje..a keď sa schýli konečne k akcii.. príde mi to úplne jak určené pre publikum 7 ročných detí. Potenciál, ktorý sa nenaplnil..prirovnal by som to k Transformerom alebo Ninja korytnačkám. Hádam nikto neplánuje pokračovanie. ()

nathaniel 29

WAU, čakal som tupú mainstreamovú "COOL" p1čovinu s trápnymi hláškami a dostal som príjemnú, prekvapivú a vtipnú vec, s nostalgiou na 90-te roky. Pohodová zábava, navyše so zaujímavým obsadením. ()

Trixinka

Vzhledem k nostalgii jsem moc chtěla dát vyšší hodnocení. Práci si s tímto dílem tvůrci dali, to zase ano, ale vylezla z toho pouze druhořadá blbina. To kouzlo seriálu, který jsem sledovala v dětství a pak morfovala na zahradě :), už tento film nemá a mít nebude. ()

AloisNeuman

Tento film je určen hlavně pro nostalgiky. :) Za mě výlet do mládí a vzpomínky. Film je fajn, ale ostatní asi moc nenadchne. Vizuální efekty skvělé a příběh a propojení také jde. Pomrknutí na konci na původní rangery a nového zeleného super. Je to podtitulková scéna. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (viac)

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (viac)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (viac)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (viac)