V.I.P. vraždy

• Česko VIP vraždy
Česko, (2016–2018)

Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Jitka Sedláčková (viac)

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů. (TV Prima)

VlastaFlaksa

Je to koukatelné, i když nic, z čeho by se divák posadil na zadek. Kdo je vrah mi došlo dřív než poldovi, což je u detektivky trochu mínus. Ale jinak to ujde. ()

soviczka

Castle v sukních? Asi neee... Soňa Norisová mi kupodivu vadí méně než Patrik Děrgel, který snad trpí schizofrenií, jinak si ty oslavné recenze na jeho výkony v Národním totiž neumím vysvětlit. ()

subic

Viděl jsem první 4 díly a proboha kolik jich ještě bude? Není to úplně strašné, ale vzdávám to po 4. dílu, protože s každým dalším dílem úroveň klesá. Zprvu tomu hodně dalo herecké obsazení, ale ani to potom už nepomáhá. 30% ()

VojtaMarek00

Jasně, je to takovej Castle na zabití, jasně, není to kod vie čo, jasně, je to chvílema dost absurdní, ale tu jednu hvězdu si tahle zvláštnost fakt zaslouží, protože mě to nějakým způsobem poměrně baví. ()

ostravak30

Pořád tytéž jména, která se podíleli na mnoha jiných seriálech napříč žánry, makali i na V.I.P. vraždy. Je to opravdu hodně špatný seriál, kterému vévodí především příšerný scénář. Ten dělá z policistů naprosté, ale opravdu totální idioty. Bez paní spisovatelky, která de facto rozlouskne každý zločin by nejspíš nic nevyřešili. Ta je navíc otravná a plete se jim do práce. A co je nejvíc do nebe volající, ona je přítomna i policejní zásahům a klidně vleze do budovy ačkoli se v ní střílí. Že jsou pak zabíjeny jen celebrity nebo známé osobnosti už je tak nějak k přehlédnutí. Zločin vlastně ani nemá být důmyslný, hlavně, že je v něm někdo známý. V druhé sérii je vliv paní spisovatelky již lehce umírněn, ale jinak to chce opravdu pevné nervy sledovat téměř sedmadvacet téměř hodinových epizod v němž se odborníci místy chovají jako amatéři. ()

Claire.TJ

Inu, musím se VIP mordů zastat, že na odpad tu není, jsou i kategoricky horší věci (kdo v poslední době zapnul s nezaujatým pohledem Ulici, Ordinaci, anebo, když jsme u toho, cokoliv jinýho z dílny Primy, ví snad, o čem mluvím, a upřímně nesouhlasím se Zlatkovským, že by to mohlo konkurovat Dr Martinovi, to prostě ani nejde). Tenhleten českej hybrid paní Fletcherový a Castla přece jen něco do sebe (místama, místama) má, a upřímně, je mi to daleko míň protivný, než druhej jmenovanej seriál (narozdíl od Castla s Beckettovou se mi z detektiva Berana a Klaudie nechce mlátit hlavou do zdi). Ten místama značně stupidní scénář, nepřirozenost situací a karikaturovatost postav holt mírně vyvažujou jejich představitelé, na pány Děrgela, Révaie a Dvořáka se prostě kouká dobře (ty blbosti, co zplodil a jim do pus nacpal scénárista, mírně povyšujou), a Soně ta mrchospisovatelka taky docela jde. (Btw, je legrační, že pan Myšička hraje patologa v každym druhym krimiseriálu, a stejně tak pan Vladyka ťululumovatýho kriminalistu.) A jsem dokonce taková optimistka, že jestliže budou na Primě co k čemu a v pokračováních se vyvarujou pitomostí jako rádoby macho antré hlavního hrdiny v kapuci a brejlích nebo nepřirozených namachrovaných řečí v případě Révaie, tak z toho může být i docela OK oddychovka. Odpady nechme Lídě Baarový a Troškovi, co říkáte :) ()

tsatsiki

Nevím,co se uživatelům csfd na tomto seriálu nelíbí. Když Modrava tu má tak super hodnocení,tak proč tohle má tak málo? Natočené je to stejně dobře a všichni herci zde podávají své standartní dobré výkony a je to mnohem líp napsané. A zajimavé je sledovat, jak se vyvíjí vztahy mezi Dergelem a Norisovou. ()

Sakulnikov odpad!

Tak příšerná kopie Castle, že se na to nedá dívat. Nefunguje vůbec nic. Po prvním díle jsem si myslel, že je to jen hloupé. Po druhém je i odpad pochvalou. ()

carl.oesch

Před odpadem zachránilo toto dílo u mně onen díl, kde je docela bez obalu předveden velký protikorupčník, filantrop a miliardář Janeček. No a taky trochu musím konstatovat, že Soně Norisové to v těch brýlích seklo, ocenil jsem její celkovou vizuální prezentaci (její outfity), takže asi nejhezčí slovenská herečka této věkové kategorie, která navíc podobně jako svého času Emília Vašáryová díky bohu nějak tak nestárne.... ()

chrustie odpad!

Jakmile je v obsazení Morávková, je to neoddiskutovatelný fakt totální tragédie. Prima jede dál svůj styl, kterým se dostává na samotné dno televizní zábavy. Dovolím si tvrdit, že už trumfli Novu na celé čáře. ()

jan.patek odpad!

Hodně špatný pokus o kriminálku. Zvláštní výběr hlavních postav, přehrávané scény, debilní dialogy a velmi umělé pojetí vyšetřování případu. Případy prvního oddělení na ČT nasadily hodně vysokou laťku, toto se s tím snad nedá ani srovnávat. Proto nejde dát nic jiného než odpad. ()

PECHY15

Tak usedám k televizi, přítelkyně chce koukat společně (budiž, modrava mě bavila). Tak co tu máme, problémový mládenec, Patrik Jane (akorát je ženská a nemanipuluje myslí... zatím), Sherlock Holmes, maminka Bergmanová, Abigail Sciutová, Donald Mallard a Vince Masuka. Několik zpomalovaček ve stylu Kobry 11 a pozlátko VIP prostředí. Jak už je dnes zvykem, buď předělám Planetu opic nebo vykradu cizí nápady jako Tarantino. PS: Castla jsem přehlíd, to asi bude až v dalších dílech :-D ()

Pjotr8 odpad!

No, tak jsem se hecnul a musím říct - špatné, špatné a zase špatné. Hrozné obsazení a o nějakém herectví nemůže být ani řeč. Všechno působí hrozně uměle. Prostě další zoufalá snaha přiblížit se zahraniční tvorbě, která opět nevyšla. ()

hony23 odpad!

Tady opravdu netřeba šetřit superlativy. Debilní velepíčovina a hrubá urážka i toho nejdementnějšího diváckého nevkusu. Mozkový průjem, který se bojím nazvat scénářem, je tu bezcitně dotažen k obludnosti amatérismem herců. Nezbývá než držet minutu ticha za nebohého Milana Kňažka, protože když už vezme herec jeho formátu roli v takto retardovaném leporelu, musí být evidentně mrtvý. Zlatá Policie Modrava, tohle je opavdové dno krimi žánru! ()