Bratři z donucení se po letech znovu shledávají – tentokrát v rolích největšího světového detektiva a jeho věrného společníka & životopisce. Will Ferrell jako Holmes a John C. Reilly jako Watson spolu řeší vraždu v Buckinghamském paláci. Brzy pochopí, že pokud případ neobjasní do 5760 minut, královna bude další na řadě. (Bontonfilm)

carter...

Jasně, je to ujetá blbost hodící se sledovat nejlépe se sklenkou nějakého dobrého moku, ale jak tu někdo řekl, co můžete od této dvojice jiného očekávat :) Za mě dobrý průměr, ale vzhledem k podhodnocenému hodnocení, nadhodnotím to své :) P.S. Scénka s návštěvou královny u Holmese byla opravdu hodně drzá a odvážná :D ()

jokino odpad!

Pre mňa absolútne nezvládnutá paródia na Sherlocka Holmesa, s vyslovene nesympatickým hlavným hereckým duom. Paródie a komédie sa dajú teda aj podstatne lepšie a kvalitnejšie zahrať. Totálna strata času - úplný paškvil.. ()

Mikecat

Paródie bývajú zlé, ale zvyčajne vtipné scény aspoň zabavia. Toto je zlé, trápne, perverzné narážky vôbec nie sú vtipné, posmech z Holmsa a anglickej kráľovnej vôbec nie na mieste, úplne celé zle, proste americká blbina, aj keď Ferrell a Reilly sa snažia, nezachránia to. Zabitých 89 min. môjho vzácneho času. ()

pafka

JC Reily je skvely, jeho komedialni herectvi je spisckove, do vazne polohy da tolik komedie, ze je to presne to, co film potrebuje a chce. Ovsem jeho kolega je "jen" prvoplanovity komediant, kde on sam toho moc nezachrani. Diky tomu je to casto skutecna fraska, blbost, ptakovina. Ovsem nutno rici, ze je tam skutecne dost momentu, kdy vystaveni foru je tak skvele, ze jsem se skutecne rezal smichy. Naprosti tomu za chvili kroutite hlavou, proc je tot ak strasne blbe. Znacne nevyrovnany snimek, kde smich strida "humor za hranou srandy". Na scenu s houslemi nikdy nezapomenu. ()

Facerr

Je to crazy, jak jenom dokážou Farrellovky být. Úplně chápu, že tenhle styl humoru nemusí každému sednout. Mě ale docela jo.....jasně, byly chvilky, kdy jsem si říkal, že "tohle" je zbytečný, ale naštěstí netrvaly dlouho. ()

blazma

Pro mě nejspíš první komedie s tématem Sherlocka Holmese a Watsona. Nevybavuju si totiž, že by jsem něco podobného viděl. Samozřejmě když někde vidím jméno Will Ferrell mám trochu obavy z naprosté hlouposti. Nic méně někdy vás překvapí i to co vyloženě nemáte rádi. Z nějakého mě nepochopitelného důvodu se mi snímek Holmes a Watson opravdu líbil. ()

notozjano

Will Ferrell poslední dobou točí komedie ve kterých má za úkol dělat blbce sám ze sebe a většinou balancuje na hranici trapnosti. Měl by si střihnout nějakou vážnou roli jako například jeho herecký kolega Vince Vaughn ve skvělém Bloku 99. Během této komedie jsem se ani jednou neusmál a jednu hvězdu dávám za Johna C. Reillyho a Rebeccu Hall. Taky mohli tvůrci využít více Lauren Lapkus, jelikož je to skvělá komička, ale tady má roli, která jí to nedovolí ukázat. No jo no, k humoru patří srdce pro příště. ()

Astonko

Nechutný, trápny humor ale čo iné sme čakali? Ja som dostal presne čo som očakával plus pár originánych fórov, na ktorých som sa často aj zasmial. Podradne dokonca priznávam, že som pointu neodhalil a ako bonus herecké obsadenie, ktoré prekvapilo a zabavilo. Čisté guilty pleasure 5/10 ()

LencaN

Ach bože. Jedinou hvězdu dávám za kostýmy a kulisy. Jinak to je čistý ODPAD. Ubohé, trapné, nudné, neskutečné otravné. V druhé polovině jsem přetáčela dopředu, protože jsem nebyla už schopna dál snášet takové kydy. Dialogy snad psal někdo, kdo si ke snídani dával marihuanu. Postavy Sherlocka Homese a Johna Watsona mám moc ráda. Ale tímhle je úplně zprznili. To není ani parodie. Toto je filmařský humus. ()

panki9922

Narážky na Trumpa, paródia na samotného Sherlocka, selfie, demokraciu, súdny systém v USA, používanie zbraní a mnoho iného. Niektoré zo scén by samé o sebe aj boli vtipné, klamal by som, ak by som povedal že som sa nezasmial, len sa to vždy znegovalo nejakým príliš prehnaným gagom, ktorý vyznel trápne. Navyše takmer všetky snahy o parodovanie boli príliš doslovné a názorné, akoby tvorcovia divákovi priam kričali - pozri, z tohto si robíme srandu, sranda že? ()

Ferrell, Reynolds a Vánoční koleda

Ferrell, Reynolds a Vánoční koleda

23.09.2019

Ještě nemáme ani prosinec, a už se musím pustit do rozebírání nejkrásnějšího období roku, Vánoc. Můžou za to totiž herci Will Ferrell a Ryan Reynolds, kteří se teď čerstvě upsali novému muzikálovému… (viac)

Třetí Sherlock se zpozdí

Třetí Sherlock se zpozdí

05.03.2019

Ať už za to může nabitý program hlavních hvězd Roberta Downeyho Jr. (Avengers: Endgame) nebo Juda Lawa (Captain Marvel), či snad náročné projekty režiséra Guye Ritchieho (Aladdin), nebo možná… (viac)

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

01.03.2019

V Hollywoodu už pár let koluje nápad natočit film Trojčata, který by fungoval jako duchovní pokračování osmdesátkové komedie Dvojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem a Dannym DeVitem. Zatímco výše… (viac)

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (viac)