Reklama

Reklama

Nekonečná láska

(seriál)
  • Česko Nekonečná láska (viac)

VOD (1)

Série(2) / Epizódy(74)

Obsahy(1)

Dcéra z bohatej rodiny Nihan (Neslihan Atagül) sa musí vzdať lásky ku Kemalovi (Burak Özçivit), synovi chudobného holiča. Keď sa po piatich rokoch znova stretnú, stále sa milujú, ale Nihan je už vydatá za psychopata Emira (Kaan Urgancıoğlu). Ten ju k manželstvu donútil podlou manipuláciou s vraždou, za ktorú mal byť zodpovedný jej brat - dvojička Ozan (Barış Alpaykut). Po návrate Kemala do rodného Istanbulu sa začne hlboké citové pnutie vnútri tohto partnerského trojuholníka... (TV Doma)

(viac)

Recenzie (7)

B.Wilde

všetky recenzie používateľa

Musím říct, že začátek seriálu a hlavní zápletka je super. Opravdu mě to dostalo od prvního dílu... bohužel postupem času jsem z toho sledování nějak už neměla radost a viděla jsem nakonec jen necelou třetinu (70/244) epizod. Hlavní dvojice má dobrou chemii, ale je to tady tak neskutečně utahané. Člověk dobu čeká, kdy tam konečně bude i něco pěkného, bez komplikací, kdy se to prostě na ničem nepokašle... a stejně tam nakonec každá pěkná etapa trvá jen velmi krátkou chvíli a nebo jsou pěkné scény jen vzpomínky z minulosti... stopáž celého seriálu je neskutečně dlouhá a kdybych aspoň věděla, že to utrpení tam nakonec přece jen skončí a vše dobře dopadne, asi bych to dala komplet. Bohužel tento seriál má snad nejsmutnější konec co jsem kdy viděla (ano, ten jsem si musela pustit a je to síla) a tak mi tady takové to zadostiučinění po tom všem dost chybí... ()

kika.cs 

všetky recenzie používateľa

Seriál nie je dokonalý, ale má niečo do seba. To treba na začiatok povedať ako prvé. Turecká kultúra a kinematografia je úplne odlišná od našej, to však neznamená, že je hneď odpadom. Treba si pozrieť aspoň zopár epizód na to, aby človek mohol mať relevantný názor, keďže na začiatku to vyzerá na klišé romantický príbeh. Neskôr sa však dostávame aj do temných sfér a drámy a asi nalepším na tomto seriáli je predstaviteľ villaina/zloducha Emira, ktorému jeho herecký výkon a aj kvalitný slovenský dabing dodávajú všetko potrebné na to, aby sa stal zaujímavou protichodnou postavou. Asi najvýraznejším prvkom na seriáli je jeho hudba, ktorá zo začiatku môže človeku liezť na nervy, ale stačí si zvyknúť a potom zistíte, že skvelo dotvára rôzne situácie. Turci vedia neskutočne dobre hrať očami a mimikou tváre, čo je ďalšia skvelá vec. Čo sa týka scenáru, je to tak 50 na 50, pretože niektoré hlášky a konverzácie sú úplne zbytočné, prípadne trápne a klišeoidné, ale čo sa týka celkového vývoja príbehu, je to super scenár. Mnoho zvratov, prekvapení, drámy, podvodov, zrady. Niekedy až príliš, ale tak to je ich kultúra. Oceňujem, že je to moderne podaný seriál - kostyméri odviedli skvelú prácu, prostredie (interiér i exteriér) sú skvelo vybrané, takisto práca s kamerou je dosť slušná na tureckú tvorbu. Taktiež je tu miestami prítomný dobrý humor. Nevýhodou je asi akurát to, že niektoré konverzácie znehodnocujú seriál a láska je tu až príliš preromantizovaná. Seriálu by pomohlo, keby sa viac zaoberal aj svojou trilerovou stránkou. Rozhodne je to seriál zameraný na ženské publikum a slúži trochu ako taká oddychovka. Konečné hodnotenie: 3/4 hviezdy. Nedá sa to porovnať s americkou alebo britskou tvorbou, ale na Turecko je to myslím fakt dobrý seriál. Čo by som rada chcela vyzdvihnúť je herecký výkon Neslihan Atagul, ktorá najmä v dramatických situáciách odvádza skvelú prácu a je uveriteľná. ()

Reklama

krapek odpad!

všetky recenzie používateľa

Ďalší turecký odpad. Tento je oproti tým predošlým "výnimočný" tým, ako je v ňom používaná hudba. Počas celej série nie je snáď ani raz aspoň minúta v kuse bez hudby. Furt tam niečo hraje, pritom sa používa len asi 5-6 skladieb, takže po čase je to neskutočne otravné. ()

wdc 

všetky recenzie používateľa

Dost scén je natahovaných se zbytečně dramatickou hudbou, dost intrik, romantiky málo. Špatnost záporáků občas působí komicky ale pokud tento žánr nevyhledáváte (drama, intriky), je to spíše nepříjemné sledování. Jakžtakž únosné to je díky hlavnímu páru, jehož chování nepodléhá nelogickým/zbytečným hádkám a rozchodům. ()

illilay 

všetky recenzie používateľa

Celkom putave, miestami vtipne, miestami akcne, samozrejme ma to svoje muchy a urcite by pridalo na kvalite a hviezdickach ak by z 10 casti urobili tak 7-8, lebo niekedy je to pomale a niekedy prilis naivne (audi zastavi na ceste a zrazu je zapadnute vedla)... ale herci celkom pekne hraju a hlavny zaporak ma aj dobry scenar, jeho hlasky vzdy stoja za to... hlavny hrdina je neskutocny fesak, ale s prilis poetickym scenarom - nie vzdy je preto uveritelny... super moda a ak tomu niekto dava hodnotenie odpad, tak nech si pozrie zo 2 časti Sandye, ak to dokaze :-) ()

Galéria (70)

Zaujímavosti (2)

  • V seriáli si úlohu Karen zahrala aj modelka, rodáčka zo Slovenska, Mirka Bucak. Hoci nemá vyštudovanú hereckú školu, objavila sa už v tureckých televíznych.seriáloch Hlas srdca, Sultán (2011) a Byzantské hry. (monalisa69)

Reklama

Reklama