Návrat oživlých mrtvol 2

• Česko Návrat živé smrti 2 (viac)

Pokračování kultovní zombie komedie začína převozem barelů s mrtvolami a plynem, které známe z prvního dílu, kdy se armádě podaří ztratit 3 barely. Dva se najdou, ale jeden se zatoulá do jednoho městečka, do stoky vedle hřbitova, kam se náhodou dostanou zvědaví kluci, kteří barel otevřou a zombie mánie může začít... (sheen)

Dexter1

Druhá časť originálne pojatého TROTLD za sebou necháva horor a snaží sa len baviť a rozosmievať. Čo sa týka humoru, tak je to vtipnejšie ako jednotka, avšak na druhej strane sa celkovým dojmom originálu nevyrovná. ()

Trevor

Napriek jednoduchému príbehu poteší predsa len o niečo viac humoru ako v jednotke, o niečo lepšie sú aj masky a hlavne herecké výkony. Režisér pochopil, že žáner Zombie má cieľovú skupinu predovšetkým medzi deťmi a dospievajúcimi a preto sú hlavnými hrdinami príbehu oni a svoje úlohy zvládli celkom dobre. K tomu prirátajme bláznivého starčeka, vztýčený prostredník useknutej zombie ruky a vtipne spracované prebúdzanie sa nemŕtvych, zlú armádu a dostaneme priemernú hororovú komédiu na jedno pozretie. Film, ktorý nebudete odporúčať nikomu, ale ak patríte k fanúšikom žánru patrí sa aby ste zavadili aj o toto pokračovanie. ()

Martin741

Reziser Ken Wiederhorn uz nie je tak uspesny v spajani hororu s komediou ako O´Bannon z kultovej jednicky. Zombies uz aj soferuju. Zaujimave, ale priemerne. Strasne priemerne. 63 % ()

Jimmi

Keby som od tohto filmu cakal horor asi by som bol sklamany. Ale vedel som do coho idem a tak som sa skvele bavil cely film...najviac sa mi pacila scena ktora parodovala Jacksonov klip thriller:)) ()

Jino

U tohoto jsem vždy smál a vždy budu. To je komedie s prvky hororu, je trochu škoda že se série ROTLD stáčela tímhle směrem, protože v jedničce ty vtípky nebili tak nápadné a proto působili líp než tady. Ale i tak jsem se dobře bavil - Thom Mathews je good. ()

MrPierc

Oproti skvěle namíchanému dílu z roku 1985 je tento až moc komický (+ nevtipný) a ti zombíci běhají až moc rychle. Chyběl mi tam pocit strachu a bránění v domě. Je tu zajímavý nápad namíchat do vraždění zombíků i desetileté dítě, ale bylo to sterilní. Jen vykradení 1. dílu dokonce i s 2 stejnými herci (James Karen, Thom Mathews). Je to nemastné, neslané. Jediná legrace byla opět s ubrečeným vykradačem hrobů (Jamesem Karen) a věčně opilým doktorem (Philip Bruns). ()

cubajz

trošku horší než jednička, míň nápadů a ne tak zajímavé postavy, ale zombičí hláška "braaaaains, braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaains!" je pořád nostalgicky kouzelná:) ()

zette

Zombie filmy musi mit snad vzdy humorny nadech. Zde uz si vsak nejsem jisty, ze to tvurci chteli az tak moc komedialne. Nakonec jsem se bavil slusne, ale vzhledem k prvnimu dilu to je hodne nepovedene pokracovani... ()

Sabrewulf

Jednička je komediální horor, dvojka už je hororová komedie. Slabší, ale pořád dobrá zábava. Znovuobsazení stejné dvojičky herců z prvního dílu potěšilo. ()

Shetland

Pokračování,které se už tak moc nepovedlo a celkově film působí jako trochu nedovařený,jelikož na první díl určitě nemá. Pokračování je spíše komedií než parodií. ()

Bobik9

Dokonalá zábava! Bavil jsem se asi desetkrát více než u jedničky. Pravda je, že vtipy byla na úkor příběhu, který zase byl lepší v jedničce, ale zkrátka tenhle film se nemůže brát vážně. Je to parodie a myslím, že těžce nadstandartní. Některé scénky bych si mohl přehrávat stále dokola. ()

demented

Mŕtvolky nám spomalili, ale čo ubudlo na rýchlosti, to pribudlo na vtipe. Bláznivé situácie striedajú suché hlášky, či geniálne vtipy a k tomu roztomilé masky zombíkov. Čo viac si môže človek priať? Jedna z najlepších zombie komédií, aké boli kedy natočné. ()

PetrPan2

Sice se říká, že opakovaný vtip už není vtipem, ale pokud jste neviděli původní Návrat živé smrti, anebo jste si oba díly jako já pustily s časovým odstupem, budete se skvěle bavit. V obou dílech exceluje skvělý James Karen. ()

Danny F.

Dokonalé podání živých mrtvých. Skvělé mrtvolky a stará dobrá klasika žánru. Tak jako film z 85' je tento místama vtipný, s napětím a výbornými maskami. 100% ()

Brain-D

Druhé hororové pokračování bývají skoro vždy komedie. Tohle je Parodie (Return of the living dead) parodie na (Night of living dead). Jako horor bych to moc nebral, protože by to byl sranec. Ale po komediální stránce, je to průměr a dá se to. ()

HomeAlone

Celkom slusne pokracovanie s J.Karenom a T.Mathewsom v hlavnej ulohe ktory hrali taktiez v prvom diely a zomreli v nom . Viac menej mi to pripominalo prerabku prveho dielu ako jeho priame pokracovanie - nieco v tom zmysle ako bolo Evil dead 1 a Evil dead 2 . Druhy diel Return of the Living Dead stale dobre pobavi , len mi strasne vadila uvrestanost hlavnym postav , ktora uz viac menej rusila celkovy pohlad na film . ()

Fox85

Místy docela vykrádačka prvního filmu, čemuž i napomáhá obsazení většiny herců z jedničky. Ale celkem to pobavilo, takže nakonec slušné pokračování (?) ()

solskjaer

Pokračování béčkového "hororu" mně osobně zas až tak strašné nepřišlé, protože jsem se upřímně smál. To snad nemohli ti herci myslet vážně? Jako komedie či spíš parodie je to paráda a já smekám, ale je-li to myšleno jako vážný horor pak nevěřím Kenu Wiederhornovi, že na něčem nefrčel, když tohle režíroval.Dialogy absolutně o ničem. Klišé a hromady patosu vyditelné na každém záběru, nejbéčkovější synchronizovaná hudba co jsem kdy slyšel, triky na bodě mrazu, tak tohle je Návrat živé smrti 2 ! Sečteno podtrženo! Jako parodie - geniální - 5 hvězd, jako horor odpad! (hodně kontaminovaný!). Proto uděluji 3 hvězdy jako průměr, neboť opravdu nevím. ()

kenkaku

Tak jo... to co mě na #1 iritovalo tady pokračuje (popírání nastavené "zombie logiky") a ještě víc se tlačí na pilu (aby to bylo jakože víc vtipný). Bohužel to na mě moc nefunguje a v polovině filmu jsem to vypnul. Fakt se to nedalo... ()