Trollovia: Svetové turné

• Česko Trollové: Světové turné (viac)

Princezná Poppy, stopercentná trolia klaďaska z úspešného prvého dielu, sa v druhom stala kráľovnou, ale našťastie ju to nijako nepoznamenalo. Vo svojom kráľovstve vládne spevom, tancom a ľavou zadnou, lebo panovať v krajine, v ktorej nie sú žiadne problémy, je úplná hračka. Princeznin svet by sa aj naďalej pokojne pohupoval v popovom rytme, keby jedného dňa nedošlo k šokujúcemu odhaleniu – popoví Trolovia nie sú jediní obyvatelia planéty! Žijú na nej ďalšie trolie kmene, a tie vyznávajú rôzne hudobné štýly. A tak sa zoznámime s Techno Trolmi, Country Trolmi a dokonca s Trolomi Rockovými! Tým rockovým vládne kráľovná Barbara a drsne uprednostňuje nielen tvrdšiu muziku ale aj predstavu, že rock je jediná správna hudba a mala by preto znieť na celej planéte. A toto už nie je problém, ktorý by Poppy mohla zvládnuť objatím a milou pesničkou. Preto sa spoločne so svojím najväčším kamošom Vetvošom vyberie na hudbyplnú púť do neprebádaných končín kráľovstva, aby našla spôsob ako zastaviť rockovú kolegyňu skôr, než svet úplne ovládnu gitarové riffy. (CinemArt SK)

Radek273

Jestli u jedničky byl konec vysvobozením, tak co říct nyní?! Trollové jsou barevný výbuch všeho (a teď je myšleno opravdu úúúúúúplně všeho!), co animáky aktuálně zvládnou. Nicméně pokud smícháte všechna koření světa do jednoho hrnce, vznikne nepoživatelný mix, který si budete muset dopřávat buď po velmi malých dávkách, nebo naráz se sebezapřením. Ano, hurá-juchů-jedéém, ale musí to mít taky nějakou hlavu a patu. A tohle vypadá spíš jak nějaké portfolio umělce, který se snaží získat zaměstnání a ukazuje, co všechno dokáže! Děti asi budou šílet, ale .. chcem jim tohle vůbec pouštět??! ()

Mangano

Kvalitativně na chlup podobné jako první film. Dokonce jsem usnul na tom stejném místě stopáže jako předtím, takže jsem se musel po pár hodinách spánku vracet na to stejné místo asi patnáct minut před závěrečné titulky u dvou skoro stejných filmů za jeden den - vyvolá to ve vás jakýsi zvláštní "matrix" pocit. No, ale oceňuji tady hlavně ten autorský nápad, nevracet sem do děje ty "zlé" trolly z jedničky. Ono to prezentované rockové zlo by asi v čele s rozzuřenou deseticentimetrovou královnou rocku nepůsobilo až takové starosti, kdyby měla královna popu za zády někoho, kdo je schopen na jeden nádech spořádat místní U2 i s aparaturou. Takže za to dávám určitě palec hore. Možná soundtrack byl o něco méně záživnější než v jedničce, ale to je v celku jedno, stále se tu bavíme o dost průměrné infantilní konině pro ty úplně nejmenší trollíky. ()

Martin.Proko

Pokud tam jdete se svou ratolesti a rozhodně se nudit nebudete. Zajímavý animák obsahující pasáže, které jsou pro dospělé Možná to není taková úplně originální pecka jako jednička, ale také to má něco do sebe pro mého syna to byla i dokonce první návštěva v kině. A na dvou ale půl letého špunta udržel dokonce pozornost prakticky až do konce konec je asi taky to nejslabší za mě rozhodně za čtyři. Rozhodně zmínka že žánru muziky mnohem víc než je v jedné mapě která je součástí nebo rekvizitou děje zůstává nevyužitá. Stejně mě nějak neoslovilo klišé že ta negativní hudba je rok což už je takový tradiční Ale co se dá čekat od filmu kde jedna z hlavních hvězd která dala hlásit jedné z postav je Justin B a do něho se rokeři art rokeři metalisty trefují jak na střelnici takže možná fifty-fifty. ()

Chlo0opek odpad!

Ach jo, co napsat?:( Že jsem na tom byl v kině s dětma a neskutečně toho lituju. Ještě jsem se předtím díval na nějaký trailer, bohužel jen bez zvuku a řekl jsem si, že to vydržím, že by to mohlo být dobrý. Tak špatný odhad jsem bohužel už dlouho neměl. A o čem to je? No, to jsem přemejšlel tak půl hodiny, než se objevil náznak nějakého "příběhu". A po hudební stránce to bylo ještě horší! Pusťte si 6 různých rádií a na přeskáčku je bez přestávky pouštějte stále dokola. A to ještě musíte vybrat ty nejhorší "hity", což se tomuto filmu fakt "povedlo". A nejhorší na tom bylo, že jsem v tom evidentně nebyl sám. Standardně se se svým hodnocením někde trefím do většiny, někde ne, ale když se to nelíbilo nikomu, to je až děsivý. Zvlášť, když to vlastně vyplyne od dětí. Sice nebylo plné kino, ale malých dětí tu bylo i tak dost. A když se u animáku, dle popisu komediálního, zasměje ojediněle tu jedno, tu druhé dítě tak jednou za 5-10min., to už opravdu vypovídá něco o tom, že tohlo byla fakticky kravina největšího kalibru. A já to ještě podpořil tím, že jsem na to šel do kina. Fakt je mi z toho vyloženě smutno a snad už tento paskvil nikdy neuvidím. Jediný film, na kterém jsem byl v kině a dostane ode mne odpad! ()

Holly_Molly

Neskutečná vyfetovanost a bez prdele jsem si při sledování připadal ztripovaně taky, jak moc to bylo praštěný..Takže je jasný, že jsem se královsky bavil. :-D "Nikdy nepodceňuj sílu malíčkového slibu!" ;-P ()

Farnstorm

Velmi příjemné překvapení oproti prvnímu dílu. Mě i dětem se to líbilo víc jak první díl, sice jsem nesdílel stejný úžas jak děti ale byl jsem příjemně překvapen. ()

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

29.04.2020

Pár dní nazpátek jsme informovali o tom, jaký úspěch zaznamenalo studio Universal se svojí premiérou snímku Trollové: Světové turné na online platformách. Film vydělal díky digitálnímu prodeji kolem… (viac)

Trollové: Světové turné drtí rekordy

Trollové: Světové turné drtí rekordy

14.04.2020

Přestože oficiální čísla nejsou k dispozici, studio Universal se o víkendu pochlubilo, že nový animovaný snímek Trollové: Světové turné zaznamenal nejlepší úvodní víkend v rámci digitálního prodeje… (viac)

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (viac)