Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

majorzeman13

Dobrá,fajn akční- komedie se sympatickými herci. Zábavná,vtipná ,ale né pořád,stále ? ! Příjemná podívaná je to určo ! PS: Jo a má to nějakých 100.minut,takže fakt na pohodu !! ()

Sofius

Zajímavá a relativně originální komedie, která občas trošku scénaristicky kulhá, ale právě ve škatulce "komedie" je toto snazší odpustit lépe než kdekoliv jinde. Není to mistrovské dílo, ale alespoň trošku pobavit dokáže. Herci sedí ve svých rolích opravdu dobře a i po druhém shlédnutí jde o příjemný film. ()

Unlikelyhero odpad!

Fakt jsem se hodně snažil, ale po hodině to pro už nesnesitelnou míru trapnosti vzdal. Vypadá to, že dobré komedie už umí jenom britové a amíci sem tam nějaký sitcom ()

mdf

Ze začátku slibný rozjezd,pár vtipných hlášek a scének,operace ruky,Denzel,ale jinak je to stupidní ptákovina. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /překombinovaný děj mě moc neuchvátil a sexuální narážky a dialogy mě docela nudily/, + /Rachel + Kyle šli a postava magorskýho poldy Jesseho mě taky docela bavila, vtip a akce ucházející, hlavní nápad, ze kterýho vycházel kompletně překombinovanej děj, šel/, hodnocení - slušná akční, relativně vtipná volovina s jednou operací prostřelené ruky, relativně to šlo, docela se líbilo ()

huhuhu783

Znáte ten vyhulenej kreslenej seroš jak tam je ta rodinka která má vyžranýho fotra,tajnýho agenta, a ten,když je nejhůř tak zabere a vyřeší všechno s přehledem,vtipně u Meka s Hambáčem a Kolou. Tak to je přesně to vo co tady jde. Pár americkejch zhnilounů, kteří se absolutně nepotřebujou za ničím honit a stačí jim se sejít jednou týdně v obýváku a zahrát si napínavou akční stolní hru Mikádo ,se dostane do "nečekaně" nečekané situace ,že jim někdo sebral dvě tyčinky, a nejlepším řešením jak všechno vyřešit bylo jít si zahrát k divnýmu sousedovi co dělá u poldů tuto napínavou hru aby se podívali do jeho komplu na další scénář,jak dál. A Voalá-to je celý.Konec šmitec Původně sem si to chtěl zpestřit alepoň tím,že bych šel zatahat našeho psa za vocas aby se prudce akčně vohnal ,ale pak přišla návštěva a taxem to naštěstí od půlky viděl jen velice sporadicky což bylo i tak nudný,trapný,k ničemu. Holyvúde. Začni točit něco co je zajímavý a pohltí tě to. Toto ukecaně ukecaný dílko opravdu nezachrání ani obsazení pěkný hlavní hrdinky v podobě Rachel McAdams ()

sun.eagle

Já se skvěle bavil. Víc takových komedií. Hodně se povedlo obsazení kdy mě fakt všichni bavili. Rachel McAdams při předvádění Pulp Fiction nebo operace ruky to jsem smíchem dost možná probudil sousedy. Creepy soused je taky nezapomenutelný. ()

Mikkys

Celkem komedie o nicem. Par napadu bylo dobrych, ale nektery sceny postradali absolutni logiku. Ano, i u komedie bych nejak nejak logiku. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo