Když manželka místního hrdiny spáchá sebevraždu, nabude Laurène přesvědčení, že muž není tím, čím se zdá, a rozhodne se odhalit pravdu po svém. (Netflix)

MI-380

Hlavní příběh se posunul minimálně, nový případ postrádá logiku. Zůstává skvělá atmosféra a čím dál přesvědčivjší major, subtilní, energická, přitom dokonale ženská. ()

Anderton

Okrem hororu a westernu tu zase máme skôr čistokrvnú ľudskú drámu, i keď tá je súčasťou každej epizódy a každého kriminálneho prípadu. Spravodlivosť býva častokrát slepá, chvíľami sa zdá, že ju za ľudí vyriešia hady, ale nakoniec všetko dopadne trochu inak, o niečo dramatickejšie a tragickejšie. Okrem násilia tu máme aj prípad mŕtvoly zachytenej do pripravených konárov v lese, ale nie je centrom pozornosti. ()

Lenka.Vilka

Skvělý díl, který je dobrý právě v tom, že nejlépe ukazuje místní poměry, ze kterých musí být pozorovateli zvenčí špatně. Když jsi místní hrdina, máš dobré kamarády, projde ti i to, že jsi úchylný prase. Naštěstí jsou i jiné cesty, jak z toho ven...vedlejší příběh byl fajn. Jsem zvědavá na ty dvě zbylé věci v dílu  :) ()

Peddro

Trochu mi to připadá, jako kdyby byly v každém seriálu či filmu v posledních letech povinné kvóty na LGBT nebo náboženské menšiny. Nic proti nim nemám, ale přijde mi, že moc tlačí na pilu, a to je ještě rok 2017 v roce 2021 dokonce hraje Annu Boleynovou černoška. Tato indoktrinace mi vadí. Jinak díl si drží lajnu, takže OK. Také mám pocit, že ta mladá policistka bude do něčeho zapletená.... ()

Trevor

Škoda že to nenadviazalo na posun v hlavnej dejovej línii a ani samostatný príbeh ktorý sa preberal teraz nebol ničím výnimočným. Atmosféra je síce stále dobrá, ale tentokrát tomu chýbalo podstatne viac. ()