Zone Blanche

• USA Black Spot
Dráma / Mysteriózny / Thriller
Francúzsko / Belgicko, (2017–2019), 14 h 51 min (Minutáž: 50–61 min)

Ve fiktivním francouzském městečku, které je obklopeno temnými lesy, ze kterých se valí hrozivá mlha, se setkáváme se záhadnými postavami žijícími v lesích, ale i s velkým počtem úmrtí, které se bude snažit vyřešit policejní náčelnice Laurène (Suliane Brahim) společně s nově příchozím státním zástupcem Franckem Sirianim (Laurent Capelluto). (Trajektt)

Recenzie používateľa Peddro k tomuto seriálu (5)

Temní hrdinové (2017) (S01E06)

Trochu mi to připadá, jako kdyby byly v každém seriálu či filmu v posledních letech povinné kvóty na LGBT nebo náboženské menšiny. Nic proti nim nemám, ale přijde mi, že moc tlačí na pilu, a to je ještě rok 2017 v roce 2021 dokonce hraje Annu Boleynovou černoška. Tato indoktrinace mi vadí. Jinak díl si drží lajnu, takže OK. Také mám pocit, že ta mladá policistka bude do něčeho zapletená.... ()

Season 2 (2019) (S02)

Začíná mě nejvíc bavit prokurátor, je to skvělá komická postava :-) ()

Jak teď žijeme, 2. díl (2019) (S02E02)

Tušil jsem, že do toho bude zapleten ten knihovník, ale díl celkem slušný. Stále si to drží lajnu, jen by se mi líbilo ještě větší propojení s historií a rituálními vraždami, tak uvidíme :-) ()

V jiném životě (2019) (S02E03)

Prokurátor mi tu připomíná Monka :-D ()

Stín a kořist (2019) (S02E08)

Velké zklamání, protože nevím, zda je v plánu třetí řada, tudíž mnoho otázek zůstává neobjasněných. ()