Zone Blanche

• USA Black Spot
Dráma / Mysteriózny / Thriller
Francúzsko / Belgicko, (2017–2019), 14 h 51 min (Minutáž: 50–61 min)

Ve fiktivním francouzském městečku, které je obklopeno temnými lesy, ze kterých se valí hrozivá mlha, se setkáváme se záhadnými postavami žijícími v lesích, ale i s velkým počtem úmrtí, které se bude snažit vyřešit policejní náčelnice Laurène (Suliane Brahim) společně s nově příchozím státním zástupcem Franckem Sirianim (Laurent Capelluto). (Trajektt)

Recenzie používateľa MI-380 k tomuto seriálu (6)

Vlčí sen (2017) (S01E02)

Atmosféra ano, jinak ale desítky utrápených tváří a jedna komická postava nic moc neřeší, spoléhají na náhodu. Hodně emocí, málo logiky. ()

Prázdno (2017) (S01E03)

Tak už těm šarmantním Francouzům a Francouzskám a jejich podmanivé řeči začínám přicházet na chuť. Když navíc vše začíná dávat smysl, napětí se stupňuje, atmosféra houstne, musím poskočit o dvě hvězdy výš. ()

Konec cesty (2017) (S01E05)

Vražd jako v Midsomeru, s tím rozdílem, že některá řešení jsou v nedohlednu. Jinak musím ocenit skvělé dialogy a mému uchu lahodící soundtrack. ()

Temní hrdinové (2017) (S01E06)

Hlavní příběh se posunul minimálně, nový případ postrádá logiku. Zůstává skvělá atmosféra a čím dál přesvědčivjší major, subtilní, energická, přitom dokonale ženská. ()

Tajemství za oknem (2017) (S01E07)

Napětí trvá, stejně jako atraktivní podívaná, pravidelně se ale objevují logické nepřesnosti, které mi nedovolují hodnotit maximem. ()

Konec je teprve začátek (2017) (S01E08)

Rozuzlení překvapivé, většina problémů zóny ale nevyřešena. ()