Po děsivém utrpení v nedaleké jeskyni prosí muž o pomoc pro svou uvázlou přítelkyni. Na jeho vyprávění ale něco nesedí. (Netflix)

MI-380

Tak už těm šarmantním Francouzům a Francouzskám a jejich podmanivé řeči začínám přicházet na chuť. Když navíc vše začíná dávat smysl, napětí se stupňuje, atmosféra houstne, musím poskočit o dvě hvězdy výš. ()

Doomcourier

Když se příběh začne točit kolem tajemného lesa, tak to hned začíná být o několik úrovní lepší. Tajemné znamení je v této epizodě dost probírané téma a na konci je s tím dokonce spojený a závěrečný cliiffhanger. Za mě spokojenost. ()

Anderton

Zatiaľ je každá epizóda o triedu lepšia ako predchádzajúca. Tentokrát sa rieši zmiznutá priateľka v jaskyni a sekvencia jej hľadania je už čisto hororová a zatiaľ vrchol seriálu. Jaskyňa má totiž istú paranormálnu zvláštnosť. Dostávame sa aj k vysvetleniu tajomného áčkového symbolu a lepšie na to neprísť, lebo potom vás nikto neunesie v dodávke bohviekam. Riešia sa aj miestne obchody s pozemkami, takže táto epizóda obsahovala všetko, na čo sa prvé dve pýtali, samozrejme okrem konkrétnych epizódnych kriminálnych prípadov. ()