Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

ben666

První díl považuji za akční pecku, která je plná nostalgie díky spojení Slyho a Arnieho. Sly má jen vedlejší roli a je spiše mentorem hlavnímu hrdinovi. Bautista má ještě méně času. Akce celkem ujde, bitky taky i díky čínskému hlavnímu hrdinovi , ale scénář je velmi slabý a zvrat ala já jsem padouch je spíše směšný a zcela očekávaný. Digitální efekty vypadají směšně a jako celek je film až okatě levný. No uvidíme co přinese třetí díl. ()

gegina31

Aha, a jsme doma. Teď jsem se v zajímavostech dočetla, že film byl natočený za 19 dní. Tak tomu se vůbec nedivím, protože tohle bylo kurňa odfláknutý. Ani už se nedivím, že režisér je nějaký no name ňouma, který předtím nenatočil nic pořádnýho. Čemu se malinko divím, že scénárista je ten samej, co natočil jedničku...Ikdyž jestli mu tam nechtěl hrát Sly hlavní roli, tak co měl dělat. Bylo to mdlý, amatérský ( někdy jsem si připadala, jako bych se dívala na seriál Červený trpaslík, jenže ten byl alespoň vtipný.) Tady se taky párkrát pokusili o vtip, jenže to vyznělo spíš trapně. Z mého nově oblíbeného Bautisti se pokusili udělat génia, ale to mu taky vůbec nesedělo. Já prostě vůbec nepochopím, proč to natáčeli... ať mi nikdo neříká, že nevěděli, že natočí sračku. Tohle bylo jedno z velkých očekávní tohoto roku a kdybych čekala nějaký béčko, tak to na tu trojku dosáhne...ale toto... ()

Trevor

Na rozdiel od najväčšieho filmového fanúšika z vedľajšieho susedného mesta si na jednotku príliš nespomínam (a naozaj neviem či som ju vôbec videl) ale keďže sa mi večer nejako nechcelo pokračovať v seriáloch či začať nový, z ponuky Netfixu som si vybral Escape plan 2 a bola to chyba. Čakal som pokus o útek z väznice kopaním tunela, zmocnením sa auta či helikoptéry, možno pokusu oklamať dozorcov a dostať sa von ako mŕtvola iného chlapa ale toto bolo vyslovene slabé, ako to tu už bolo spomenuté. Nebol to vyslovene odpad ale dej filmu ma prestal baviť asi v 10 minúte, a to už je čo povedať. ()

dyfur odpad!

....S.S. tu hrá len pár minút a.....to ostatné v pôvodným Plánom úteku nemalo nič spoločné.....čo by všetko nemuselo vadiť ,keby to nebolo tak hrozne nudné a....stálo to za hovno....nikdy viac nepozerať. ()

ilemas

Po skvělé jedničce přišla studená sprcha. Zmatený střih a akce, špatné triky, hloupý děj. Je vůbec možné natočit v roce 2018 takovou sračku po tak skvělých filmech se Stallonem? To se ti filmaři zbláznili? Proč proboha Stallone tuhle roli bral? A to má být ještě třetí díl !!! To mě hlava nebere. ()

joeybarbaro2

Plán útěku 2 jsem si pouštěl s obavami, že půjde o zklamání roku (tzv. sra*ku roku), když jsem si pročítal místní komentáře. Ale někde v koutku duše jsem stále neztrácel naději a doufal jsem v zázrak, že mě ESCAPE PLAN : HADES něčím přeci jen překvapí. Vždyť je to film se Slyem Stallonem. Trochu však teď po zhlédnutí filmu nechápu distributory, proč uvádí Stalloneho a Bautistu jako hlavní postavy filmu. Jestli však něco na filmu funguje, tak je to právě Ray Breslin a i DeRosa. Díky těmhle dvoum je to aspoň o úroveň výš. Sylvester se ale na plátně zdrží tak kolem 30 minut a Dave se moc neohřeje, protože víc jak 15 minut jeho scény nemají. A to je velká škoda. To není moc času co ? Celkově film působí jako akční céčko s 20 milionovým rozpočtem s áčkovým hercem jako tahounem filmu. A tím i nadále zůstane. Nic míň nic víc. Sylvester si touto spoluprací s Millerem asi karéru nezkazí jako Bruce Willis, ale snad už s ním nic točit nebude. Napětí: 10%, Akce: 50%, Scénář : 25% Kamera : Mizerná, Režie: Mizerná. Kdyby ten film točil někdo jiný, tak věřim, že by to na těch 50 % nejmíň dotáhl. Herci: 40% +5% Bautista a 5% Stallone. Celkově bych to osobně viděl na 2 hvězdičky. Jinak ale opakuju, bez Stallona si z mého celkového hodnocení odečtěte cca 15-20%. Celkové hodnocení: 35%. P.S. Slyovi pořád ještě akční scény sluší. To dokazuje neustále a filmaři toho nevyužili. Škoda. Snad si víc zastřílí a zamlátí ve třetím díle nebo v pátém Rambovi, či čtvrtých Expendables. ()

M.i.k.e

další z těch kousků využívající známou značku,který je extrémně hloupý a vlastně nic v něm není dobře.Přesto si ale myslím,že se ve finále zaplatí,protože si na sebe vydělá na cílovém trhu,což je tentokrát Čína.Osobně mě ani tak nepřekvapují toporní herci,špatný stříh,televizní výprava,nepovedené triky,Bautistovo cameo,nebo slabý příběh.Mnohem víc mě překvapuje,že tohle někdo pustil do našich kin (když vezmu v potaz co se do kin nedostalo).Stejně tak si pak nemyslím,že by na rozdíl od Seagala a jemu podobných měl tohle Sly zapotřebí,i přesto,že se na "plátně" objeví zhruba na 10-15 minut.V posledních letech nejednou dokázala,že je nejen schopný herec,ale hlavně scénarista a režisér a jít touhle čínsko/rumunskou cestou ho není hodno...20% ()

Caminzind odpad!

Kolikrát se stane, že když se seknu a pustím se do snímku, který nestojí ani za 2 minuty stahování, tak že ho alespoň rychle přeskáču, ať mám nějakou představu, o čem byl a pak ho zase můžu s klidným svědomím smazat. U Escape Plan 2: Hades se mi ani to nepodařilo. Když pominu, že je to kvalitou opravdu odpad, režírovaný nějakým imbecilem, který nemá talent a možná ani školu, navíc jsou akční scény snímány handicamem, tak mě obzvlášť pohoršuje, že film snad ani není o tom, o čem by měl být. Tohle už je na reklamaci. Není mi deset, abych půlku filmu čučel na nějaké karate kokotiny v ulicích Šanghaje. Jednička byla mimořádně kvalitní béčko, kdežto tohle kvalitou zapadá spíše do filmografie Caspera Van Diena. ()

Martin741

Mne sa Escape Plan 1 pacila, bol to dobry film - asi aj preto, ze pospolu hrali dve legendy strieborneho platna, konkretne Arnold CiernyCernoch a S. Stallone. Tu uz CiernyCernoch chyba no a samotny Stallone tu ma len par minut, a aj tak posobi dojmom, ze ho film nudi. Potom to aj tak vyzera. Nudna akcia, plane dialogy ......posobi to unavene, bez invencie, navyse s hercami C a D kategorie : 5 % ()

Figu

Hódně jsem se obával a nakonec musím konstatovat, že to nebyla zas taková trága, jak tomu zdejší hodnocení naznačuje! Jistě, jednička nasadila šíleně vysokou laťku, ano, chtěli jsme vidět Stalloneho zase řádit od začátku do konce, jo, mělo to být lepší jako původní film... Ale jděte. A to možná i do prdele! Vyčtu hlavního hrdinu, ten byl slabej jak čaj. Další nedostatek byl absolutně nevyužitej a tím pádem i zbytečnej Bautista, no a za mě i kriminál alá Tron cely, taky lehce legranda. Zas naopak, druhá půlka filmu je parádní! Ano, příjde totiž na scénu Sly a kvůli tomu jsme si vlastně vážení a drazí filmek pouštěli. A já za druhou půlku tu průměrnou známku dát prostě musím! 55% ()

Rodriguez

První kousek byl originální a super! Bohužel se to o dvojce ale říct vůbec nedá. I když má svoji určitou úroveň, tak zabředla do "Segalovek" nového milénia, aneb jak udělat se zvučným jménem hrozný paskvil. V tomto případě nechápu dvojici Stallone/Bautista co je k tomu vedlo? Jako béčkové-céčko asi dobrý, ale rozhodně bez těchto zvučných jmen. Nebo se na stará kolena chtějí zahrabat do srač*koidních snímků jako kdysi "mistr" Seagal? Doufám, že to byl pouhý hloupý žert a úlet! A snad nám ještě do budoucna předvedou, že umí hrát stále první ligu! Byla by škoda o ně přijít! *** A je velmi zajímavé, že film už mám zkouknutý měsíc z jedné nejmenované stránky a český distributor to teď (21.7.2018) nasazuje do kin? Že by z toho braku chtěli ještě vytřískat nějaký love, když je na plakátu Stallone s Bautistou? Upřímně na to jít do kina, tak budu hodně, ale opravdu hodně na tvůrce i kino NASR*ANEJ!!! 45% ()

bourec

Steven C.Miller je neskutečnej babral ,a tenhle kousek je plnej vizuálně trapně vypadajících výbuchů,statickejch soubojů(až na čestný vyjímky),a děje bez ladu a skladu.Stallone tady spíš statuje,a abych se přiznal,víc si slibuju vod druhýho Millera,a to Briana,kterej s hřebcem bude točit Backstrace,krimošku,a to se vsadim,že takováhle hovadina to nebude.30%. ()

Jimmi

Mne to strasne pripominalo pokracovanie KOCKY....tusim sa to volslo hypercube. Tiez to je prekombinovane... mato akoze super scifi technologicke vychytavky...ale vysledok bieda.Este tam aj hra ukrivdeny mma fighter Tyron "victim" Woodley:) ()

C0r0ner

Nevěřil jsem, že to bude až tak špatné, ale bylo. Některé dobré nápady totiž dojíždějí na příšerném zpracování a, i přes spousty bitek a akce, nudě. Největší problém je ale nejspíš srovnání s jedničkou, která byla fajn, přičemž dvojka oproti ní je hloupoučká slátanina. 35% ()

PROCESOR

Tak já nevím, co s těmi pokračováními dělají špatně, ale jednička se mi celkem v rámci žánru líbila, ale tohle je příšerná slátanina. Je to, jako by to točil někdo úplně mimo. Těšil sem se na vychytávky při útěku a místo toho tam probíhaly nesmyslný souboje co ničemu nepomůžou. Vězení co se samo přestavuje, jako v Kostce, není špatný nápad, ale tady to není vůbec rozvinutý, kromě teda jedný značky. Za mě zbytečný film. ()

laik_60

Ach Sylvo , Sylvo !!!Ty si zabudol, ž dva krát do tej istej vody nevstúpis ???? Už ti naozaj chyba iba natočiť akčnák o dedkovi co ťahal repu ťahal ale vytiahnuť nemohol. HYBAJ UŽ DO DUOCHODKU !!!!! ()

Deyw odpad!

oproti skvelymu prvnimu dilu svetelnej skok do zadu..over the top vezeni ktery je jak z budocnosti + skvelej stallone a bautista ktery zde hrajou vedlejsi postavy..takze sledujem pribeh dvou japoncu,vietnamcu,cinanu,korejcu nebo co sou..je to nudy..je to nezazivny..ma to hnusnou divnou levnou kameru..hodne velkej pruser.. :( ()