Seznam videoklipů:
3. The Sidewinder Sleeps Tonite
4. Everybody Hurts
5. Nightswimming
6. Find The River
7. What's The Frequency, Kenneth?
8. Bang And Blame
9. Star 69
10. Strange Currencies
11. Crush With Eyeliner (kornitko)

verbal

Děkuji svému gayfriendovi, panu Generovi, za nádherné shrnutí a inspiraci, nicméně musím s politováním konstatovat, že se mu nepodařilo zcela správně přeložit název největšího hitu skupiny "Vyprázdnění střev prudkých čmuchalů"! Ačkoliv kolega Genero zcela na místě zmínil orientaci muže vepředu, Míši Řapíka, je nutno kontextově přihlédnout k tomuto fucktu a uvést na pravou míru to, že se největší hit nejmenuje "Zašroubovat", nýbrž "Řiť! Rovněž text této plísně není o drogové závislosti, jak si tehdy špatně vyložila některá média a nezdatní překladatelé, ale je plný homotajů a gájemství, jež odhalí jen opravdu erudovaný polyglot. Pro ilustraci si tedy dovolím přeložit významově bezchybně první dvě sloky, aby i ti méně jazykově zdatní pochopili pravý význam a mohli o své oblíbené, rezistentní kapele fundovaně diskutovat! První sloka: Hej, Kozáci, klaťte a rolujte ptáky. Nikdo ti neporadí, kam ho strčit, hlavně baby. Co, kdybych tě projel? Co kdybys u toho chodil? Co kdybys mě klátil tak kolem hodiny? Ťiťak, tikťak! Co kdyby ses konečně udělal? Co kdybys dostal metu zdarma? Co kdybys ho ze mě zkusil vyndat, dorostenče? Druhá sloka: Hej, Kozáci, vytřepejte nohavici! Co když už máš zchátralého žaluda, juniore? Možná ses udělal. Možná jsi udělal pokrok. Možná jsi mě klátil tak něco kolem hodiny. Ťiťak, tikťak! Možná jsem byl nahoře. Možná ses ve mně pěkně promenádoval. Možná je to moje řiť, z níž bys ho měl vyndat, dorostenče. Pevně doufám, že již nedojde k dalším laickým dezinterpretacím, a my si, spolu s panem Generem, budeme moci v klidu mačkat svá, nyní už zchátralá přirození, nad tím nejlepším, co ze střev tohoto uskupení kdy vyšlo. ()

kulyk

Přátelé verbale a genero, připomeňte mi, abych, až s Vámi jednou usednu do restauračního zařízení, pro jistotu prdelí kopíroval obložení stěn a nehleděl Vám vyzývavě do očí, neboť co jste se v mládí naučili, mohli by jste ve stáří jako když najít, a já mám své panictví rád nade všecku světskou slávu! Přepokládám, že s mým luzným zjevem Mercuryho po mozkové příhodě bych byl vítaným zpestřením na paletě pastelových zážitků Vašich sluníšškových dní.....máte totiž nesporný drive, a já bych noční ,,plavání" v podobě hvězdné šedesát devítky odnesl natrženým every kouskem mého body, což by mohlo hurt jak sviňa. Za zpěvu menondmůn - anální stydlín Kulda. (Metaláci, ty voe....)) Ku klipání Rozhodně Eklhaftních Mamlasů: fůůůj, měkkejši! Za čtyři. ()

Genero

Je to už spousta let, co pánové Mlýny, Švihák a Bobule obráželi se svým teplým zpěvákem Řapíkem v oprýskané dodávce ty nejzapadlejší prdele v Jirkově a budovali pověst největších alternativních nadějí alternativní hudby. Od té doby se prosockovali až ke smlouvě s bratry Warnerovými a stali se slavnými, oblíbenými, zrušili dva koncerty v Praze, zachraňovali sirotky v Dárfúru a rozpadli se. I já jsem v devadesátých letech na Rychlých pohybech očí ujížděl a tahle klipová kompilace obsahuje většinu mých oblíbených písniček. A přiznám se, že takové kusy jako Všichni bolí, Zašroubovat, Co je to frekvence, Kennethe?, Bacit a obvinit nebo Boční navíjení dnes večer spí mě i po letech nutí nostalgicky zavzpomínat, jak jsem tehdy pevně a odhodlaně tisknul své nevyvinuté přirození. ()

Flaxik

Tohle je ta kapela, jejíž jediná zásluha je, že se včas rozpustili, na rozdíl třeba od Olympicu? Neslyšel jsem tam žádný pořádný beaty, chybí mi tam nějaká ta world music koncepce a jestli si někdo myslí, že bez kvalitně namíchaných samplů prorazí, tak se moc plete. Uff. Ale ne, huba mě nebolí. Po skončení jsem si ještě musel pustit Losing My Religion a Low (překlad pro verbala: Přicházím o kudlanky a Visí mi) a pak teprve jsem byl spokojen úplně. To Kulyk & Verbal & Genero - všici ste úchylové a přindete do pekla! Análního! ()

PeteBuck

Paráda. Zišlo by sa urobiť nejakú reedíciu týchto vecí, kde by som dal ako bonusy live verzie jednotlivých pesničiek a k dokonalosti by už nič nechýbalo. ()