Když děkan spustí nové vyšetřování a pohrozí zrušením školního plesu, studenti se rozhodnou, že se svěří rodičům… ale ne se vším. (Netflix)

ZeroCZ1233

No mně se snad ani věřit nechce, že by se v této sérii mohl objevit díl, kde se určité hlavní postavy nechovají jak totální jelita a vlastně se chovají jako lidi. Po dlouhé době mám dojem, že se dívám na středoškoláky s normálním životem a ne na předramatizované věčně depresivní jedince, jež si myslí, že je společnost má chuť zabít. 7/10. ()

Alaitos

My vám rozmlátíme školu a vy nám za trest chcete zrušit maturák? No to by tak hrálo ... Ještěže jim to nakonec povolili, jinak bych se obával, že študáci jako odplatu pověsí ředitele a následně vypálí policejní stanici. P.S. Nemám absolutně nic proti LGBT, ale opravdu zde musí být 90% osazenstva gay? ()

Terezinka198

Prozatím asi nejlepší díl z celé série zatím (až na "random dalšího gaye" z řad dospělých aneb opravdu tam museli vecpat ještě jednoho? Nic proti gayům, proti LGBT skupině nic nemám a mám mezi nimi spoustu přátel, ale v tomhle seriálu je toho prostě až moc a kazí to dojem - to je jakoby opravdu každý druhý byl gay...). Ples se jim moc povedl. Potěšila mě i scéna Claye a jeho matky, kdy se ho ptala, zda si s ní zatančí. A pohled na Montyho, kterak tančí s Calebem, stál za to. A "králové" plesu - well, Alex mi pořád na gaye moc nesedí, pořád mi to prostě přijde random. Ale whatever, i to se jim povedlo. A Justin? Well, we could see that coming, couldn't we? ()

Najt

Celkem pěkná a odpočinková epizoda, kdy vypadalo, že se všechno dávalo do kupy. Rozhodně odpočinek od dramatu, ale konec opět ukázal, že tenhle seriál Vás od dramatu vydechnout nenechá. Tady to vypadá na další úmrtí, tentokrát ale pro mě oblíbenou postavu. ()

Nikolas__

4,5/10 KURVA DOPICI PRECIZNE JSEM NAD TIM PREMYSLEL - závěr. Průměrně napsaný, nucený, přehraný a hlavně konstantně stahovaný dolů fakt odfkláknutým scénářem. Končim, pardon to se nedá, bude za něco stát aspoň poslední epizoda ? ()

jatt

Taktiež nemám nič proti LGBT, ale kráľ a kráľovná plesu boli vždy pár muž a žena. To už mi príde v dnešnej dobe, že normálny biely muž hetero s bielou hetero ženou (alebo černoch + černoška, aziat + aziatka) je už prežitok a ak nie si LGBT alebo netvoríš mix pár ideálne černoch - beloška a naopak, tak nepatríš medzi normálnych ľudí. Opakujem, nemám nič proti odlišnostiam, ale kedysi normálne veci sa tlačia stále viac do úzadia. Príroda má aspoň zatiaľ obyčajný názor a množenie bez absencie opačného pohlavia nefunguje. ()