Posílení vším, co museli vydržet, se přátelé v emotivním posledním dílu řady loučí se střední školou a vyhlížejí budoucnost. (Netflix)

Nikolas__

Po třetí sérii a devíti epizodách téhle série, mi konečně zase přišlo, že se koukám na 13 reasons why. 8/10 hele. druhé shlédnutí mi dalo prostor pochopit, že je to vlastně mírně zklamávající.. .. . .. . .. .. .... . . . ... .... . ... ... .. ... .... . . . .. ..... . ... ...... První polovina výborná - potom se to zase na sílu tlačí a už to actually moc nefunguje. Jakž takž skvělý závěr to je ale mohlo to být samozřejmě trošičku lepší. ()

Emanuela

Síce táto séria nebola najlepšia, zachovali v nej aspoň najlepšiu poslednú epizódu, ktorá divákov viacmenej uspokojila. Záverečná epizóda bola veľmi silná a malá veľa emócii (ja som doslovne preplakala celú časť). Poniektoré postavy som si obľúbila ešte viac a viacmenej všetko skončilo dobre. Som spokojná a za mňa 5 hviezdičiek za túto časť. ()

PoprockCZ

Tahle série byla absolutní propadák. Nic nedávalo logiku, všichni měli halušky (včetně diváka), vše bylo zahnané do extrémů a emoce se prakticky nevyskytovaly. Dříve by mi bylo postav líto, ale teď se mi všechny včetně Claye totálně odcizily a znechutily. Zabíjí se na potkávání. Od druhé série zemřelo kolik? 4 lidi? Proč? Prostě bizár, na který není vtipné se dívat ani ironicky. Seriál měl skončit druhou sérií, kde na odvolání soud rozhodne pro vinu Bryce. Vše by se vyřešilo, spravedlnost by konečně vyhrála a všichni bychom byli šťastní bez zbytečných 2 serií o ničem. ()

Terezinka198

Tak trochu komedie na druhou, která se nevydařila, ale proč ne. "Emotivní" rozloučení s postavami, které pro mě až tak emotivní nebylo. Jen mě mrzí "návrat" Hannah, kdy se téměř nic nestalo, neřeklo.. Ale zase to vynahradily záběry na Tylera, Cyruse a pár dalších. PS: Proč proboha "Graduation" přeložili jako maturitu?! Někdo si asi oblíbil google překladač... ()

ZeroCZ1233

Celá řada byla výrazný sešup, to si musí přiznat fanoušci, víceméně neutrálně spokojení diváci (do této skupinky patřím já!) i hejtři. O to víc jsem rád, že aspoň závěrečný díl nejen série, ale i seriálu, fungoval tak, jak by měl. Má to silné emoce, jichž jsem se dokázal chytit a rád jsem je na sebe nechal působit (ať můžu na celém seriálu hledat chyby jak chci, tak furt je v mém životě nějaký ten rok a ty postavy jsem si v rámci možností oblíbil) a všechny linky se kupodivu podařilo dobře uzavřít, tudíž já jsem spokojený už jen proto, že bych to ještě dva díly zpátky tak dobré nečekal. Jsem připraven za tento názor i hodnocení dostat rychtu, že se poseru, ale já tuto epizodu vidím na 7/10. Sežerte mě. ()