Kvůli uzavření školy jsou všichni jako na trní – a znepokojivé zneužití pravomoci dožene studenty k tomu, aby něco podnikli. (Netflix)

IvcaSammet

Jo, je to stupidita na entou, ale já jsem si tento díl fakt užila. Se čtvrtou řadou jsem přestala brát seriál vážně, proto tak vysoké hodnocení. Je to extrém, který do konceptu 13RW vůbec nezapadá, ale na druhou stranu, kdyby se ve škole opravdu dělo něco takového, není se čemu divit, když se proti tomu studenti vzepřou. Zajímavý je i vývoj mentálního stavu Claye, toto jsem určitě nečekala. ()

Terezinka198

What the fuck is that? Tu jednu hvězdu dávám za pár scén s Cyrusem, za nic jiného. Protože ta "vzpoura studentů" nebo potvrzení, že Clay je v podstatě psychopat, moc přesvědčivé nebyly. Aneb jak se vysrat na celý koncept seriálu, část osmá. V příštím díle určitě uvidíme ještě hromadu sraček, co nebudou dávat smysl. Ztratila jsem veškerou naději, že se z toho stihnou ještě vyhrabat. :) ()

ZeroCZ1233

Náznaky, že k takové události může dojít, byly, to neříkám, ale furt je to celkem viditelně vytažené z prdele a hlavně až moc cheesy a téměř neuvěřitelné. I když si autoři mohou mnout ruce, tento díl je k dění v současné Americe dosti podobný, tudíž se v tom mnoho diváků může aspoň trošku najít a vzbudit si sebevědomí, teď otázka, jestli pozitivním či negativním směrem. 4/10. ()

Alaitos odpad!

Banda 'nepochopených' děcek, která bojuje o holý život na válečném poli jménem střední škola, se nyní pouští do otevřeného boje s policií !? Přitom v minulých sériích furt fňukali, že jim nikdo nepomůže a že se ve škole necítí bezpěčně. No, ale instalace kamerového systému a detekčního rámu jde zase proti jejich právu na soukromí a blablabla. Takže nyní jim máme fandit, když proti tomuto systému bojují tím, že školu zdemolují ... Všichni by potřebovali dostat řádně přes držku. Moje domněnka, že se Clay mění v psychopata se zde konečně potvrdila. Pokračuji ve sledování dál, abych věděl jak moc blbé to ještě bude :) ()

Remivsremi

Jestli u první řady měli někteří připomínky, že glorifikuje a romantizuje sebevraždu, tak tady se z podpory anarchického přístupu naprosto zblázní. Je tu však jeden zásadní rozdíl, v tomto případě budou mít většinou pravdu, protože čtvrtá řada absolutně neví, co dělá a jen si vycucává stále šílenější scénáře z palců. Což může být zásadní problém, neboť seriál začal jako realistické vyobrazení problémů se kterými se někteří teenegeři setkají a přerostlo to ve fantaskní mystery frašku, u které i Riverdale či Sabrina vypadá jako sonda do skutečného života. ()