Když děkan spustí nové vyšetřování a pohrozí zrušením školního plesu, studenti se rozhodnou, že se svěří rodičům… ale ne se vším. (Netflix)

Alaitos

My vám rozmlátíme školu a vy nám za trest chcete zrušit maturák? No to by tak hrálo ... Ještěže jim to nakonec povolili, jinak bych se obával, že študáci jako odplatu pověsí ředitele a následně vypálí policejní stanici. P.S. Nemám absolutně nic proti LGBT, ale opravdu zde musí být 90% osazenstva gay? ()

jatt

Taktiež nemám nič proti LGBT, ale kráľ a kráľovná plesu boli vždy pár muž a žena. To už mi príde v dnešnej dobe, že normálny biely muž hetero s bielou hetero ženou (alebo černoch + černoška, aziat + aziatka) je už prežitok a ak nie si LGBT alebo netvoríš mix pár ideálne černoch - beloška a naopak, tak nepatríš medzi normálnych ľudí. Opakujem, nemám nič proti odlišnostiam, ale kedysi normálne veci sa tlačia stále viac do úzadia. Príroda má aspoň zatiaľ obyčajný názor a množenie bez absencie opačného pohlavia nefunguje. ()

Terezinka198

Prozatím asi nejlepší díl z celé série zatím (až na "random dalšího gaye" z řad dospělých aneb opravdu tam museli vecpat ještě jednoho? Nic proti gayům, proti LGBT skupině nic nemám a mám mezi nimi spoustu přátel, ale v tomhle seriálu je toho prostě až moc a kazí to dojem - to je jakoby opravdu každý druhý byl gay...). Ples se jim moc povedl. Potěšila mě i scéna Claye a jeho matky, kdy se ho ptala, zda si s ní zatančí. A pohled na Montyho, kterak tančí s Calebem, stál za to. A "králové" plesu - well, Alex mi pořád na gaye moc nesedí, pořád mi to prostě přijde random. Ale whatever, i to se jim povedlo. A Justin? Well, we could see that coming, couldn't we? ()

ZeroCZ1233

No mně se snad ani věřit nechce, že by se v této sérii mohl objevit díl, kde se určité hlavní postavy nechovají jak totální jelita a vlastně se chovají jako lidi. Po dlouhé době mám dojem, že se dívám na středoškoláky s normálním životem a ne na předramatizované věčně depresivní jedince, jež si myslí, že je společnost má chuť zabít. 7/10. ()