Zeki Müller (Elyas M’Barek) bol ako učiteľ-samouk vždy zástancom drsných a nezvyklých učebných metód. Primerané násilie na žiakoch mu nikdy nebolo cudzie. Či už po nich strieľal, nasadzoval im putá, využíval elektrošoky alebo ich dokonca nútil sa niečo v škole naučiť. Ale teraz, v treťom diele filmovej série Fakjů pán profesor, prichádza okamžik pravdy. Goetho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho školského roku mu hrozí zatvorenie. Poradca pre voľbu povolania oznámil Zekiho triede, že po škole nemajú nikde žiadnu šancu a navyše ich teraz čakajú testy, ktoré majú preveriť ich schopnosť vôbec sa dostať k maturite. Medzi učiteľmi a študentmi zavládne desivá depresia. Učitelia sa boja, že prídu o prácu. Študenti prepadajú zúfalstvu z toho, že dvere k lepšej budúcnosti sú pre nich definitívne zatvorené. Riaditeľka Gudrun Gerster (Katja Riemann) všetky tieto starosti s radosťou hodí na krk hlavne Zekimu a novej školskej posile Biggi Enzbergerové (Sandra Hüller). Majú sa postarať o niekoľko rýchlych, výrazných študentských úspechov, aby zabránili zatvoreniu školy. A tak sú na rade súťaže o najlepší študentský hudobný a výtvarný výkon, o najlepšie školské noviny. Na programe sa musí objaviť aj super dôležitá kampaň proti šikanovaniu na škole.
Je teda na Zekimovi, aby svojich študentov konečne prinútil vziať osud do vlastných rúk. Avšak jedna vec je niekoho presvedčiť a druhá, aby to potom dotyční aj urobili. Na scénu prichádza ďalšie Zekiho novátorské pedagogické postupy zahrňujúce aj nelegálne podkožné čipovanie študentov, aby mu nechodili poza školu. Pretože študenti Chantal, Danger, Zeynep i Burak majú mimo náročnej vzdelateľnosti aj iné, veľmi odlišné problémy. Je vôbec nejaká nádej, že Zeki k maturite pretlačí celú 11. B? (CinemArt SK)

cortez

Ted už to bylo děsné. Navíc ty politické narážky. Pořád se jen mlelo, moralizovalo, vychovávalo... Jakby asi uplně zapomněli co chtěli/měli točit. Zlatá jednička. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 10/10 ... Soundtrack: 10/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 9/10. ()

Dusin

Bohužel jak to u těchto filmů bývá, mají sestupnou tendenci. Jednička super, dvojka na jedno podívání a trojka vlastně zbytečná. Věřím ale, že v řadách náctiletých si svoje diváky najde. Otázkou je, jestli právě žáci druhého stupně ZŠ a středoškoláci jsou cílovou skupinou autorů. ()

Lukets

Dosud jsem nepochopil proč film, který v Německu šel do kin v říjnu loňského roku přišel do kin až teď, po půl roce. Rád jsem si počkal, po dlouhé době film, u kterého jsem se zasmál. Rozhodně v mém hodnocení hodnocení třetí díl řadím výš než předchozí díl, ale na první díl nemá. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

bigmatko

Napriek tomu, že tretie pokračovanie je o málo slabšie ako predchádzajúce tak musím opakovane potvrdiť že nemecké komédie spolu s francúzskymi sú na oveľa vyššej úrovni ako americké a už vôbec sa nedajú porovnať s odpadom, ktorý nám ponúka česká tvorba. Keď je v programe kina česká alebo USA komedia tak ich vzhliadnutie veľmi zvažujem. Fack ju Goethe 3 vsadil na osvedčený príbeh a na úspechy predchádzajúcich filmov. V Nemecku je na vrchole rebríčka a mne sa to páčilo tiež. Príbeh je naozaj jednoduchý ale zas čo čakať keď ide o triedu dementov, na ktorých ukázali kam až môže spadnúť omladina v školách. Pohodová zábava, žiadne výrazne trápne situácie, sympatický herci, morálne a mravné ponaučenia. ()

kaktus254

Slabší pokračování druhého dílu, je to pořád to samé, jakože stejná mysšlenka... Doufám, že toto bylo relativně důstojné ukončení série.. 50% ()

J3STER

Nepřišlo mi to tak zajímavé jako předchozí díly, děj byl chvilkama nudný a některé scény byly opravdu natažené. Musím tedy říct, že je to klasická průměrná komedie, která i pobaví, ale víc bych od tohoto filmu neočekával. 60% ()

Seniad

Fak jů goat 3 je filmem kde 25 letí studenti střední školy, konečně došli svému údělu a složí maturitní zkoušku v epickém to konci trilogie, která prošla od vtipné a zároveň německé - ano pěkný to paradox, komedie po reklamu na čmoudy, na jedničku na druhou ochuzenou o ten vtip, takže dále už jen německý film pro slaboduché smíšky, kteří berou do kina holky které si vybírají mezi 3 až 5 nápadníky zároveň, s tím že nejspíš spí s tím 6, těm taky plní účel ostatní si jen odchrchlou a pustí si něco skutečně vtipného, třeba kohoutek ze kterého teče voda s lsd. ()

datel13

Nemám rád exotický radoby naboostovany pokračování jako byla dvojka serie. Naopak trojka se vraci do lavic, coz pro nekoho muze bejt nuda, ale koncept filmu takto podle me funguje mnohem lip. Neni to samozrejme tak sveraznej original jako jednicka, a hlavni hrdina je min „Zekki“ a vic „pan Miller“, ztratil na drsnosti (snad jen krome hostovacky na zakladce) a na konci je v podstate vzornym ucitelem ALE je to celkove hodne dobra zabava se zajimavejma postavama. A rozhodne mi nevadi ten presah, ze parta dementu (puvodni žáci) nasli svou zivotni cestu, navíc se tu vtipne, ale pomerne realisticky resi temata sikany a sebevrazd mladistvych. Závažný obě, s tim, že to první je mnohem vsudypritomnejsi a tim padem v zasade zavaznejsi. Misty je třetí Fakjú takova pohadka (například detsky sikanatori si hrabnou do svedomi hned a dusledne.. v realu by drzely hubu, hrdinove..), ale myslím, že trojka vyhrabla maximum vtipu, co tam ještě mohla zbyt a nechala zaplout do pribehu i novy, svým zpusobem komicky i tragicky postavy jako (slovy Chantal) „sebevrazedny kravy“. Jen me trochu mrzelo, ze to Chantal a Pukkimu nevyslo, ale to by byla asi pohadka az moc.. ()

ajaxx

Tohle už bylo hodně slabé. První dva díly mám docela rád, jsou lehké, odpoutané, bláznivé, nadsazené. Tohle už je příliš vážné, moralizující. Dal bych v podstatě odpad, ale jednu hvězdu za první polovinu, která byla ještě vtipná dám a druhou za pro mě neuvěřitelně krásnou Gizem Emre. ()

Pythonator

Opět slabota a tentokrát naprosto bez Karoliny. Takže když v německém filmu plném dementů nemáte tu roztomile usměvavou zrzečku, nemůžete si ho zamilovat. Romantická linka o zamilovaném gaunerovi tedy zcela chybí, aby byla nahrazena jeho láskou k dementním studentům. Politovánihodný faul. O kolik to mohlo být celé lepší, být tam i Karolina. ()

Sa.sa

Paráda 3 díl je super to se musí nechat...! Hurá Müller je konečně učitel :))) To jejich čipování bylo fakt super... "Buď čip nebo kastrace" :))) Jinak ten konec stál za to... ()

peta91k odpad!

Já nevím. Němci prostě neumějí dělat filmy. Příšerná kamera, nucené dialogy, nudná zápletka. Nedokoukal jsem a neumím si představit, co by mě přinutilo to dokoukat. Čistý odpad. ()