Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

megacik

Keby som to videl v roku 1992, povedal by som si, že aký je to strašidelný a nechutný horor. Teraz v roku 2019 sa strašidelnosť vytratila, a zostala len tá nechutnosť. Ale bolo to napínavé a tá scéna kŕmenia zombíkov bola neskutočná. Jedno ale nechápem...ako ich mohlo napadnúť, že zombie dieťa tiež treba kočíkovať.... ()

renidlo

Cca druhá půlka filmu je výborná, škoda, že to stejně uhozený není hned od začátku. Trochu mi to připomíná druhou půlku Od soumraku do úsvitu. ()

Antimat

Gore,vtipné s prvkami hnusu (spomeniem tanier s pudingom) a zároveň dokáže semtam aj postrašiť.... Zombie horory s prvkami komédie nemôžem vidieť,zdvíhajú mi kufor a nudia k smrti,a prvky hororu márne hľadať...... No tento filmík je krásne podarený,aj komédia a aj horor...herecké obsadenie tiež nesklamalo... Premňa najpodarenejší zombie horor/komédia akú som videl a aj scény kde sa nič "nedeje" tak sa niečo deje ()