Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Mr.Jenda

Mladý nadějný fotbalista, toužící hrát v nejlepších klubech světa, se díky své životosprávě ocitá ve třetí lize a nastupuje za Vyšehrad... Netradičně pojaté zpracování internetovou televizí jistě kde koho zaujme. První čtyři díly se mi velice líbily. Nechyběly jim aktuální kauzy i fotbalisté, ochotní si udělat legraci sami ze sebe. Poté bylo vidět, že nápad je již překonán a režie se snaží jen využít původního zájmu diváků a seriál nějak „dokopat" do konce. Opravdu škoda. ()

fafejt001

Někomu se to líbilo , mně moc ne . Místy zbytečně vulgární a bez Prachaře to stálo úplně za ho...uby . Takový fekáální humor . Jelikož je společnost taková jaká je , chápu plně těch 77 % . A to je dost smutné zjištění . ()

PanPyzamo

Od začátku jsem chcípal smíchy. Hlavní postava Lavi v podání Jakuba Štáfka  je v mých očích výborná. Jakub Prachař taky supr. Bavil jsem se celou dobu a to neskutečně. Za poslední roky pro mě nejvtipnější česká podívaná. Za mě dobrý seriál, který můžu doporučit fandům komedie. 7/10 ()

rigby

Seriál jsem si docela užíval, legrace je tam dost, i když se to někdy dostává za hranu trapnosti a snesitelnosti. Ale tu má každý nastavenou jinde. Nicméně originální počin, ale podruhé to vidět nemusím. ()

MyPupa

Viděl jsem dva díly a má to nápad. Člověk musí v hlavě sestoupit o několik úrovní níže a pak ho to bude bavit. Zatím hodnotím velmi vydařeně. ()

Tumbik

Krátké úsměvné díly... to se povedlo... Výborné herecké výkony od herců, od kterých bych to nečekal (Štáfek...). Jen tak dál! :) EDIT: Psáno někdy po čtvrtém dílu. V pátém šla kvalita prudce dolů a stala se z toho jednoduše řečeno s*ačka.... Ovšem poslední díl se povedl.... Dá se říct, že s odchodem Prachaře to ztratilo svoje kouzlo... Nosek byl v roli agenta příšerný.... A "Žloudek" byl strašně, ale vážně strašně zahraný... I tak ale dávám nakonec tři hvězdičky za celkově vzato kvalitní podívanou... Pořád se jedná o nadprůměr české tvorby. ()

Interhofer

Seriál, který buď milujete nebo nesnášíte. Rád bych dal lepší hodnocení, ale není za co... První díly jsou fantastické, poslední velmi špatné. ()

mckrek7

Přistupoval jsem k tomu s předsudkem. Český seriál a ještě k tomu hlavní herec je ten z tý blbý ulice. Klasicky jsem se na to chtěl hned vy*rat. Ale divil jsem se nad hodnocením. Takže když jsem doma domaloval všechny omalovánky vyplnil všechny osmisměrky a sudoku a jediný co mi zbylo udělat byla možná tak sebevražda, usoudil jsem, že by to snad alespoň tu sebevraždu na chvilku oddálilo. Ale stal se zázrak, je to naprosto geniální! Role krásně zahrány a vtipy nejsou ohrané a trapné. Tohle tu chybělo. Těším se na další díly! Jen prosím DELŠÍ! ()

MegaBite

Docela seriál podle pravdy. Hlavní postava je obrazem většiny českých fotbalistů, zvracim z nich, ale tato postava vtipně udělaná, stejně jako celý seriál. 70% ()

Hadrian

''Od mala kopal do míče, bylo to nadějný lvíče, pak oběvil, co je výčep, rázem bylo všechno v píče'' To složil Vojta Záveský fakt pěkně. Dobrá blbost na zabavení. Prý ''Tvoje žena asi není úplně modelka co? ...Ne... Neboj, ti seženem něco mrdatelnějšího'' Jsem odpadl :D :D ()

endymion odpad!

Teda sorry, ale sledovat doslovně natočený hlášky a situace, který už kdysi proběhly médii, to fakt ne! xxmartinxx to napsal asi nejpřesněji. Než plýtvat slovy na takovou sračku, raději si spravit náladu s Okresním přeborem, nebo Koženým sluncem. ()

Nechic

Většina děje je dost plytká, někdy až trapná. Překvapením je, že se člověk občas i zasměje a poslední dva díly docela převyšují zbytek série námětem i humorem. Určitě z toho šlo získat víc. ()

Lukkyn

Lavi řítí se jak lavina, Lavi genius i dylina. Tohle je trefa do černého a fakt smékám klobouk , že tohle prošlo cenzurou. Má to koule, vtip a je to celkem slušně natočený. Štáfek se do role vypatlanýho sparťana vžil na stoprocent a jen těžko se mu dá něco vytknout. Všechny ty hlášky ala " Limberský ty si hovad" " ty vole není to slávka že ne? dyt mě ti rejžožrouti sežerou jak kungpaou" " Romane máme problém" " Hlavně at se to nedoví píšu šloutek" Prostě tohle bude někomu ležet v žaludku, ale většina to bude milovat a klobouk dolů před fotbalistama , kterých se týká, že se nad to umí povznést!!!!! ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)