Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Tumbik k tomuto seriálu (5)

Vyšehrad (2016)

Krátké úsměvné díly... to se povedlo... Výborné herecké výkony od herců, od kterých bych to nečekal (Štáfek...). Jen tak dál! :) EDIT: Psáno někdy po čtvrtém dílu. V pátém šla kvalita prudce dolů a stala se z toho jednoduše řečeno s*ačka.... Ovšem poslední díl se povedl.... Dá se říct, že s odchodem Prachaře to ztratilo svoje kouzlo... Nosek byl v roli agenta příšerný.... A "Žloudek" byl strašně, ale vážně strašně zahraný... I tak ale dávám nakonec tři hvězdičky za celkově vzato kvalitní podívanou... Pořád se jedná o nadprůměr české tvorby. ()

Rovina (2016) (E01)

Nikdy bych si neřekl, že se mi bude líbit seriál, ve kterém hrají herci z Ulice... Obrovské překvapení. Jakub Štáfek se hlavní role ujal poměrně dobře, Jakub Prachař jakožto hráčský agent perfektní... Skvělý první díl, i tak se ale dá plno věcí zlepšit! Celkově jsem ale spokojený. :) ()

Zápisné (2016) (E02)

Ještě lepší než první díl (a to jsem Sparťan a nemám rád Váchu). Vácha je kupodivu dobrý herec. Jen tak dál :). ()

Roman (2016) (E03)

Skvělé. Štáfek si tuto roli vyloženě užívá. Vynikající herecké výkony. "Vy máte béčko?" ()

Zápas (2017) (E10)

5. - 6. díl naprostá tragédie, ale poslední se povedl :). Doufám, že už nové díly nebudou, poslední díl byl povedený a bojím se, že kdyby přišla druhá řada, byl by to odpad! :) (Jako už málem u pár dílů byl... ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)