Spojené štáty sú na kolenách. V krajine, kde nastal úplny spoločenský kolaps a zavládla nekontrolovateľná anarchia, vytvorila spoločnosť Weyland Corporation rozsiahle a nepreniknuteľné väzenské mesto The Sprawl, kde živorí viac než 400 000 väzňov. Za týchto okolností je nespochybniteľným vládcom izlovanej komunity ikonický vodič známy pod menom Frankenstein, ktorý je stále kráľom vražedných automobilových pretekov smrti, ktoré už najnovšie môže sledovať celý svet na Dark Webe. Do väzenia prichádza tajomný Connor Gibson (Zach McGowan) s jediným cieľom - poraziť samotného Frankensteina v jeho vlastnej hre. To sa však ľahšie plánuje ako vykonáva. Connor je pekelne pripravený splniť svoju úlohu. Ale má naozaj všetko potrebné, aby ponížil pána pretekov pred miliónmi divákov Dark Webu? (TV JOJ)

Ellmariachi

Je to přesně na pokraji mezi jednou hvězdou a pohodovýma třemi. Že to nedává smysl? Ne, stejně jako celý příběh. Ale to nevadí. Měl bych několik otázek. Co se dělo se všemi postavami po událostech posledního dílu? Protože ta výplň mi na začátku dost chyběla. Možná nebýt toho, tak jsem na tom s hodnocením lépe. Jakou má vlastně spojitost tento díl s minulými krom Frankieho? A poslední kolik zde asi tak hrálo pornohereček. To si nestěžuji - naopak. Postupně jsem si zvykl, že vlastně nic nevím. Hlavní hrdina mi chvílemi lezl na nervy s tím furt stejným šklebem, ale zase jsem mu všechno tak nějak dokázal věřit. Holky až na výjimky super, akce taky, takže čistě v béčkových vodách dávám slušných 60 procent. Opakuji se, ale kdyby na mě dýchl duch z předešlých dílů dám i víc. ()

Kudly4

Bylo jasné, že původní film se Stathamem, žádný další jiný díl nepřekoná. Dvojka a trojka se ještě dala, jenže tohle už je absolutně amatérské, závody jsou trapný, dementní postavy a „post-apokalyptické" prostředí mě vůbec nezaujalo. Film jak z roku 80 z VHS. Hvězda za občasnou brutalitu a pěkný ženský - opět. ()

M.i.k.e

Death Race : Romanian edition...po prvních deseti minutách sem si říkal,že tohle už nedám.Trojka sama o sobě byla spíš céčková a čtvrtý díl svým ultra laciným lookem a východoevropskými lokacemi naznačil hned zkraje že půjde ještě níž.Nakonec se ale stal menší zázrak a čtvrý Death Race docela funguje a možná lépe než díl předchozí.Samozřejmě myšleno v rámci céčkové akční zábavy.Tvůrci na to totiž šli chytře a to co nefunguje,nebo blbě vypadá (některá auta,...) hravě přebijí brutalitou,nahotou a celkem slušnou akcí...50% ()

castor

Divák to přežije bez vážnější zdravotní újmy a ještě se u toho vlastně místy i pobaví. Je to zbytečně dlouhé, ovšem nabízí to osvědčené postupy, zajímavé úhly kamery a občas i nápaditou akci. Jasné, můžeme to strhat, že hlavní hrdina je jeliman, že povinná vata tahá za uši a že tvůrci podle všeho ujíždí na něčem nitrožilním. Nicméně prostředí á la Neil Marshall a jeho Doomsday je stylové, vizuálně (odrbaný look) je to zdařilé, obnažené bradavky a prdelky potěší kdekoho, nadhled místy rovněž a akce je odkoukaná od jiných docela obstojně. Jednoduše si myslím, že cílové publikum se bude vrnět blahem. Dvě až tři hvězdy. ()

Johnny.ARN

Osud nákladových sérií. Z prvého, kulervúceho snímku, ktorý otriasol scénou a stal sa (skoro) kultom sme sa postupným krátením rozpočtu a prznením značky dopracovali k nízkonákladovému, zle obsadenému a v lacných kulisách natočenému ... tomuto. TV film so zlými dialógmi, nesympatickými hercami, špinavým filtrom a s dejom presne podľa toľko krát videnej šablónky. Ako bezduchá zábava alebo podmaz na sobotu večer k alkoholickému žúru s kamarátmi super, ako film, ktorý by sme mali brať vážne a prežívať s Frankenstainom jeho osud, to asi úplne nie. Našťastie to má solídny strih, veľa akcie a stále sa tam mihnú nejaké holé cecky. Nechajme túto sériu už odpočívať. 2 z 5 ()