Na půdorysu parodování televizních zpráv, dokumentů a reklam vznikla zábavná reflexe své doby se solidním nadčasovým přesahem. Na konci každého dílu se objevovala krátká "sklepácká" parodie jazykových kursů němčiny Alles gute v podání Milana Šteindlera a Davida Vávry. Prvních pět dílů moderoval Vlastimil Zavřel, zbytek Petr Čtvrtníček. S minimálním rozpočtem se dařilo vytvářet solidní napodobeniny předražených televizních reklam, nevybíravé satirické šlehy se nevyhnuly patrně žádnému z významých politiků a hrubozrnný humor se čas od času setkal se silným odporem "postižených" celebrit, jejichž protesty patrně přispěly ke stažení pořadu z vysílacího schématu České televize. Kultovní televizní pořad devadesátých let. (MarekMotor)

TheNail

Neopakovatelné! ... "Pražský rabín Karol Sidon podniká křížové tažení proti nepořádkům v Židovské obci. Pro lepší evidenci se budou vydávat židičáky." ()

johny.mad

sice až moc poplatné době ale...těch ale je tolik, že není na místě je všecky vyjmenovávat...prostě podívejte se sami....tak drsný humor totiž nikdo na Tv obrazovku dnes už nepustí.... ()

tvojemamaspi

Nechápu, že tohle kdysi běželo na ČT1, protože Čtvrtníček byl občas docela dost politically incorrect.. jinak by to ale byla nuda. Černocká a Hugo Pitel - nejlepší. ()

Alvin

Ve své době nejlepší a možná i dosud nepřekonaný satirický pořad. Angličani mají Monty Pythony a my zase Českou sodu. Pravda pro těch pár suchopárných diváků, kterým tenhle styl humoru přijde "trapný" a divadlo Sklep považují za "divné" to není, ale pro ně jsou tady pořady z produkce TV Nova. ()

Otan

Já sodě nemohu dát méně.Nedávno jsem četl rozhovor se Čtvrtníčkem,kde řekl,že na sodu už dnes nemá nikdo odvahu...a to je podle mne obrovská škoda. ()

prometheusll

Výborná Česká parodie se skvělým vůdcem Petrem Čtvrtníčkem,. Smál jsem se po celou dobu,.. Opravdu,doporučuji se podívat na zprávy,reklamy a skvělou zábavu,kterou nám poskytne Česká soda. ()

Alekks80

Občas trochu žumpa humor, ale už jen za tu údernost musím dát plný počet. V dnešní době až absurdní korektnosti je něco podobného již nenatočitelné. Co se týče televizní tvorby, tak je to asi vrchol pánů Čtvrtníčka a spol. ()

trx2010

Jak říká Čtvrtníček.. Dnes už by něco takového šlo do televize pustit jen stěží. Musíme se totiž tvářit korektně. Přesto se na většinu z toho dá dívat i po letech. ()

Hombre8

Začal jsem psát recenzi, hodnocení a až dopsal, tak jsem zjistil, že skoro přesně to samé už napsal někdo přede mnou (petaspur). ()

JB001

Satira je něco co v dnešní době prakticky neexistuje. Nedovedu si představit, že by si něco podobného troufl někdo natočit v současné době. Nejenom tady v Česku, ale i jinde ve světě ()

Feacher

Skvělá věc, jen se trochu neorientuju v tom, co je serial, co je údajný film a odkud jsou scénky, které jsem viděl a v žádném dílů jsem je nenašel. :) ale to nehraje roli, dokonalá zábava! ()