American Horror Story

• USA American Horror Story (viac)
USA, (2011–2024), 100 h 14 min (Minutáž: 34–74 min)

Predloha:

Ryan Murphy (kniha), Brad Falchuk (kniha), Danielle Vega (kniha)

Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Jessica Lange, Denis O'Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Adina Porter (viac)

Recenzie používateľa Darxandri k tomuto seriálu (5)

Konec (2018) (S08E01)

Určitě zatím zajímavý náběh na novou sérii. Chápu, že nám hned nemůžou předhodit naše staré známé postavy z 1. a 3. série bez toho, aby nám představili nové. Určitě se těším na nové díly a jak se to bude postupně vyvíjet. Navíc by mě zajímalo, co se stalo s postavami z předešlých sérií jako třeba Hotel a Cult. :D ()

Druhé ráno (2018) (S08E02)

Velice povedený druhý díl, který sice vznese spousty nových otázek, ale i nějaké zodpoví. Stísněná atmosféra samotného Outpost 3 je dokonale ztvárněna, jen bych se možná podíval i trochu ven. Každopádně za mě 4.5 hvězdiček. Navíc se nám zde objeví jeden starý, známý. :) ()

Že by... Satan? (2018) (S08E04)

Výborné propojení skoro všech sérií odehrávajících se v přítomnosti. Ať už Coven, Murder house, nebo Hotel. Potkáme zde spousty známých tváří a že s nimi tvůrci nešetřili. Jsem rád, že se to prozatím odvíjí takto a snad to tak i zůstane. Každopádně, co jsem si četl, měli bychom dostat více postav z Murder house později v sérii a navíc se objeví a naše všemi milovaná Constance. Tak už se moc těším. Jen to týdenní čekání stojí za pendrek. :D ()

Tedy apokalypsa (2018) (S08E10)

Být to o jednu epizodu delší a posledních 15 minut být více roztažených do té finální, dejme tomu 45 minutové, bylo by to milionkrát lepší. Tak by mohli mnohem lépe rozvést konec samotného příběhu a případné navnazení na budoucí sérii. Tak jako tak vidět Angelu Basset znovu v akci jako voodoo královnu byla bomba a Jessica samozřejmě třešnička na dortu se svým "Go to hell." :D Každopádně jsem se docela obával, že v poslední epizodě bude vše napěchované. Ale což, epizoda to byla dobrá, herecky zahraná dobře taky a konečně jsme se dozvěděli, co byli ti dva ze začátku zač. S čím přijdou příští rok prozradí čas. Prozatím tu máme opět jednu z těch kvalitnějších sezón a určitě se někdy k ní zase vrátím. Za mě celá série 4* a možná díky pár super nápadům 4,5*. ()

1984 (2019) (S09)

Po slabém Cult a průměrné Apocalypse konečně zase parádně nadupaná série AHS. Postavy jsou sympatické, příběh krásně utíká a není chvíle, kdy by se nic nedělo. Vidím spoustu lidí, co si stěžuje na to, že příběh je předvídatelný slasher a kvůli tomu samotnou sérii sráží, což absolutně nechápu, když to je přesně to, o co se tvůrci snažili. Podsta starým, dobrým, kultovním slasherům. Za mě jedna z nejlepších sérií a doufám, že se bude kvalitou držet AHS stále alespoň na této úrovni. ()

Zemřel herec Mark Margolis

29.12.2018

Netflix ulovil Ryana Murphyho

Netflix ulovil Ryana Murphyho

16.02.2018

Jméno Ryan Murphy vám možná nic neříká, určitě ale znáte Plastickou chirurgii s. r. o., Glee, American Horror Story nebo American Crime Story. Ano, tyhle seriálové hity pochází z Murphyho hlavy. A… (viac)