Tajný život maznáčikov 2

• Česko Tajný život mazlíčků 2 (viac)

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. Ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá nedopatrení skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za mačku musí zahájiť záchrannú akciu. Panička bieleho králika Snowballa sa zase našla v superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť. Ak majú obstáť, musí sa Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete pozerať rovnakými očami. (CinemArt SK)

Jaro.Krafcik

Asi som už na toto starý, ale podobne ako jednotka ani toto pokračovanie ma nechytilo. Zatiaľ čo som pri prvom filme skoro zaspal, tu bolo malé zlepšenie.. ale stále tomu chýbalo veľa. Dej nedaval veľký zmyslel a zaporák s ruským prízvukom v cirkuse bol odveci. Takisto aj potitulková scéna ktorú mi odporučil další filmový fanúšik tentoraz o dedinu ďalej. Nuž každý mamé iný zmysel pre humor, zajac ktorý spieva v záverečnej scénke panda panda mi prišiel dosť trápny. 3* ()

PollyJean

čínský tygr zachraňovaný americkými zvířátky před ruským tyranem? chápu, že scénáristi potřebovali nějaké drama a akci, ale myslím, že by si dokázali poradit i bez tohohle provařeného motivu - viz příběh neurotického Maxe nebo i Brigitte, měnící svou identitu kvůli Maxově hračce. ()

Dagoussek

Dvojka mě chytla více, jde tu o vytvoření citů a lásky mezi psy a miminka.  Akcí mezi zvířátky tu není nouze, poznáme nové přátelé. A dojemné to bude taky. Dcerka má tento film nejradši. ()

iXtr3m3

Najlepšie scény v traileroch ála Zverolekár, ale aj napriek tomu dobrá rodinná zábava, bol som na tom v kine s dcérkou a páčilo sa jej to. Animácia veľmi pekná, psychozajac ako aj prvý raz peckový, využitie mačiek taktiež skvelé, pobavilo aj malú aj mňa. :) ()

666Carnage

Furt je to příjemný animák i když mě nebavil jako ten první. Vtipy jsou ale trochu slabší. Hlavně tady byly tří příběhy v jednom a díky tomu tomu to trošku i pokulhávalo pač se to nesoustředilo je na jednu linku ale hned na tři a to tomu dost uškodilo si myslím. Animace pěkná. 65% ()

Gogo333

Podobné jako jednička, která mě bavila možná o trochu víc. Linie s chlapečkem mě moc nebrala, s tygrem docela ušla, ale ta s kočkama byla moc fajn. Jinak Hart a ten jeho králík jsou po audio stránce nejlepší. 60% ()

Hanys_

První díl jsem musel několikrát přetrpět, takže tohle pokračování nebolelo. Víc než blbnutí bílého králíka baví pobyt Maxe na statku, který je dost poučný a navíc nabízí asi nejzajímavější postavu obou dílů (Ford). ()

aquiver

Ano, krátká stopáž a drahá animace. Ale 2 miliardy korun za zanimování tak vatového scénáře bez zajímavých postaviček jen ukazuje, jak bídně na tom americká studiová tvorba je. A právě z komerčních důvodů. 40 % ()

Blondsky

Ucházející pokračování, které ale nemá tak ucelený příběh jako první díl. Humor ujde, ale furt mám pocit, že z toho jde vytěžit víc. ()

Patrik256

Rozpočet_ 80 miliónov dolárov // Tržby_ 429.4 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 50 247 773 Kč // Diváci v ČR_ 336 269 // Tržby v USA_ 158.2 milióna dolárov ()

filipvrbik

Jako subjektivně - jeden z nejftipnějších, ne-li nejftipnější animák posledních let (samozřejmě se dalo čekat, už jednička byla hodně vtipná)...Taky začátek skvělej, jak malý Liam řekne Maxovi, že ho má rád. Stejně tak pobyt Maxe a Liama na venkově...Potud super, bohužel se tu však začnou odvíjet tři samostatné příběhy,( ty desítky koček jsou taky boží - ale to nejlepší bylo už v traileru) které však nejsou plnohodnotné a po cca padesáti minutách jim začne docházet dech (čti: začítají být až příliš infantilní a předvídatelné). I tak je to ale kvalitní film, i přes těch pár klišé a taky to, že je opravdu takřka výhradně pro děti. Trojka asi vzhledem k americkým tržbám nevznikne, a možná trochu škoda, protože další přátelství Liama a Maxe by mě zajímalo. Celkově i tak spokojenost...viděno v kině (2D)...80% ()

Terezinka198

Tajný život mazlíčků 2.0. Ano, sem a tam jsem se zasmála, ale spíše se jednalo o mou vlastní upravenou verzi vtipu, kterou jsem překroutila na černý humor nebo dost procítěný sarkasmus. Štvala mě nevychovaná děcka ze všech stran, která měla neustálou potřebu opakovat hlášky Rusáka, a to bylo na facku minimálně. Ale protože se mi první díl líbil, tak jsem se rozhodla je ignorovat a pokusit se je nezabít. Opakování hlášek Rusáka je nepřešlo. Příště si vyberu hodinu, kdy bude menší pravděpodobnost, že tam budou rodiny s dětmi. Nebo si vezmu s sebou nějaké kolegyně, které mě jistě uklidní a zadrží na místě, abych nesnižovala počet diváků v kině. Příběh jako takový zajímavý, ale skoro nic nového se nedozvíte. Postavy stejné, pár nových jich přibylo pochopitelně, jedeme stejnou klasiku, jen jsme se přesunuli na venkov, máme trochu i víc dějových linek. Pokud nebudu brát v potaz logiku (ano, ten volně chodící tygr nebo tři "vlci" v parku a nikdo si jich nevšímá mě bili do očí asi nejvíce) a klišé (babička s kočkami a v brýlích jede jako o vyzrálý závodník skrz noční ulice.. za mě opravdu ne, ale děcka to asi bavilo), tak to bylo povedené a příjemné. Na 3. díl mě už asi ale nikdo nedostane, pokud někdy vznikne. Slabší 4* ()

Marys

Úprimne si po polroku odkedy som videl tento film vôbec nepamätám, o čom bol. Možno som pri ňom aj trochu pospal, stáva sa mi to často, no aj tak si hlavnú myšlienku vôbec neviem priradiť. Nebolo to zapamätateľné pokračovanie. Viac si spomínam na trailer, než na samotnú filmovú zápletku. ()

TheSpearCZ

U prvního dílu jsem psal, že prvních dvacet minut bylo geniálních... tady musím konstatovat, byl geniální celý film. Všechny příběhové linky byly zajímavé, ať už vývoj Maxe na statku, napínavé sledování Gidget s míčkem nebo vyvrcholení s tygrem proti cirkusákovi a jeho vlkům. Každá postava/zvířátko má svůj charakter, potěšil Max, Duke, Gidget, pes ze statku výborně dabovaný Harrisonem Fordem a hlavně KRÁLÍK SUPERHRDINA, který je pro mě doslova definicí zábavného charakteru. Tohle zakončuje výborný soundtrack a dlouho jsem neviděl takhle dobrý animák. Za mě velké překvapení a musím dát plnou palbu. 5* ()

BOURQUE

Druhé dielo tajného života maznáčikov z hľadiska originálnych nápadov (až na výnimku, že „mačka“ chytí čerený bod) na vtipných scén síce zaostáva od prvého diela, ale z celkového hľadiska dokáže potešiť podobne ako jeho predchodca. Príbeh celkom klasický, ale za to veľmi šikovne „vyzdobený“. Každému (pre malých a veľkých) môžem odporúčať, aby si našli čas na „TSLOP2“ (ideálny pre oddych). P.S.1: Babička s mačičkami v aute ako „Bad Ass“ alebo „rapujúci“ králik o pande na konci sú nadpriemerne vydarenými scénami. P.S.2: Originálne zábery zo života pri titulkoch len viac zvýraznia to špeciálne spojenie, ktoré môže vzniknúť medzi zvieraťom a človekom. Osobné hodnotenie: 81% (****) ()

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (viac)