Epizódy(13)
-
O 180 stupňov (S01E01)
-
Vzlety a pády (S01E02)
-
Núdzový východ (S01E03)
-
007 (S01E04)
-
Lepšie už bolo (S01E05)
-
V zákulisí (S01E06)
-
Veľké malé klamstvá (S01E07)
-
Veľká noc (S01E08)
-
Tajomstvá a klamstvá (S01E09)
-
Nahrávka (S01E10)
-
Bez návratu (S01E11)
-
Koho ľúbim, koho mám rád (S01E12)
-
Príležitosť (S01E13)
Hrajú
Sławomir Holland
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Dagmara Bąk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Marek Kasprzyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Miroslaw Haniszewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Henryk Gołębiewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Andrzej Blumenfeld
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Agnieszka Suchora
Poľsko
Najlepšie seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Odmäk (2022) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Radosław Garncarek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grzegorz Heromiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Agnieszka Judycka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Elżbieta Komorowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Aneta Todorczuk-Perchuć
Poľsko
Najlepšie seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Aleksandra Justa
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Marek Kossakowski
Najlepšie seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Artur Janusiak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Sebastian Pawlak
Poľsko
Najlepšie seriály:
1670 (2023) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Zuzanna Grabowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Piotr Miazga
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Kamila Kamińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Agnieszka Włodarczyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)