„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

Wyrdas

Buzerant řekne, že ti chlapi už nejsou co bejvali... to mě dorazilo. Celkově vzato slušná komedie v průměru národní tvorby. I když to Langoš tahá seč mu síly stačí, tak ten feministický nádech v celém filmu a do očí bijící konec mi nedovolí hodnotit vysoko. Moc to dohromady nefunguje, stopáž 90 minut je zbytečně moc na námět, který by se dal zpracovat v polovičním čase. Nevěrohodné obsazení tomu také nepřidalo. ()

swiss

Herci potřebují hrát, investoři potřebují reklamu, Adéla potřebuje hláškovat a nám třeba kulisa k čumění do telefonu. A proto se točí! A Zita tady ve svých 48 letech svojí prvotinou překonala i matadora Trošku. A za to zaslouží hvězdu! ()

kukkik odpad!

Totální hovadina plná přehrávání, nesmyslů celá natočená jakoby partou totálních amatérů po hereckých, scenáristických i kameramanských stránkách. Naprostá ztráta času a bezduchá plejáda trapnosti. Uspokojí snad leda věrné fanoušky Ulic, Ordinací apod. odpad! ()

rublik05 odpad!

Zpočátku jsem si říkal, že jsem si asi spletl žánr, neboť taková přehlídka amatérských hereckých výkonů a doslova tragických pokusů o humor se nehodí ani do té nejhorší tragikomedie, nehledě na takřka všudypřítomný do očí bijící product placement. Vlastně jediný důvod, proč jsem ten masochismus vydržel až do konce, byla má víra, že se alespoň v závěru paní režisérka trochu "pochlapí" a vytáhne film z absolutního bahna. Čekal jsem však marně. Příběh absolutně o ničem, zbytečně promarněných 90 minut, během kterých mi maximálně tak klesalo IQ. Fakt by mě zajímalo, proč je u nás takový problém natočit komedii, za kterou by se divák nemusel stydět a kterou by už po úvodu nechtěl vypnout. 0/10. ()

PaRi odpad!

Abych nezačal hned s kritikou, zkusím to nejprve s náhledem na to, co lze ve filmu pochválit. Tak, a nyní k té kritice: „Vůbec jsem nevěděla, jak má scénář vypadat. Teprve když byl na světě a já v knihovně náhodou objevila knížku Škola filmaření, zjistila jsem, že jsem ho celý intuitivně napsala správně,“ prohlásila režisér-ka(?) a scenáristka(?) filmu. Podle toho film taky vypadá a řekl bych, že se dotýká samého dna české filmové tvorby. Řekl bych, že je až škoda slov zabývat se tímto odpadem a ještě větší škoda vyhodit peníze za lístek do kina. Peníze utraťte raději za zmrzlinu a dobré chlazené nápoje. ()

SAJA

První a doufám i poslední filmový pokus paní Zity...Asi prožila něco podobného i ve svém osobním životě, ale hojit si to veřejně na nás? Styďte se! ()

ForGump odpad!

Přehlídka náhodných setkání a situací, která jsou natočena (podobně s kamerou a režií zachází Magnuskova produkce) daleko hůře než jakýkoliv nekonečný seriál chcete. Pak se má naše kinematografie někam posouvat, když se točí tyto filmy. Konkrétně polovina z ročního přísunu českých filmů má podobný smysl jako Seznamka (minimálně). Tohle je krize... ()

Ondr0n odpad!

Možná bych šel o hvězdu výš, kdyby se jednalo o studentský film, ale při představě, že si za tohle zaplatím vstupenku do kina... ()

SONY_

„A ne, aby tě napadlo, že mu půjdeš ve tři ráno propíchat gumy od auta.“ Tak gumy rozhodně ne. Ale bez levého zrcátka a bez stěračů to taky nepůjde, co kdyby začalo pršet? No, tak si zatáhnu střechu, pokusím se dojed rychle domů a pustím si Netflix. Ovšem už ne tuhle (ne)komedii, nýbrž něco více zábavného. Seznamky jsou asi pořád trendy, ale natočit o tom film bylo podle mě zbytečné. A humoru zde bylo opravdu málo. Takže si to asi už nikdy nepustím. /25%/ ()

mirkath1

Jisté je, že komedie, které se točily v 80tých letech už očekávat nemůžeme, tohle alespoň pro mně splnilo účel-pobavit :) Nízké hodnocení filmu je, dle mého názoru proto, že mnozí-ať ženy, či muži to nastavené zrcadlo prostě neskousli :) ()

ervina

Po skvělém severském filmu jsem chtěla trochu odlehčení v podobě české komedie. No, to jsem si dala. Asi už jsem fakt moc náročná. Jedna hvězda za to, že jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Ale trpěla jsem. ()

Ikedar odpad!

Jasný dôkaz toho, ako v Čechách funguje (niekedy) film. Toto skôr pripomínalo filmové cvičenie druhého ročníku na filmovej škole, s tým, že študentka kvôli tomuto, nepostúpila do ďalšieho ročníka. Je strašný bizár ako sa toto dostalo do kín. ()

Gamekeeper77

Pytlovina na entou. Režijní debut jakési Marinovové těžká tragédie. Langmajer už asi nic jinýho nez kurevníka zahrát neumí, Gondíková se za herečku považovat nedá vůbec a za přehrávajícího Vondráčka mi bylo až trapně. Jedna hvězda, vzhledem k úrovni tohohle braku, za tu jednu, celkem slušnou soundovou scénu a druhá za to, že si film kupodivu celou dobu udržel mojí pozornost, takže jsem vydržel až do konce a neutekl jsem. 30%. ()

ostravak30

Budu k tomuto filmu neobyčeně laskavý a udělím mu tři hvězdy. Protože se přiznám, že jsem se parkrát od srdce zasmál, což se od komedie očekává. Tak hrozná zase nebyla. Má i děj ač trošku těžkopádný. Ani scénárista se nepotkal zrovna s formou, jak by řekl lecjaký sportovec. Vkládání hudebních podkresů se taky moc nepovedlo. Osobně někdy říkám ve filmech, že chybí hudba. Tady je jí zoufale moc a snímku to škodí. Navíc je na sobě naplácáná jako ingredience v dortu pejska a kočičky. Prostě jen tak, jak to tvůrcům přišlo pod ruku. Chybí také pořádná pointa na dovolené, kde jsou pozvány milenky J. Langmajera, ale nic se nekoná, hlavní svůdník prachsprostě uteče a vše je zapomenuto. Konec je trochu banální, ale jak jsem řekl úvodem, očekávám od komedie, že se budu smát a to, i když jen malinko, snímek splňuje. Ale bohužel spravedlivě řečeno je to silně průměrná komedie. ()