„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

kaylin

Ten příběh není nic skvělého, ale mohla to být docela dobrá komedie, kdyby to bylo alespoň po technické stránce lepší. Jenže tohle je filmová tragédie a ukázka toho, že začínáme zaostávat i ve filmovém řemeslu. Jediná skutečně pozitivní mi přišla Adéla Gondíková, která mě bavila a skvěle hlásila, jinak spíše smutek nad prezentovaným dílem. Co ten zvuk sakra??? ()

blackrain

Slepenec anekdot na téma seznámení na internetové seznamce. Připadala jsem si, že si pročítám odpovědi čtenářek jednoho internetového fóra pro ženy na seznamu. Tam se člověk taky dozví kolikrát jednu perličku za druhou. Tenhle film je naprosto povrchní a průhledný. Zoufale nevtipný až tragický. Vondráček neměl chybu. Toho si budu pamatovat. Totéž platí i pro Pavláska. Jen víc Adély Gondíkové. Třeba z ní jednou ten herecký diamant bude, když se najde slušný brusič. ()

slunicko2

Film je fajn v detailech, ale chybí nosný příběh. No a film bez děje...aneb Nejdřív blinkat, potom spinkat. 1) Ještě po půlhodině jsem si říkal, co že se to těm komentátorům na filmu nelíbí. Zatím přece dobrý. Jako když padáte ze sto třicátého patra mrakodrapu, jste deset metrů nad zemí a říkáte si - zatím dobrý. 2) Ani nesporně šaramantní 50letý Jiří Langmajer (šéf Seznamky) nepřekročí svůj stín ani stín neuspokojivě napsaného scénáře. Tak jsme spolu párkrát spali. Nechápu, jak sis mohla myslit, že spolu chodíme. ()

Helo

To jsem se tak čirou náhodou zase jednou dostal k televizi a zrovna běželo tohle. Říkal jsem si, že v mém tehdejším lehce orumo-pivovaném stavu to snad i zvládnu. Jen kdybych věděl, jak šeredně jsem se mýlil, neboť jsem dostal jeden z nejhorších filmů za ani nevím jak dlouho. Přitom samotná myšlenka se zdá celkem okej. Nic světobornýho, ale pro přiblblou komedii v mých představách docela použitelnýho. To by to ale musel točit někdo, kdo z těch potenciálně možná i vtipných scének dokáže tu srandu vytěžit. Leč nestalo se. Vtipný vtipy jsou tu všehovšudy možná dva a zbytek je totálně zabitej debilním zahráním, hudbou, střihem a nulovým vypointováním. Nevtipový dialogy zase strašně smrdí papírem a nepůsobí vůbec přirozeně a i v nich dost často nesedí střih. Ne, je to fakt bída a ta jedna hvězdička je jen za Gondíkovou a Kajnarovou, díky kterejm se na to dalo aspoň trochu koukat, a za jednu bezstřihovou scénu, kterou jsem u tohohle filmu opravdu nečekal. ()

TominoLa odpad!

To jsem si zase jednou dal. Měl jsem chuť si pustit něco lehčího a bez titulků. Dostal jsem 90 minut bolesti. Ani jsem nemusel být věštec a bylo mi jasné, že tohle nemohl natočit chlap. Něco tak špatného ano, ale tohle? To určitě NE! Paní scénaristka, režisérka je asi moc zoufalá a asi po všech těch seznamkách má i hodně špatnou zkušenost. Tak se rozhodla, že o tom udělá film (zda to byla komedie tak jsem se opravdu nezasmál ani jednou). Role byla od začátku jasná pro Jiřího Langmajera, kterého jako zbožňovala v "Copak je to za vojáka?". Pak zbývalo obsadit Adélu Gondíkovou, aby přišlo alespoň pár lidí co se zajímá o bulvár. Ještě, že mě to stálo jen čas a ne peníze. ()

kajas

Vlastně ani nevím, jestli začít pozitivy nebo negativy. Pozitiv je pochopitelně mnohem méně - sem tam trefný voiceover, Langmajer s Kajnarovou se v rámci možností také snaží. Zbytek už je ale marnost nad marnost - trilion postav, jejichž vazby nemáte šanci pochytit (stejně jako u nedávno vysílaných "Decibelů lásky"), a hlavně hodně slaboučký scénář. Debutující paní režisérka (a scenáristka a producentka, uf) se toho každopádně nebála a snad i za její odvahu neposílám tenhle film do úplného odpadu. Druhou hvězdičku věnuji Langošovi a jeho scéně s vyřezáváním stařecké skvrny ;). ()

maverick10 odpad!

Genderově jasně jednosměrný blábol, natočený zhrzenou ženskou, které manžel zahejbal s mladou instruktorkou jógy a ona sama neměla na nic víc, než plakat u plotny s ručníkem na hlavě. Každý svého štěstí ... a tak dál. Film o gumídkově, kde si každý gumídek našel toho svého gumídka v jednom velkém sáčku haribo. Český tvůrce se dostává mílovými kroky na dno české kinematografie, protože není ani schopný dát dohromady smysluplný námět. Jemu prostě stačí sebrat kdejaká klišé a natočit jednu zkurveně dlouhou reklamu. Kdy už se česká selka u televize chytne za nos a raději přepne na ty dokumenty na ČT2? ()

M.i.k.e

amaterismus první třídy a vlastně nic víc než jen skoro hodinu a půl dlouhá reklama na impuls a kdo ví co ještě.Celé to působí podobně uměle jako Velmi křehké vztahy...jedna hvězda za pár solidích fórů hlavně z kraje filmu...20% ()

Aljak

Podľa hodnotení som čakal, že to bude naozaj zlé a trápne. Ale napokon to podľa mňa bolo celkom pozerateľné - najmä prvá polovica filmu. Základ vcelku sľubný, aj zápletka rozbehnutá na výbornú, ale potom to išlo akosi dole vodou (cca od tých Kanárov). Ale napriek tomu relatívne počas celého filmu to zachraňovali dosť obstojné hlášky, scénky a vnútorné monológy postáv, ktoré sa žiaľ postupom času akosi vytratili a trápnych situácií naopak pribúdalo. Ale aj tak, bolo to fajn - hoci je škoda, že ten počiatočný potenciál nejako napokon zhasol. Ale tak, tie 3* si to zaslúži (najmä za prvú polku). ()

rakovnik

Otravný PP poslal hlavní postavy nakonec i na dovolenou na "Kanáry", ale i přes tento neukočírovaný nešvar českého filmu jsem se celkem bavil. Někdy tvůrci až moc tlačili na pilu a humor se změnil v křeč až trapnost, ale mnohé originální vtipy potěšily. Film asi nebudu vyhledávat, ale ani se mu vyhýbat jako zhrzené milence. ()

bourec

Ač vůbec nevim,proč sem tohle dvd přinesl domů,zřejmě jedině touha mapovat i po několika sračkách tvorbu českejch a slovenskejch autorů,ale ten film na odpad rozhodně neni.Pár vtipnejch scén,známý herci i neherci,a i když sou mi pravdy o vztazích docela u prdele,tak sem to přežil bez újmy.40%. ()

PROCESOR

Plytký, neslaný, nemastný. Je to škoda, protože obsazení i námět byl v pohodě a dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Takhle na mě dýchlo samotné trapno. ()

zette

Par vtipku se zde najde, ale celkove se jedna o dalsi ceskou komedii, na ktere neni nic, co by si mohl divak dlouhodobe pamatovat. Nepovedeny rezisersky debut a zbytecny film. ()

angel74

Sezn@mka je soubor poněkud ubohých scének, který když se odvážím nazvat filmem, tak se asi budu hodně rouhat. Jakmile se na začátku nepříjemně mihl Lukáš Pavlásek, věděla jsem, že to není dobré znamení. Bohužel jsem se nemýlila. S přibývajícím časem mě zavalila spousta trapných situací a ještě k tomu hrála nevkusná hudba oplývající dost žalostným textem. (25%) ()

dr.fish

Viděl jsem Seznamku v těsném závěsu po filmu Bezva ženská na krku. Musím říct, že Seznamka pro mne byla vysvobozením z beznaděje. Přes veškerou tupost tu má Bezva ženská na CSFD o třicet procent víc a to je velmi nespravedlivé. Seznamka je možná úplně jednoduchý film, ale má scénář, začátek a konec. A mezitím se pořád něco děje. Langmajer je pro roli jako stvořený a táhne celý film. Odpočinul jsem si a párkrát se zasmál. Není to žádný originál, viděli jsme to porůznu už tisíckrát, ale o to nejde. Tady mi to spíš zavání tím, že mnozí uživatelé si v životě nezaděvkařili, tak to šmahem splachují do hajzlu. Někteří muži ale nestárnou a Langmajer úplně nejmíň. V podstatě je ten film úplně v pohodě 60%. A teď, když jsem si přečetl na netu něco o režisérce, už chápu, že odsoudit to zde bylo vlastně povinné... ()