„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

silentname

"Sezn@mka" patrí medzi české komédie, ktoré asi nikto neuvidí viac ako raz. Má to pramálo dobrých myšlienok, kopec otravných stereotypov a okrem toho sa to snaží do toho dávať humor, ktorý miestami funguje, no na iných miestach zase skoro vôbec. Herci sú okey a celkom svoje role dávajú, no film nemá dobré tempo, pôsobí veľmi dlho a častokrát absolútne nevieme kam to bude smerovať (a nemyslím to v dobrom) pretože to neustále mení smer a ide od jednej témy k ďalšej a nevie to vyvážiť. Nie je to hrozné, ale rozhodne toto nie je komédia, ktorú by som mal dôvod púšťať niekedy znovu. Sem-tam som sa zasmial, no väčšinou som si kládol pri filme jedinú otázku. - Koľko "To Vážne?" momentov sa do tohoto filmu zmestí. Hodnotenie: D+ ()

dopitak

Čekáte to horší. Když se dokážete naladit na "poslednichDesetLetStaleStejneHerectviJirihoLangmajera", tak to snesete dobře. Product placement v hlavní roli, a pak pár hubených koček (kromě Jaroslavy O.) Několik vtipů ujde, několik dalších nebezpečně připomíná Troškovy Kameňáky (ale vono je to vlastně to lepší, co v poslední dvoudekádě natočil, tak co). Rádobyvtipné hlášky, u kterých asi tvůrci zkusili, jestli se z nich stanou hlášky (chovat jak Američan k teroristům). Je poznat, že film točila režisérka, podle konce. Travel service dovezl štáb na Kanáry, a nezávidím jim ani Kanáry, ani tu cestu s nejdražší lowcostovkou světa. Vondráček 50 % přehrával, ale ty zbývající 4 % docela dobrý. Hodně tomu pomohl hudební doprovod, zvláště pasáže, kde překryl dialogy. ()

Marze

Jediné co jsme mi líbilo bylo dost vtipných hlášek a příjemná hudba až na Ewu Farnou. Snímek je vyztužený ohromujícím počtem sponzorských výrobků. Špatně sejmutý, nevyrovnaný zvuk způsobuje, že dialogům není občas rozumět, případně je překřičí klipová muzika s velmi krkolomnou, leckdy až nechtěně parodickou hudební dramaturgií. Podobně světelná i barevná hladina obrazu skáče, občas to vypadá, že se kino chystá vypnout elektřinu. O střihu lépe nemluvit a„trik“, kdy se předstírá turbulence v letadle, vyvolá jediný opravdu upřímný smích.Podstata příběhu se zuby nehty drží nesmyslné konstrukce, podle níž hrdinka v bezbarvém podání Zuzany Kajnarové nezná manžela své nejlepší dlouholeté kamarádky neboli Adély Gondíkové, nikdy ho třeba jen okem nezahlédla, dokonce ani na obrázku, protože se prý nerad fotí. Takže hodinu trvá, než obě svorně zjistí, že záletný milenec první z nich je zároveň životním partnerem té druhé.Vnější stylizace pak silně připomíná směs společenských pořadů o lokálních hvězdičkách a lifestylových magazínů, takže dojde na pózování před objektivem, retušování, líčení, česání, návštěvy fitness center a značkové nakupování ve velkém. Taktéž na propagační výlet s televizním štábem na Kanárské ostrovy, který se zase velice podobá seznamovacím reality show.Vůbec o herectví se v Sezn@mce příliš mluvit nedá, snad s výjimkou drobných překvapení, k nimž patří, že Gondíková vystupuje sebejistěji než bezradný Langmajer nebo že Martin Kraus vnáší v malé roličce šéfova poskoka alespoň závan přirozenosti do mondénního seskupení více či méně sošných slečen. ()

Chrustyn

Česká bída, dnes již standardních rozměrů. Film, který nemá pevný scénář ani jasně daný příběh. Nudný spletenec nesouvisejících scén, které jsou na sebe naskládány, tak jak se to tvůrcům hodí a stejně tak i chovající se postavy, které mění charakter a chování dle potřeby dané scény. Film, který funguje pouze jako product placement, aby se zavděčil všem sponzorům. A že to nedává smysl a trapnost to posouvá na úplně jinou úroveň, to nikoho nezajímá. Langmajer je definitivně ve škatulce herců, které nenávidím a jsem zvědav, jestli ho ještě někdy uvidím v jiné roli, než v jaké je zaškatulkován tak dvacet let. ()

Ivoshek odpad!

Ten film je moc špatný. A je to proto, že nemá dobrý scénář, dialogy a postavy. Neděje se v něm ani nic zajímavého, ani vtipného. Kromě toho má taky děsivou hudbu, kde jsem snad slyšel i Leška Semelku. Asi. Když se na scéně objevila postava teplého barmana, bylo mi trapně. ()

eraserhead666

Kdybych to chtěl napsat hnusně a zkratkovitě, napíšu: "Film o blbkách pro blbky." Přesně ten konzumně pozlátkově naprosto prázdný film, naprosto nepředstavitelný a nerealistický, odehrávající se spíše v myslích určitých lidí než ve skutečném světě, obsazený ne podle hereckého umu, ale podle ksichtu. Film, který se nedá brát ani jako karikatura. Přesto film, který vás rozesměje, i když možná z jiných důvodů než měl v plánu. Vždycky jsem měl rád a hrozně se mi líbila Zuzana Kajnarová, faktem je, že po tomhle filmu to trochu kleslo. Ale Vondráček pobavil. ()

claudel

Začátek byl poměrně vtipný a trefoval se do seznamkových stereotypů, pak už to spadlo do tisíckrát známého a omílaného schematu a konec byl nuda. Herecky Langmajer jako vždy na jedničku, z vedlejších rolí vynikl Nosek. ()

Necrotongue odpad!

Fuj, to jsem ale kruťas! Mohl jsem se přece překonat a ohodnotit alespoň jednou hvězdičkou. Nemohl. Už mi fakt leze na nervy, jak se do českých filmů obsazuje kdekdo a jak může psát scénář každý, kdo umí kroužit prstem v rozlité hrachové polévce. Jiří Langmajer hraje v podstatě stejnou postavu jako v pozdějším snímku Po čem muži touží, tam na mě ale scénář fungoval, tohle byl jen typický hejt na chlapy, který by mě mohl bavit, kdyby byl udělaný pořádně. Takhle to byla jen ztráta času. ()

Kamca_

Jedna z největších českých blbostí, jaký jsem měla možnost vidět. Fakt zbytečný film. Viděla jsem ho celý, ale chvílema to bylo vážně utrpení. 25%. ()

malylada

Tohle se opravdu hodí do televize, kamera a střih na amatérské úrovni, to celé prokládané nesnesitelným hudebním doprovodem. Nenápadně propagace sponzorů ala rádio Impulz a podobně. Světlých okamžiku se tam najde tak do deseti minut a snad jen na Langmajera se dá dívat (třetinu filmu jsem byl na messengeru).....2/10 ()

Lyli

Viděla jsem horší, ale ani tak se nenechám opít rohlíkem. Velké plus? Šetrná manitulace s reklamou, protože v poslední době jsou české filmy spíš jedna velká reklama, a to tady neplatilo. Hm, a to je jediné, co mi z filmu utkvělo...a to je celkem smutný. ()

Tryskomyš

Seznamka, aneb jak se seznámit v dnešní době. Za použití moderních technologií. Zajímavý obrázek, jací jsou muži. Langmajer je přesný standard, kretén, který má rád především sám sebe. A má strašně velké sebevědomí. ()

Marsik

UPC (My Prime) - Čekal jsem tedy větší slátaninu, jelikož hodnocení 35% opravdu lichotivé není, ale řekl jsem, že to zkusím. Mnohé scény byly hodně přestřelené a takto se snad v reálném životě nechová nikdo. Mělo to ale i pár trefných hlášek nebo vtipů a čistý čas 80 minut byl také na pohodu. O debutu paní režisérky se sice nedá hovořit jako o provedeném, ale o mega průseru také ne. 60% (with J.) ()

Lukrecie

@Tak falešný, povrchní - jako dnešní doba - až je to dobrý! Jasné, že se nebude líbit těm, co trpí "na ego", nesnesou kritiku a pravdu. Na prvotinu autorky za mě velmi dobré, trefné a odvážné@ "Tak jsme spolu párkrát spali no a co? Jak sis mohla myslet, že spolu chodíme?" "Bejt tolerantní žena na úrovni se mi neosvědčilo. Tak se k němu chovám jako Amerika k teroristům. O jeho požadavcích prostě nevyjednávám." Moc pěkný film, který dává velmi dobré zrcadlo mužům asi proto také to hodnocení...... Užila jsem si to ()