MirkaP

Zajímavý film, na jehož sledování jsem musela být trochu odpočatá. Chce to soustředění na tu kadenci, s jakou to Sloane podává. Ona si je natírá na chleba i ve chvíli, kdy to vypadá, že tím máslem je ona. Nenechte se zmást. ()

Tominni

Film o lobbingu a přesvědčení o změně zákonu o zbraních, Jessica Chastain se tak pouští do obtížné bitvy, která se zdá být předem prohraná. Lobbing na té nejvyšší úrovni, co všechno se dá k němu využít. Smršť výborných dialogů se samotným výborným závěrem. Lobbista zkrátka musí myslet několik tahů dopředu. Naproti tomu stojí samotný život hlavní hrdinky, který už tak hvězdný není. Za mě překvapivě dobrý film. ()

kubas369

9/10. Hodně nečekané překvapení. Bravůrně napsané drama o žumpě moderního světa. Né vážně, klobouk dolů, co si tady scénárista Perera s námi rozehrál za důmyslnou partií. ()

yatan

Prvych par minut som si myslel, ze scenar pisal Sorkin. Skoda, ze mnohe filmy, ktore sa chcu tvarit chytro a budit dojem nepredvidatelnosti casto krat zlyhavaju prave na tychto prvkoch. Ono totiz ked, sa to posklada a naozaj sa venuje pozornost detajlom, velmi to nedava zmysel, ale stale ide o vyborne zahrany a podany thriller s vysokymi ambiciami. Devil is in details a tu je prave ta obrovska priepast medzi dobrym a vybornym filmom. Stale ale hodne pozretia na kludny vecer bez vysokych ocakavani, dokonca moze aj prekvapit. ()

x_ander

Jessičino one (wo)man show. Nesleze z plátna a hraje jako o život. Moc dobře vím, proč patří mezi mé oblíbené herečky. A ačkoliv film stojí víceméně na ní, tak jí nahrává pekelně nabitý scénář. Občas je sice problém pobírat, co se ve filmu děje, ale přesto je Miss Sloane jedno z největších překvapení roku. Nezanechá sice až takový dojem, jako velmi podobné Spotlight, ale rozhodně stojí za vidění. ()

wanry02

Jessica Chastain je prostě na takovéto role přímo dělaná. V tomto filmu si zahrála téměř totožnou roli jako ve Velké hře a znovu je famózní. Abych nechválil jen jí, tak tady v tomto případě si myslím, že je opravdu znatelný vážně skvělý výběr herců, kteří předvádí maximum co ze sebe můžou vydat a dotváří skvělou autentičnost snímku. Když teď překročím na děj, tak i přes pomalý začátek, kdy se trošičku déle dostáváte do děje než by bylo bývalo zdrávo, tak po první třetině se ponoříte do filmu všemi svými smysly (tedy pouze některými) a jste, nebo alespoň já jsem byl ohromně zvědavý co přinese další scéna a kam se příběh dále posune. A ještě co bych chtěl určitě zmínit je výborný scénář, který (stejně jako u velké hry) je přímo přeplněný dialogy, ve kterých jsem se občas trochu ztrácel, ale i tak jsem velice spokojen. 85% ()

Aniki

V nasich koncinach je slovo lobbista velmi zprofanované, dokonce by se dalo říct, že sprosté. Přeci jen jde o činnost zabývající se ovlivňováním, no a když chcete někoho ovlivnit, nabízí se široká škála přesvědčovacích metod. Obrovský prostor pro nezákonné obohacování všech zúčastněných stran. Za oceánem jsou tyto možnosti defacto stonásobně větší, takže........ Tak jako tak se u tohoto snímku jedná o sousto pro americké masy, masy nikoliv nevzdělané, přesto však velmi, ale opravdu velmi hloupoučké. Tyhle ovečky si stát vypěstoval cíleně, zhruba sedmdesátiletým, nikdy nepřerušeným konzumem. Takže se tu jedná o hru na film pro intoše, který je ovšem urcený někomu úplně jinému a sází na takové to davové, omámeně vyslovené "waw". Nejvíc mi film připomíná, akcentem na vysokolevelovou inteligenci, Sherlocka Holmese nebo Endeavoura Morseho. Koukatelné, za čtyři......hvězdičky. ()

Dejf4

Snímek bez výrazných chyb a to po všech aspektech. Tenhle druh politických dramat mám rád a Miss Sloane nezklamal. Všemu vévodí Jessica Chastain, která je úžasná, bravurní a jen díky ní je film tak strhující. Děj skvěle odsýpá a to i přesto, že obsahuje plno odborných a hodně složitých dialogů. Forma a obsah jsou v absolutní rovnováze. Velká škoda, že snímek okolo cen jen neprávem profičel. 8/10 ()

megajalec

Drsný príbeh z prostredia americkej lobby, ktorá sa týka prípadu obstarávania zbraní (v USA tak aktuálna téma). Lobisti sa vyskytujú v každom štáte, ale v zámorí sú asi najmarkantnejší. Mne pozadie tejto "profesie" až tak veľa nehovorí, v niektorých momentoch filmu som sa trošku strácal (šialene rýchle dialógy na náročné témy) a nestíhal si ukladať kocky stavebnice v hlave. Výborný bol však záver, keď rovnako skvelá Chastain položila (alebo práve naopak, vzala) posledný a rozhodujúci kus stavebnice do skladačky. ()

AndrewNewman

Po dlhšom čase som opäť našiel strhujúce dielo z politického prostredia. Výborne herecké výkony tvorcovia okorenili prakticky dokonalou réžiou a hlavne scenárom. Možno to nie je pre každého pretože nie každého zaujíma politika a už vôbec nie americký senát, ale v tomto prípade si každý fanúšik poctivo natočenej drámy príde na svoje. Jednoznačne skvelá záležitosť. ()

hony23

Byla jednou jedna ambiciózní piča, která pro svou kariéru lobistky obětovala opravdu vše, která byla pro vítězství ochotna jít přes mrtvoly a která byla vždy o dva tahy napřed, než její protivníci. Z celého filmu musím ocenit akorát závěrečné finále, kdy se všemi elegantně vyjebala, do té doby trochu nuda. Je ale otázkou, zda může být politicko-lobistické drama vůbec záživné a strhující. ()

Saxos

Až do závěru v absolutním napětí co nám ta zrzka vymyslela, aby dostála svého hodnocení "nemilosrdná mrcha". Up.: tak po dnešní repríze zvedám na 5*. Zrzka mě fakt přesvědčila. ()