Útok na vysoce postaveného politika se vyšetřuje opakovaně z různých pohledů. Madani se musí vypořádat s pravdou, která zabolí. (Netflix)

IZFNP

Doposiaľ najlepšia epizóda. Hrátky s perspektívou a časom boli skvelou ukážkou toho, ako je scenár Punishera vymazlený. Po dialógovej stránke je to rovnako super, čo je pre mňa príjemné prekvapenie seriálu. Najviac ma ale šokuje, ako mi sadol Barnes, ktorému tieto šmejďácke postavy sedia výrazne viac, ako hrdinovia, inteligenciou a chladnou vypočítavosťou si kradne scény pre seba. Až v tejto epizóde mi došlo, že mám vlastne dosť rada i to , ako je napísaná postava agentky, to len Revah nevie zároveň hrať, zároveň rozprávať. Frank a to, ako jeho chovanie i jeho samého ovplyvňuje vzťah ku Karen, ma hrozne bavia, ich vzťah patrí k tomu naj v tejto netflix/marvel štaci. Pri tom všetkom Bernthal opäť ukazuje, že nielen muskulatúrou a hlbokým chraplákom je vo svojej roli perfektný, má na to zahrať i emocionálne momenty. A to, čo sa mu zračí v očiach, keď pozerá na Karen... Ježiš dajte mi ďalší diel! ()

tron

"Ak dobrého psa príliš často mlátiš, zmení ho to." Tak nie, zas to nie je ani len na 70%. Možno ak by sa to zhustilo na 6 dielov a nie smrtiacich 13, fungovalo by to. Lenže takto je to príliš často nuda. Postavy sú na jednej strane zaujímavé a dobre napísané, na strane druhej často nudia. A akcia je slabučká, čo je fakt tragédia, keďže sa bavíme o Punisherovi. Tento diel je každopádne zaujímavý scenárom, niečo ako film Uhol pohľadu: jedna tragédia ukázaná z pohľadu viacerých postáv. ()

Kaka

Akční a chytlavá epizoda, kde se neustále skáče v čase podle výpovědi různých zúčastněných. Působí to sice trochu repetitivně, protože x záběrů a scén je tam vícekrát, ale zachraňuje to zdatně krvácející Castle, který skáče přes x pater, dělá si štíty z mrtvol atd. ()

Necrotongue

Desátá epizoda na mě docela dobře fungovala. Jedna událost podaná z různých perspektiv mě až nečekaně bavila, navíc tvůrci přestali chodit kolem horké kaše a konečně chudákovi Frankovi otevřeli oči, takže by se mohl děj konečně pořádně rozhýbat. Alespoň doufám. ()

Wysch

The only crime in a war is to lose. Na papíře by tenhle díl neměl v Punisherovi vůbec fungovat, ale díky tomu, jak nás scénář zainteresoval v postavách, "úhel pohledu" funguje překvapivě dobře. ()

David.Darco

Frankov Castleov Rašomón v New Yorku je perfektný nápad. Zvolená forma rozprávania, ktorá príčinu výsledku ktorý vidíme na začiatku odďaľuje za účelom napätia funguje perfektne. Škoda že ku koncu už epizóda stráca dych aj svoje čaro. Dočkáme sa však dlho očakávaných odhalení. ()

kenkaku

Přestože dějem zcela debilní (a z části vycpávkový) jde o nejlepší epizodu série. Žádné kydy 3/4 hodiny + 5 minut brutální akce. Epizoda je procpaná dynamickými pasážemi a to luxusně natočenými... Obávám se ale, že teď u bude zase jen sešup. ()

aR3Zz

Skvělá epizoda, dosavadní vrchol série! Změna časové posloupnosti a jinak pojatý sled událostí tomu vnáší nový nádech. Pořádně se to zamotává a nakonec skončí příjemně překvapivě. ()