Bývalý mariňák, který jde po zločincích odpovědných za vraždu své rodiny, se ocitne v pasti armádního spiknutí. (Netflix)

zigy

Jako kdyby se ve seriálu plném špionů najednou zjevil John Rambo....výsledkem jsou závěrečné céčkové krvavé orgie, ale jinak je to poměrně duchaplná jízda plná sžíravých zjištění o válečných veteránech a prohnilosti CIA a různých papalášů, co jen využívají vojáky k vlastnímu obohacení. ()

kishi_SO

od serialu z nazvom Punisher som cakal, ze bude robit to co mu ide. Teda vrazdit, mrzacit, trhat, porcovat. Namiesto toho 11 epizod nudneho, miestami zbytocneho tliachania, 1 epizoda gore popravy a 1 epizoda dozivotneho mrzacenia. Sorry, ale Punisher na vlastny serial nema. V Daredevilovi ako vedlajsia postava bol omnoho lepsi. ()

CheeseFigure

Tak nakoniec nepotešilo. Áno, malo to pár svetlých momentov, ako napríklad Lewisa Wilsona, vládne konšpirácie, sexi agentku Madani, krvavé finále, riešenie legality zbraní a post-traumatického syndrómu. ALE! Ale bolo to ukecané, zdĺhavé a tej akcie tam nebolo až tak, ako by som si prial. A popravde, pristihol som sa, že mi Jon Bernthal v roli Punishera nesedel až tak ako v Daredevilovi. Neviem prečo, ale občas som mal pocit, že Thomas Jane alebo hlavne Ray Stevenson boli lepší kati. Ale v niektorých scénach mi zase vyhovoval. Zaujímavé. Čo sa týka Punisherových protivníkov, tak sme sa dočkali Agenta Orangea. Ten nedostal toľko priestoru aby ma nejako bavil. Proste sadistický hajzlík, ktorý tam je ako hlavný cieľ. Na druhej strane, Billy Russo je iná káva. Zo začiatku normálny psychopat, ktorému ide o prachy ma moc nezaujal, ale čím ďalej, tím viac ma začal baviť a dokonca sa u mňa radí spolu s Fiskom a Kilgraveom do topky MCU/Netflix záporákov. Na záver len dodám, že síce ma politikárčenie baví, tak dúfam, že v druhej sérií dostaneme klasického Punishera, ktorý pôjde po krku gangstrom, mafiánom a podobnej hávedi. ()

zurivymlok

9/10 Tak není to úplně bez výhrad. Možná to mělo trochu pomalejší, zato však opodstatněný rozjezd, který vystavělo pilíře příběhu a hlavně uvěřitelný vývoj chování jednotlivých postav. Trošku mě zklamalo pár věcí na finále. Spoilery: První výtku mám k epizodě 12, kdy při mučení se až příliš odbíhalo do představ za jeho ženou => mě prostě přišlo, že je to tam strašně na sílu (a lá Gladiátor, Spartakus a kupa dalších...) a moc to nefunguje. Druhá výtka je k závěrečnému souboji, či spíše k tomu, co tomu předcházelo. Finální rvačka je supr, ale vše kolem mi přišlo trochu vykonstruované. Padouch se klišoidně až příliš vykecával a dva rukojmí byly tak nějak navíc, resp. jejich účelem bylo ukázat hlavní rozdíl mezi Punisherem a Billim, nespíš aby zničili případné poslední sympatie vůči záporácké postavě. Já bych ocenil menší černobílost hlavního záporáka. Tato postava byla velmi dobrá a měla obrovský potenciál být ještě mnohem lepší, kdyby víc osciloval mezi dobrem a zlem, mezi krutou cílevědomostí a svědomím, bylo by to mnohem zajímavější a mnohem více emoční. Pro mě to byla zajímavá postava, ale čím více ho film odhaloval, tím více se z něj stával jen běžný sociopat, jakých známe z filmů spoustu. A to že dal echo Madani taky moc smysl nedávalo. Možná to měla být pojistka, kdyby selhal, ale nevím. Každopádně je to další špičkový seriál z dílny Netflixu. ()

motyka52

Nekompromisní, někdy až absurdně. Logika tady sice někdy dostává na prdel víc než všichni záporáci i sám Frank dohromady, ale čert to vem. Je to zábavné, má to skvělou atmosféru a vynikající bitky. Obsazení Amber Rose Revah je sice úplně mimo, ale zážitek mi to nezkazilo. #GetFrankToMCU! ()

Wineology_

Nabušeno vším možným i nemožným, poskládáno do funkčního celku, a až na pár pro mě osobně zbytečných částí absolutně bez chyby. ()

skvely

Je to úžasné. Akce skvělá, příběh taky, je to hezky natočené.. Nemohla bych říct, že jsem se někdy nudila. Jedinou věc, kterou bych vytkla, je ta, že tam bylo spoustu jmen a nedokázala jsem se v nich vyznat. Ale to je spíš problém osobní, ne něco, co by mi kazilo zážitek ze seriálu. Hrdě můžu přiznat, že se z Punishera stala moje oblíbená postava z Marvelu. ()