The Punisher

• USA Marvel's The Punisher
USA, (2017–2019), 23 h 2 min (Minutáž: 47–58 min)

Tvorcovia:

Steve Lightfoot

Predloha:

Gerry Conway (komiks), Ross Andru (komiks)

Hudba:

Tyler Bates

Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Jaime Ray Newman, Kelli Barrett, Paul Schulze, Jason R. Moore, Deborah Ann Woll (viac)

Bývalý mariňák, který jde po zločincích odpovědných za vraždu svojí rodiny, se ocitne v pasti armádního spiknutí. (Netflix)

Recenzie používateľa DarweyD k tomuto seriálu (9)

The Punisher (2017)

Jelikož se frank objevil v mym nejoblíbenějšim seriálu (Daredevil), tak jsem automaticky měl tendenci ho s nim srovnávat a to si myslim byla chyba, Punisher je opravdu dost jiný než Matt a jeho válka proti zločincům v ulicích, i tak příběh je silnej jako sám punisher, v akčních fázi Frank Rambo funguje na diváka akce a emoce postav uplně stejně dobře jako v pomalejších částechr, lepší spin-off jsem v životě nezažil a Frank si u mě po dvou sériích vystřílel plnejch 5 hvězd ()

Season 1 (2017) (S01)

I přes kontroverzi o málo punishrovství, málo krve a akce, musim dát pět hvězd, punisher sice vybočuje z temný atmosféry daredevila. Ipřesto je tohle výbornej spin-off a nenechá to na vašich emocích nit suchou. ()

Ve tři ráno (2017) (S01E01)

Nadupadný návrat punishera v plné parádě, krásně zdůrazněná psychika a deprese hlavního hrdiny, skvělé načrtnutí toho, kam se seriál bude ubírat. Výborný pilot, pro výborný seriál. ()

Dva mrtví muži (2017) (S01E02)

Po několikátém shlédnutí dokážu více ocenit každý detail druhé epizody, ještě mnohem lepší, než předchozí průjezdy sérií. ()

Kandahár (2017) (S01E03)

Po několikátém shlédnutí mi začínají docházet všechny spojitosti seriálu, potom se na to kouká o moc lépe. 90% ()

Ctnost zlých (2017) (S01E10)

Zatim nejlepší díl série :) kulky, krev a hněv boží, to je jeho styl ()

Season 2 (2019) (S02)

návrat ve velkym stylu, ikdyž je druhá řada pomalejší, a mohla by být možná klidně kratší, je to jízda jaxvině... když přežijete pomalješí tempo, zbytek řady prostě nemůžete nemilovat, představitel J. Bernthal je dle mýho názoru jeden z nejlepších herců současnosti, a F. Castle je rozhodně mojí nejoblíbenější postavou na plátně vubec, opět se vrátil v největší parádě a plný výzbroji, jeho scény kdy mluví o svojí zesnulý rodině mě skoro vždycky doženou k slzám, a jeho akční scény který by záviděl i Tarantino s Rodriguezem mě doženou až k smíchu jak jsou perfektní, a s jakou precizností a stylem frank drtí svoje nepřátele Postavy Billy Russo : již ne tak zajímavá postava jako v první sérii ale vubec nenudil, jeho linka s doktorkou Dumont z psychologického hlediska velice zajímavá, herec vinikající Curtis : dobrák od kosti který ikdyž si přál skončit s dětmi a manželkou na krku, se dostal do tohohle šílenýho kolotoče plnýho krve a výstřelů, a ikdyž si to sám nerad přiznává, miluje Franka jako bratra i přes všechny jeho nedokonalosti, herec naprosto výbornej Amy : krásná ukázka toho že kdokoliv se nám dostane pod ruku, pro nás může jednou znamenat celej svět, a položili bychom za něho život Medani : krásná, sexy a ambiciózní agentka která hledá tu správnou cestu za spravedlností, herečka bravurní Karen : zde nedostala tolik prostoru, plus je mi líto absence Matta a foggyho, hodně mi chyběli a budou chybět Brett Mahoney : Cajt kterej také hledá smysl pro spravedlnost, dobrá duše, bohužel nevidí co se mu děje před nosem a jedná zbrkle, herec za 1 podtržená John Pilgrim : úžasná záporná postava která si jde tvrdě za svým, navíc se zajímavým příběhem. Komu se líbila první řada, určitě si druhou zamiluje alespoň stejně.. 90% ()

Roadhouse Blues (2019) (S02E01)

“Welcome back frank... again” masterclass akčích scén, lepší začátek si nemůžete přát, prozrazovat nic nebudu, těžce nacházim slova jak moc je první díl dobrej, pokud se vám líbila první série, první díl vás vtáhne naprosto stejně 100% ()

Rozbouřit vodu (2019) (S02E03)

zatim teda druhá série jak na běžícím páse, naprostá paráda, a přesně tak jak by si správnej fanoušek tohohle seriálu představoval. 90% ()

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Daredevil nabírá nové tvůrce

Daredevil nabírá nové tvůrce

29.10.2023

Nedávno vyšla zpráva, že Marvel kompletně překopává svoji televizní strategii a uchýlí se nyní k tradičnímu formátu pilotů, showrunnerů a tzv. writer’s room (menších skupinek scenáristů, kteří mají… (viac)

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

12.03.2022

Těšili jste se coby fanoušci Daredevila nebo Punishera ze zprávy, že studio Disney ve spolupráci s Marvelem přidalo tyto netflixovské seriály na streamovací službu Disney+? Pak zjevně nejste součástí… (viac)

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)