Ymbecill

Solidní podívaná, solidní poselství, solidní uzavření Mobova příběhu. Po zhlédnutí mi nezůstaly žádné nezodpovězené otázky, při čemž na ty z S2 jsem obdržel odpověď. Třetí série nezklamala a rozhodně se vyrovná předešlým dvěma. Můžete se těšit na akci, vtip, ale hlavně pořádnou dávku ponaučení bez zbytečného rozptylování [0/9]. Skvělý shounen. 10/10 ()

Jeoffrey

Tak Mob Psycho 100 nám definitivně skončil a tahle třetí série pro mě byla jak na houpačce. Byly tu díly, na které jsem se opravdu těšil, kde jsem si užíval příběh i vývoj postav, ale byly zde i pasáže, které mě nijak extra nezaujaly, a tak třeba o významu dvojdílu s mimozemšťany tak nějak přemýšlím ještě doteď... Stejně jako u předchozích sérií i tady mě z velké části míjel jakýkoli humor, který mi seriál nabídl. Mob pro mě zkrátka jako komedie nikdy moc nefungoval. Na druhou stranu mě bavilo, jak seriál pracuje s hlavními postavami, kam a jak se vyvíjí. Animačně to byla opět kombinace osobitého stylu autora, na který jsem si už asi i zvykl a perfektní řemeslné práce odvedené v soubojích a celkovém snímání pohybu, opět obohacená o spousty ukázek umělecké kreativity, například v nápaditém používaní barev. Se samotným závěrem jsem na jednu stranu spokojený, líbila se mi ta celková myšlenka o smíření se sám se sebou, na druhou stranu jsem ale opět, asi u tohoto seriálu již tradičně, čekal něco trochu víc. Ovšem celkově je Mob 100 slušný seriál s dobrým příběhem a pár zajímavými postavami a pokud vás chytne i jeho humor, pak si ho výborně užijete. Já však končím jen potěšen, ale nepobaven a z určitých částí téhle třetí sezóny i trošku v rozpacích. 6,6/10 ()

Hees

Tretia sezóna je trocha niečo iné ako prvé dve, lebo prvé dve sú vlastne taká zmes absurdností a neuveriteľnej sily hlavného predstaviteľa. Tu je polovica, nepoviem, že filler (zbytočné diely), ale nejaká taká výplň čo vlastne nič nepovie, ale ani neuškodí a druhá polovica je psychický stav Moba. Problém je ten, že taká vážna téma ako jeho psychické rozpoloženie prináša do tohto anime niečo iné ako doposiaľ a anime čo si zakladalo dlho dlho na vtipnosti túto vtipnosť postupne zahadzuje a netvrdím, že práve toto je zlé. Ak by sme mali aj celé anime o tomto vôbec by to nevadilo napriek tomu, že divák bol zvyknutý na niečo iné. Vadilo by to, že vlastne polovica anime je nižšej kvality. Je dobré, že v tejto sérii sa pracuje vynikajúco s postavami, ktoré sa zamýšľajú nad sebou, priznávajú sa ku všetkému a rapídne napredujú tak, aby došlo k nejakému rozuzleniu. Dá sa teda obrazne povedať, že postavy čo predtým boli deťmi tak tu veľmi zrýchlene sú donútené dospieť a prestať snívať svoje detské sny. Tretia séria sa mohla teoreticky držať zaužívaného, ale stavila na trochu niečo iné, ale čo je dôležité točila sa okolo hlavného hrdinu Moba a to sa mi naozaj páčilo. ()

moviefreak

Škoda, posledná séria mi prišla nútené, na silu dokončenie niečoho úžasného. Prvé dve série sa predbiehali v originalite, ľudskosti, vizuálne vymakaných súbojoch... Nevadí, kto má Moba rád si stále môže pozrieť prvé dve série, a neviem sa dočkať s čím novým príde autor One Punch Mana (tretiu sériu hádam vytvorí kvalitnejšie štúdio). ()

JamesSi

Zatímco druhá série byla o velkých případech a soubojích, poslední sezóna Moba je více osobní a uzavírá příběhy mnoha postav. Podívá se dovnitř a zkoumá v posledních epizodách vlastně hlavní problém Moba na kterém je postavený celý seriál. Uzavřeme linky u kterých jsme to čekali (Dimple), tak linky u kterých jsem to nečekal (Telepatický klub a UFO). Je to ve výsledku důstojné zakončení, ale nevím proč jsem jím nebyl uhranutý jako u předchozích řad. Jako závěr, ale fajn. Mob přijmul sám sebe a to je na čem záleží. Animace je stále kreativní, vtipy mi přišli vtipné a propracované postavy dospějí do jejich logického finále. Bude mi ten seriál chybět. ()