Bývalá členka špičkového vraždiaceho komanda sa jedného dňa rozhodne navždy skoncovať s krvavou minulosťou a vydať sa. Jej svadobný deň sa však premení na krvavý masaker. Keď sa po rokoch preberie z kómy, túži len po jednom - pomstiť sa každému, kto jej ublížil. (STV)

venca163

Zase další pocta =). Jo, je to stylový a některý vychytávky pochytí i takoví neandrtálci jako já, ale bohužel jsem se semtam nudil. A to nepřeváží ani různý parádní scény. "My name is Buck and I'm here to fuck." a celá scéna s ukousnutím rtu (jazyka?). Všechny scény z kostelíčku kde měla být svatba. Animovaná minulost, hádka o původ a závěrečné skalpování Lucy Liu =). Celkově asi nejslabší Tarantino společně s Pancharty. A to je pořád dobrý skóre. (70%) ()

Sheffield

Už je tomu skoro 10 let, co mi do sbírky přibyly oba dva díly Kill Bill. Jediné, co můžu s jistotou říci je to, že se mi to i po téměř dekádě líbí pořád stejně. Skoro dvě hodiny utečou jako voda a já musím uznat, že souznění hudby, zvuku a obrazu je prostě dokonalé a nestíhám se nudit. Souboj s Gogo Yubari je opravdu brilantní. A na konci filmu se najdu jen s větou na rtech: "Give me some more!" ()

Jello Biafra

Brutálna rubačka nacpaná až k prasknutiu popkultúrnymi odkazmi, hláškami a okorenená brakovou štylizáciou starých hong-kongských akčňákov či samurajských filmov. Film vrcholí v samurajskom súboji, kde končatiny lietajú vzduchom a naša hlavná hrdinka pošle na večnosť desiatky mafiánov Jakuzy. Videné prvý raz pred 9 rokmi na Tv Nova a mal som časom dojem, že moje prvotné nadšenie z filmu časom opadne. Lenže chyba lávky, stále mňa tento akčňák baví a zasa som sa utvrdil v tom, že Tarantino zostane aj naďalej medzi mojimi obľúbenými režisérmi. ()

Darth_AK

První tarantinovka kterou jsem kdy viděl. Bez titulků pro japonské části, takže půlka filmu bylo japonské žvatlání "hugabu keitzuzu bugugu". Pokud jsou všechny tarantinovky takové, tak to mě potěš koště. Záběry na obličej a pohyby trvají tak v poměru 40 s = 1 pohyb, když už přijde akce, tak jen všude stříká krev. Film se snaží extrémně stylizovat nadupanými vtipnými hláškami, které ale působí moc vynuceně, na to aby měly svůj dopad. O hereckých výkonech těžko něco říkat, žádné nejsou, kromě Umy Thurman, a ta jen celej film kouká naštvaně. Naprosté zklamání, a jestli je tohle to co fanoušci Tarantina milují, tak v tom případě tu zbožnou úctu kterou dostává, vůbec nechápu. 1* ()

Smileface

No,já vlastně ani nevím co si mám o Kill Billovi myslet.Je to bezesporu jeden z nejkrvavějších filmů vůbec(Někdy až tak krvavý,že mi spíš příjde jako parodie ve stylu Muž z Acapulca a ne pocta starým bojovým filmům).Problém je taky s příběhem který je velmi jednoduchý(i když ho Tarantino snaživě zamotával) a připomíná spíš procházení z jedné lokace do druhé ala PC hry "Mortal Combat" nebo "Street fighter".Abych pořád nekritizoval,bojové lokace jsou v pohodě,akční scény a kreslený příběh taky ujdou.Souhlasím s KevSpou že jde o "lahůdku kterou si nevychutná každý" s malou upravou:"Lahůdka,kterou si vychutná málokdo".Když jsem totiž odcházel z kina,reakce lidí nebyly nadšené(Jako například u Prátů z Karibiku nebo T3),ale ve stylu:"hmm ale jo,tak spatne to nebylo(obhajoba 130kč za kino:-)" nebo "škoda že se nedozvím jak to dopadlo(škodolibý usměv)".Problém byl totiž v monstrózní propagaci Bioscopu,která z Kill Billa dělala další komerční superhit mezi "Piráty z Karibiku" a "Matrix:Revolution",takže na něj chodili i lidé,kteří mají v oblibě letní hity Made in USA a jejich smutek z Billa byl viditelný.Kill Bill vydělal v USA zatím jen 54 milonů a například zmiňovaní piráti vydelali milionů 300.Takže nyní důvod mého nízkého hodnocení:Výše zmiňované zklamání mnoha lidí zavádějící reklamou,rozseknutí filmu na 2 části,NULOVÝ děj(pokud jsem něco vytýkal Matrix:Reloaded tak se omlouvám),hrozné nohy Umy Thurman a otázka mého kamaráda "Ať už přestanou máchat těma mečíkama a ať někdo už konečně odstřelí tu babu kalachem" :-) A proč mu vlastně dávám tak moc?Možná kvuli tomu,že doufám že je to jen nepovedená předehra k něčemu lepšímu. ()

Mr.Jackass

Stylová akce a potoky krve, výborná hudba a příběh o nutné pomstě :) Po shlédnutí jsem chtěl me od Hatori Hanza, ale kupodivu se nikde nedá sehnat a sen se stát samurajme se mě také rozplynul.. ()

Zemi11

Hektolitry krve, tuny mamrdů a naprosto iritující Uma Thurman. Ale chápu mé kolegy, kteří dávají 4 potažmo 5 stars. Dnes je bohužel taková doba, že stačí kvalitní jméno režiséra a dřív než se přijdeme podívat do kina máme jasno, že od Tarantina je to další bezvadný film. Jen pozor, pane režisére, nic netrvá věčně. Až se lidi podívají na tento film s odstupem a jakýmsi nadhledem, budou se mnou souhlasit, pane Trabantino! ()

Houda666

Keby som pred zhliadnutím filmu vedel, že ma čaká 100 minút absurdných bitiek bez akéhokoľvek príbehu, tak by som si sledovanie tohto snímku skutočne odpustil. Všade striekajúca krv a poodsekávané končatiny ma už v polke filmu bolestne nudili. Keby nebolo niektorých originálnych momentov (najmä animovaná časť filmu), tak by moje hodnotenie kleslo ešte nižšie. Tarantino je ale značka, ktorú máloktorý divák urazí nízkym hodnotením. ()

lskala

Tarantino plný tvůrčích nápadů a kreativních myšlenek? To je geniálně nebezpečná kombinace. Výsledek může vypadat třeba takhle - Kill Bill. 95% - 5***** PS: "mám Tě rád, ale když na to přijde, jsem pěkná píča..." :-) ()

mikulíšek

Film, který, alespoň pro mne, zraje jako víno. S každým shlédnutím si jej dokážu užít mnohem víc (stejně jako Kill Bill 2). Obdivuhodné dílo, které má každému co říct. ()

Cejny

Jo, jo, Tarantinovu tvorbu můžu a tento film stejně tak. Soundtrack, ze kterého se už dnes stala klasika a pískající si Umu Thurman zná snad každý filmový divák. Stejně tak se mi líbily i ty anime scénky, které se sem opravdu hodily. ()

civrss

Tarantinovky nejsou pro každého. Ale my, co máme špetku smyslu pro zvrácenost a šílenost, Quentina bezmezně obdivujeme a blaheřečíme mu. Jeho filmy pokaždé využívají svůj potenciál naplno. Já nikdy nenajdu ani skulinku nedokonalosti či chyby které by mě iritovaly. Hudba, scénář, kamera, režie. Vše spolu dohromady vytváří nebývalé skvosty. Kill Bill je právě tím skvostem. ()

Sdoom

Asi stárnu, ale po zhlédnutí Kill Billa vol. 1 nejsem zdaleka tak nadšen, jako jsem byl kdysi dávno. Víceméně typický Quentin, nechybí zde nadsázka, ale bez hlášek a humoru to prostě není ono. Uma je cool, od Gogo bych si nechal namlátit, ale to je tak vše. Zatím to nejslabší, co mi kdy Quentin naservíroval. (Blu-ray, orig.) ()

Maynard.

Je to až k neuvěření, že sem tuhle legendu viděl až tenhle víkend, ale je to vopravdu tak.Ani nevím proč sem tak dlouho otálel, když mám rád šaolinský filmy a Tarantina. Super filmovej zážitek. Už vím, čím se nechal krapet inspirovat režisér Kick Ass tím vloženým "komiksem", byla lehčí inspirace Tarantinem. Je super, že si tenhle rejža dělá radost a točí si filmy jaký jen on sám chce a tím vzdává holt žánrům, který obdivuje. Za mě je teda Django mnohem kvalitnější vyznání lásky, ale Kill Bill je taky pecka. Spousta názorů zní, že to měl ncpat všechno do jednoho filmu a zbytečně to nenatahovat, ale s tím nemůžu souhlasit. Bitka v Japonský putice, kdy Uma sejme celou 88 vstoupila do historie! Hudba jak jinak než absolutně trefná a neskutečně chytlavá ()

Jak to vypadá s třetím Kill Bill?

Jak to vypadá s třetím Kill Bill?

12.12.2019

Kultovní scenárista a režisér Quentin Tarantino (Tenkrát v Hollywoodu, Hanebný pancharti) se nikdy nebál veřejně sdílet své názory a především nápady. I proto se letos hojně diskutovalo o možnosti… (viac)

Tarantino pošle do kin zabijáka Mansona

Tarantino pošle do kin zabijáka Mansona

13.07.2017

Quentin Tarantino obvykle točí drsné a ďábelsky zábavné žánrovky, jeho devátý film by však měl být dost jiný. Režisér Pulp Fiction nebo Kill Billa totiž chystá drama o kultu Charlese Mansona, jenž v… (viac)

Čtyřhodinový Nespoutaný Django?

Čtyřhodinový Nespoutaný Django?

25.05.2014

Quentin Tarantino už zase slibuje velké věci. Jeho fanoušci těžko zapomněli na to, že dlouho mluvil o čtyřhodinovém sestřihu Kill Billa a Kill Billa 2, který měl nést podtitul The Whole Bloody Affair… (viac)

Tarantinova další štace – gangsterka

Tarantinova další štace – gangsterka

13.12.2012

V uplynulých měsících byl nucen vybojovat bitvu se svým vlastním filmem. Původní střih měl hodně přes tři hodiny. Quentinovi se údajně nestříhalo dobře, protože jeho tradiční spolupracovnice Sally… (viac)