Stranger Things - Season 4 (2022) (séria)

Kapitola první: Klub Hellfire (S04E01)

(epizóda)
  • USA Chapter One: The Hellfire Club

El na nové škole šikanují a ona se nemá jak bránit. Joyce otevírá tajemný balíček. V Hawkinsu zamíchá hubatá hráčka pořadím účastníků noční herní seance. (Netflix)

vimluk_CZ

Božínku, miluju to. Dost mé hodnocení ovlivňuje fakt, že jsem fanda téhle značky, ale za mě je to parádní přídavek, na kterém pokud hledáte - chyby najdete, ale což... Já nejsem hnidopich, já si tuhle sérii a příběhy oblíbených postav užívám a po slabší S3 (ta mi přišla až trošku moc ujetá) mi to tempo zatím sedí. Famózní práce s kamerou, soundtrackem a prolínání příběhů jednotlivých postav do jednoho velkého příběhu je s tímto seriálem spjato odjakživa. A záporák parádně strašidelný. Hip hip hurá ()

jirinka

Nechapu, proc Amici tak strasne radi venuji prostor sikane na skole. A proc to tak strasne prehani. Je to snad v kazdem dile z americkych skol, je to uz milionkrat videne a porad stejne prehravane a trapne. ()

Mejras5

Dost pomalý a celkem nudný start, ve kterém většina postav nic nedělá a jsou zde jen kvůli tomu, že byly v předchozích sériích, viz. Nancy, Robin, Will nebo Jonathan. Jasný člověk by mohl říct, že jde jen o první epizodu a časem se to vše rozjede ale pokud má stopáž hodinu a čtvrt a hromadu známých postav, tak mi přijde škoda ztrácet čas sledováním srdceryvného projevu kapitána basketbalového týmu. ()