Luxus na talíři

(relácia)

Česky, ale dokonale. Kuchařská show, ve které Robert Mikluš předvádí klasické české recepty, ale v moderním pojetí a z prvotřídních surovin. Záštitu nad pořadem převzal Pražský kulinářský institut (Roman Vaněk a Zdeněk Marcín). (Stream.cz)

nula87

Ukrutně vtipné. Škoda, že s přibývajícími díly dávají autoři více a více náznaků a stop, po kterých snad už i ti největší natvrdlíci pochopí, že to není myšleno vážně. A Robert Mikluš? Pochybuji, že mohli najít někoho, komu by role slizkézo snoba sedla víc. ()

ZHODNOTITEL

NĚJAK TOMU ASI NEROZUMÍM OK, kluci si dělají srandu z vaření, tváří se při tom vážně ale dohromady mi to nějak není po chuti. Možná proto, že se Mikluš o tu "vážnost" nesnaží a konec konců i svým hereckým pojetí tomu nejde naproti. Kdyby ze sebe nedělal takového nechutného svůdníka :D asi by mě to přišlo zábavnější. MOŽNÁ SNAHA O INTELEKTUÁLNÍ HUMOR, KTERÝ JE VZÁPĚTÍ ZBOŘEN ()

Kalda69

Jakekoliv komentare na streamu se me nezobrazuji. Nejspis proto, ze povazuji za zbytecne si tam vytvaret jakykoliv ucet. A tento porad nepovazuji za obdobu Ceske sody (jak zde nekteri pisi) ale za porad o vareni kde proste vyuzijete prvotridni suroviny bez ohledu kolik co stoji. Chapu ze ceska svickova bez pouziti ceskych surovin zni divne ale proc nevyuzit surovin kvalitnejsich nez jake dostanem v nasem superhypermarketu ci od lokalniho farmare, ktery ma tu smulu, ze ma pole pobliz babisovy chemicky osetrovane repky? ()

LesniManekyn odpad!

Nechápu, jak tahle věc někomu může přijít vtipná. Z toho chlapa, co neumí hrát, je mi na zvracení, jak je slizkej. Za rádobyvtipy se stydím za něj. Tenhle pořad je prostě trapas, kterýmu se normální člověk nemůže zasmát. To je nějaká póza nebo proč to devadesáti procentům lidí přijde vtipný? Tím, že se smějí, dávají najevo, jak jsou bystří a chápou, že je to parodie? Nebo možná jsem divná já a nerozumím správnýmu humoru. Kdo ví. ()

Hopeman

Ještě teď se mi chvěje bránice, když si vzpomenu jak se mí kamarádi v hospodě rozvášňují nad tím jak nějakej mamrd vaří za tisíce obyčejná jídla a s vážností v xichtě by Vám nejraději poslali jednu mezi světla ,když jim oznámíte že ten pořad je odpravdu dokonalej a konečně tady někdo vaří dobrá a chutná jídla :-) ........Ne ani po několika dílech to nepobrali, takže gentlemani upřímně tleskám a doufám že tu laťku posunete ještě vejš a necháte grilovat třeba náhodně znovuobjeveného vyhynulého vakovlka nebo klonované mamutí mládě a třeba jim to dojde anebo v lepším případě je to ještě víc nasere....za mě Dííík...... ()

tukan008

Nejdřív mě ten pořad zmátl - myslí to ten chlap vážně? Ale pak mi došlo, že naštěstí nemyslí. A opravdu to vypadalo jako super nápad, sice trochu nevím, proč si dělají srandu zrovna z tohoto, nevím o žádném českém snobském kuchaři, ale ok. Taky mě zamrzelo, že zrovna takováto "blbina" nahradila užitečnější pořady typu "Menu domů", ale dobře. Později se přidal Míra v jeho pořadu a bylo jasné, že jde o dva protipóly, které proti sobě půjdou v pořadu třetím. S tímto procesem ovšem u mě přichází i proces snižování hodnocení. Nejdříve jsem ohodnotil pořad čtyřmi, nyní hodnotím třemi hvězdičkami. Úsměvná a zábavná satira, kterou bylo ze začátku takřka těžké na první pohled odhalit, se mění ve vulgární a snadno prokouknutelnou ptákovinu. A ten sestup v kvalitě je opravdu znát s každým dílem, kdy ubývá skryté arogance Roberta, přibývá jeho arogance a hlouposti viditelné, kdy přibývá sprostých slov a narážek na Míru z druhého pořadu. Recepty jsou nápadité a vtipné stále stejně, díkybohu za to. Takže tři hvězdičky, ale obávám se, že to možná ještě půjde dolů... ()

DaNvYto odpad!

Dnes veřejně a nejen v TV vaří kde kdo... je to totálně ODPORNÉ. Nudí mě a uráží stovky pořadů o vaření, kde vaří totální exoti totální sračky ...BIO,Vege,Vegan,Raw a kdo ví co ještě... člověk je totálně zmagořen životem. Ne vězení, ale pravěkou jeskyni a chýši na tyhle všechny exoty. Je to totální posedlost člověka, která dala světu nejednoho Jardu, co má jako bokovku pravděpodobně vaření v Alcrónu... Lidi by měli sednout na prdel a hryzat zadkem trávu, jelikož se svět kvuli kreténům jako je tento řítí do říti. Potkat ho na ulici podojim ho hebce pěstí jako on dojil toho osla ve studiu. :) haha :D legrace... a jinak normální? tento trapný smysl pro humor mě nějak minul. ()

Lovin odpad!

Tak tohle mě bohužel neoslovilo... Jako parodie na pořady o vaření by to mohlo fungovat ale jelikož to není vůbec ale vůbec vtipné tak to fungovat prostě nemůže. Jestli někomu přijde vtipné , že nejlepší máslo je biomáslo z normandie pořád dokola tak je mi ho líto... A cílená skupina lidí je právě pár těchto chytrolínů kteří se pochechtávají a přitom jsou nemlich to samý co ten rádoby komikokuchtík.... Pane Vaněk tohle se Vám nepovedlo ()

ajaxx

Tento recesní pořad zdá se býti geniálním, ale já se omlouvám, mě prostě tento styl recese nebo, chce li někdo, humoru prostě nesedí. Nebaví mě to a tak nemůžu dát lepší hodnocení. Jediný díl, který jsem s povděkem kvitoval byl ten, kde si "uklohnil" psa své družky. To jsem byl i napjatý a trochu jsem se pousmál, ale jinak? Ne, děkuji... ()

kubixix

Trvalo mi pouhých pár minut, než mi Robert Mikluš v tomto seriálu přirostl k srdci. Ač se domnívám, že dlouho neudržitelná tato koncepce není, doposavad to vždy velmi stojí za to. Nedá se to skoro popsat jinak, než "recese jako prase". A aby toho nebylo málo, dodal bych, že ke každému dílu již neodmyslitelně patří diskuze pod videem, která ze sebe vydává stejně, jako každý jeden díl. ()

DavidAAAA

Naprosto skvělá parodie pořadů o vaření, kde nám doporučují všechny ty bio, RAW a superpotravinový sračky. Nejdřív jsem to vzal vážně a říkal si, to snad není možný, takováhle snobárna nemůže existovat, ale pak mi došlo, že to je parodie a fakt jsem se bavil :-) Perly typu " a přece k tomu nebudeme podávat hnusný český knedlíky, ale opečenou italskou bagetu" a " český hovězí je dobrá akorát jako tažný zvíře" mě složily na zem :-D. A komenty na Streamu od té spousty tupců, kteří nepochopili, že to je parodie, jsou skvělý. Teda.. DOUFÁM ŽE TO JE PARODIE, protože jestli to je myšlený vážně, tak to nepobírám. ()