Luxus na talíři vs. Vaříme s Mírou. Snobárna vs. blafy. Robert Mikluš vs. Míra Hejduk. V novém seriálu Žrouti od společnosti Negativ (Kancelář Blaník, Autobazar Monte Karlo) se prolínají kuchařské osudy hrdinů obou obskurních kuchařských pořadů... Unikátní gastrositcom sledujte na internetové televizi Stream.cz. (StreamCZ)

Tom_Lachtan

Vyvrcholení vlastního seriálového universa, co si na stream.cz ironicky patlají pomocí parodií na kuchařské show a nutno říct, že funguje výborně, sice to nemá údernost kanceláře Blaník od stejného týmu, ale humor tam prostě je a takový zuřivý ochránce zvířat vyšetřující ztracení mláďátka mravenečníka je jednoduše zábavný. Problém nastane tehdy, kdy se klasický seriál promění do dalšího kuchařského pořadu, který je to nejslabší z celých tří seriálů a místo nějakého pořádného vrcholu zůstává jen pocit toho, že vám nějaký zákeřný holub nakálel přímo na kopeček vaší oblíbené zmrzliny a do toho vás svědí levý ušní lalůček. Promarněná příležitost. ()

rublik05

Říkal jsem si, s čím asi tak tvůrci přijdou, když už předchozí dva pořady hlavních protagonistů byly perfektní a nebyl jsem si jistý, kam se postavy posunou. 7/10. Musím však přiznat, že tentokrát se jedná o mnohem úchylnější nápady, které jsou místy fakt mega ujeté. Velká škoda, že úvodní díly jsou víceméně jen s Robertem, Míra se naplno rozjede až soutěžních dílech "Souboj titánů", kteréžto 3 díly já považuji za úplný vrchol Žroutů a prakticky tyto díly jsem si nejvíc užil. Celkově jsem však čekal mnohem víc, než jen tři povedené díly. 6/10. ()

Agoran

Hodnoceno po čtvrtém díle. Stále horší a horší... Zatímco dva doprovodné seriály jsou skvělé, tohle je balast bez nejmenšího nápadu či humoru. K tomu obsazování očividných neherců (novinář) a divákovi je pak naprosto jedno, co se na obrazovce děje. Jediné, čím se snaží odlišit, je vulgarita, která je však tak prvoplánová, že jen dokresluje celkový zmar. Očekávám konečnou pointu ve stylu "jak lidé nadávali na oba doprovodné seriály, než zjistili že jsou parodií, tak stejní 'kritici' teď nadávají na kvalitu spojujícího seriálu, aniž by se poučili", ale to asi dávám tvůrcům až příliš velký kredit. Jasně, jde jen o webovou minisérii, ale nevidím důvod, proč na ni klást menší nároky, než na konvenční televizní tvorbu. ()

hrona

Velice špatný pokus skloubit mistra ( česky, ale dokonale ) se ,,super mistrem,, ( nula nula prdlačky ). Stream pořady mám hodně rád. Podle Tondy Blaníka se učím správně telefonovat, Karel Čížek je můj obchodní vzor, podle zmiňovaných kluků kuchařů jsem se toho už opravdu hodně v kuchyni naučil, ale humor Žroutů jde úplně mimo mě. ()

klukluka odpad!

Hodnoceno po 2. díle (odpad!!!). Totální. A vidím to tak, že bude ještě hůř./// Epizodou číslo 6 (Finále) by to snad mohlo skončit. Celá tahle nevtipná taškařice má jediného vítěze - firmu Oresi. I když... Sledovanost tomu padala doslova střemhlav, což vnímám velmi pozitivně - lidi prostě nejsou tak hloupí, aby si nechali servírovat každou sračku - byť je k mání de facto grátis a cesta k ní vede skrze dvě kliknutí myší. Joke, ze kterýho to žilo prakticky od začátku do konce - upečenej krysařík - mě osobně kdysi mnohem víc bavil v podobě třicetivteřinové Bobiky, finále s nepřekonatelnou surovinou (která prý ve skutečnosti nechutná příliš dobře, protože je výrazně nasládlá) lze zase tematicky připodobnit například k http://www.csfd.cz/film/88876-reznici/komentare/. Dánové mě pochopitelně pobavili mnohem víc, navíc před X lety, Žrouti mně osobně nedali vůbec nic, když nepočítám totální znechucení. Do Oresi nejdu. ()